Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы №32-4 "Жамбыл ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 мамырдағы № 20-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 мамырда № 5203-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 32-4 "Жамбыл ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2244 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Шайдаев

О признании утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 16 мая 2014 года № 32-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Жамбылском районе"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 5 мая 2024 года № 20-3. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 13 мая 2024 года № 5203-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Жамбылском районе от 16 мая 2014 года № 32-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2244)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Шайдаев