Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 2 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қыркүйекте № 336-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Абай облысы Мақаншы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Мақаншы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақаншы ауданы әкімінің орынбасары О.Соғымбайға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданының әкімі
Д. Койгельдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақаншы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Мақаншы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 2 Қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ақшоқы ауылдық округі
Ә.Найманбаев көшесі № 63 үй "Жеңіс" саябағының жанында орналасқан стенд
Көктал ауылдық округі
Кеңес көшесі № 20 Көктал ауылдық клубы жанында орналасқан стенд
Көктерек ауылдық округі
Б.Момышұлы көшесі № 1 "Айзада" дүкені жанында орналасқан стенд
Қайынды ауылы
Бейбітшілік көшесі № 23 "Сырым" дүкені жанында орналасқан стенд
Қызылбұлақ ауылы
Орталық көшесі № 19 үйдің жанында орналасқан стенд
Бахты ауылдық округі
Қабанбай көшесі № 5 Бахты ауылдық клубы жанында орналасқан стенд
Қаратал ауылдық округі
Жеңіс көшесі № 12 А "Өркен" дүкені жанында орналасқан стенд
Бекет ауылы
Қабанбай көшесі № 2 А "Шапағат" дүкені жанында орналасқан стенд
Бұғыбай ауылы
Қабанбай көшесі № 1 "Бұғыбай атындағы негізгі мектеп" КММ жанында орналасқан стенд
Мақаншы ауылдық округі
Қабанбай мен Ә.Найманбаев көшелерінің қиылысындағы балалар саябағының жанында орналасқан стенд, Қабанбай мен Р.Берікболов көшелерінің қиылысында орналасқан стенд
Қабанбай ауылдық округі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 11 сентября 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 сентября 2024 года № 336-18
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Мақаншы области Абай" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления в интернет-ресурсе акимата района Мақаншы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мақаншы О.Соғымбай.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Мақаншы
Д. Койгельдин
"СОГЛАСОВАНО"
Маканчинская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимата района Мақаншы
от 11 сентября 2024 года
№ 2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Акшокинский сельский округ
стенд расположенный возле парка "Женис" улица А.Найманбаева дом № 63
Коктальский сельский округ
стенд расположенный рядом с Кокталским сельским клубом улица Кенес № 20
Коктерекский сельский округ
стенд расположенный возле магазина "Айзада" улица Б.Момышулы № 1
село Кайынды
стенд расположенный возле магазина "Сырым" улица Бейбитшилик № 23
село Кызылбулак
стенд расположенный возле дома улица Центральная № 19
Бахтинский сельский округ
стенд расположенный возле Бахтинского сельского клуба улица Кабанбая № 5
Каратальский сельский округ
стенд расположенный рядом с магазином "Өркен" улица Победы № 12 А
село Бекет
стенд расположенный рядом с магазином "Шапагат" улица Кабанбая № 2 А
село Бугыбай
стенд расположенный рядом с КГУ "Бугубайская основная школа" по улице Кабанбая № 1
Маканчинский сельский округ
стенд расположенный перед детским парком на пересечении улиц Кабанбая и А.Найманбаева, стенд на пересечении улиц Кабанбая и Р.Берикболова
Кабанбайский сельский округ

К.Садықұлы көшесі № 7 ауылдық әкімшілік ғимаратының жанында орналасқан стенд, О.Мухамадиев көшесі № 21 ауылдық поштаның жанындағы стенд, Жумаділов көшесі № 1 "Б.Майлин атындағы мектеп-бақшасы" КММ жанында орналасқан стенд
Қаратұма ауылдық округі
Абай көшесі № 69 "Қаратұма орта мектеп-бақша" КММ жанында орналасқан стенд
Келдімұрат ауылдық округі
Б.Ибраев көшесі № 78 ауылдық клубының жанында орналасқан стенд
Қызылжұлдыз ауылы
Набережная көшесі № 25 блок модульді станцияның жанында орналасқан стенд
Қарабұлақ ауылдық округі
Ә.Найманбаев көшесі № 28 үйдің жанында орналасқан стенд, Қабанбай көшесі № 49 A "Мәмет" дүкенінің жанында орналасқан стенд
Барлық-Арасан ауылы
Абай көшесі № 43 "Ғабдуллин атындағы негізгі мектеп" КММ жанында орналасқан стенд
Қарабұта ауылдық округі
Абай көшесі № 12 Қарабұта ауылдық клубы жанында орналасқан стенд

стенд расположенный рядом с сельской администрацией улица К.Садыковича № 7, стенд возле сельской почты улица О.Мухамадиева № 21, стенд рядом со "Школа-сад имени Б.Майлина" по улице Жумадилова № 1
Каратуминский сельский округ
стенд расположенный рядом с КГУ "Каратуминская средняя школа-сад" по улице Абая № 69
Келдимуратский сельский округ
стенд расположенный рядом с сельским клубом улица Б.Ибраева № 78
село Кызылжулдыз
стенд расположенный рядом с блок модульной станцией улица Набережная № 25
Карабулакский сельский округ
стенд расположенный рядом с домом улица А.Найманбаева № 28, стенд расположенный рядом с магазином "Мамет" улица Кабанбая № 49 А
село Барлык-Арасан
стенд расположенный рядом с "Основная школа имени Габдуллина" КГУ улица Абая № 43
Карабутинский сельский округ
стенд расположенный рядом с Карабутинским сельским клубом улица Абая № 12