Жаңасемей ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 403-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінін міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жаңасемей ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей ауданының әкімі
Р. Базарбаев
Жаңасемей ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 102 қаулысына
қосымша
Жаңасемей ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Абралы ауылдық округі Абралы ауылы
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
2
Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлак ауылы
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
3
Айнабұлақ ауылдық округі Айнабұлақ ауылы Айнабұлақ көшесі
20
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
4
Алғабас ауылдық округі Алғабас ауылы
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
5
Достық ауылдық округі Шақаман ауылы
Ахметов көшесі
15
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
6
Ертіс ауылдық округі Прииртыш ауылы Школьная көшесі, Мұкұр ауылы Атамұра көшесі
25
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
7
Жиенәлі ауылдық округі Бөкенші ауылы Уәлиханов көшесі
15
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
8
Көкентау ауылдық округі Көкентау ауылы, Майтханов көшесі
15
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
9
Новобаженова ауылдық округі Новобаженова ауылы, Мира көшесі
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
10
Қараөлең ауылдық округі Қайнар ауылы, Қайнар көшесі
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
11
Озерка ауылдық округі Озерка ауылы Комсомольская көшесі
25
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
12
Пиречное ауылдық округі Приречное ауылы Гагарин көшесі
15
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
13
Шаған кенті Железнодорожный көшесі
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
14
Шульбі кенті, 2 шағын ауданы
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Жаңасемей
Постановление акимата района Жаңасемей области Абай от 23 декабря 2024 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 30 декабря 2024 года № 403-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат района Жаңасемей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Жаңасемей согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жаңасемей
Р. Базарбаев
Приложение к постановлению
Акимата района Жаңасемей
от 23 декабря 2024 года
№ 102
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Жаңасемей
Точное место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Абралинский сельский округ
село Абралы
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
2
Акбулакский сельский округ
село Акбулак
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
3
Айнабулакский сельский округ
село Айнабулак
улица Айнабулакская
20
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
4
Алгабасский сельский округ
село Алгабас
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
5
Достыкский сельский округ
село Чекоман улица Ахметова
15
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
6
Иртышский сельский округ
село Прииртышская улица Школьная, село Мукур улица Атамура
25
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
7
Жиеналинский сельский округ
село Бокенши улица Валиханова
15
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
8
Кокентауский сельский округ
село Кокентау улица Майтханова
15
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
9
Новобаженовский сельский округ
село Новобаженова улица Мира
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
10
Караоленский сельский округ
село Кайнар улица Кайнарская
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
11
Озерский сельский округ
село Озерки улица Комсомольская
25
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
12
Приреченский сельский округ
село Приречное улица Гагарина
15
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
13
Поселок Чаган улица Железнодорожная
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется
14
Поселок Шульбинск 2 микрорайон
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных
/непродовольственных товаров
Не имеется