Жуалы аудандық мәслихатының "Жуалы ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы №73-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 ақпанда № 5150 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жуалы ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы №73-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4799 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихатының төрағасы З. Бурлибаев

О признании утратившим силу решения Жуалынского районного маслихата от 3 ноября 2020 года №73-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Жуалынского района"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 12 февраля 2024 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 15 февраля 2024 года № 5150
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жуалынского районного маслихата от 3 ноября 2020 года №73-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Жуалынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за №4799).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жуалынского
районного маслихата З. Бурлибаев