"Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 15-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 5217-08 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2808 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасымен айқындалған Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі келесі тармақтармен толықтырылсын:
"
Ауданаралық қатынастар
7.
Ойық-Аққұм-Тараз
Ауданаралық
8.
Мойынқұм-Тараз
Ауданаралық
Жамбыл ауданы
7.
Аса-Құмтиын-Өрнек-Құмсуат-Тоғызтарау-Жаңаөткел
Ауданішілік
".
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихатының төрағасы А. Нуралиев

О внесении дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 28 июня 2024 года № 15-7. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 3 июля 2024 года № 5217-08
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решения Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2808) внести следующие дополнения:
перечень социально значимых сообщений Жамбылской области определенный приложением указанного решения дополнить следующими пунктами:
"
Межрайонные сообщения
7.
Ойык-Аккум-Тараз
Межрайонный
8.
Мойынкум-Тараз
Межрайонный
Жамбылский район
7.
Аса-Кумтиын-Орнек-Кумсуат-Тогызтарау-Жанаоткел
Внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского областного маслихата А. Нуралиев