Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы №26-7 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 мамырдағы № 20-4 шешімі
"Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 26-7 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3849 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Шайдаев

О признании утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 26-7 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 5 мая 2024 года № 20-4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 22 мая 2018 года № 26-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3849)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Шайдаев