Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 тамыздағы № 61 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 тамызда № 5224-08 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
1. Қордай ауданы әкімінің 2023 жылғы 02 қазанындағы "Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5090 болып тіркелген) № 387 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Сатымқұлға жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков
Қордай ауданы әкімінің
2024 жылғы " " тамыздағы №____
шешіміне қосымша/
Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 218 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарасай батыр ауылы, Почтовая көшесі №25, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасай батыр ауылы.
№ 219 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Еңбек ауылы, Кәумен батыр көшесі №47, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Еңбек ауылы.
№ 220 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарақемер ауылы, Төле би көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің № 14 Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаракемер ауылы.
№ 221 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Керу ауылы, Ж.Тіленов көшесі №1 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №15 Малик Ғабдуллин атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Керу ауылы.
№ 222 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Мәңгілік ел көшесі №15, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Масанчи ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Масанчи ауылы.

Об образовании избирательных участков на территории Кордайского района Жамбылской области
Решение акима Кордайского района Жамбылской области от 15 августа 2024 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 15 августа 2024 года № 5224-08
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Кордайского района Жамбылской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Кордайского района от 02 октября 2023 года № 387 "Об образовании избирательных участков на территории Кордайского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5090).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Н. Сатымқұл.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков
Приложение решению
акима Кордайского района
от " " августа 2024 года №____
Избирательные участки на территории Кордайского района Жамбылской области
Избирательный участок № 218
Местонахождение участка: Кордайский район, село Карасай батыра, улица Почтовая №25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Магжана Жумабаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Карасай батыр.
Избирательный участок № 219
Местонахождение участка: Кордайский район, село Енбек, улица Каумен батыра №47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Илияса Жансугирова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Енбек.
Избирательный участок № 220
Местонахождение участка: Кордайский район, село Каракемер, улица Толе би №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №14 имени Абиля Нусипбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Каракемер.
Избирательный участок № 221
Местонахождение участка: Кордайский район, село Керу, улица Ж.Тленова №1 А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №15 имения Малика Габдуллина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Керу.
Избирательный участок № 222
Местонахождение участка: Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик ел №15, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры села Масанчи".
Границы избирательного участка: село Масанчи.

Абай Құнанбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Ақжол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Ақниет көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Ақсай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Ақтерек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
Алатау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Алматы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Амангелді Иманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Арасан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Астана көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Береговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89.
Барыс көшесі № 1-ден соңына дейін.
Болашақ көшесі № 1-ден соңына дейін.
Достық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Думан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Егемендік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Құрманғазы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Көктем көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Мағазы Масанчи көшесі № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Максим Горький көшесі № 1, 2, 3, 4.
Мәңгілік ел көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Медеу көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Меркі көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57. 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.

Улица Абай Кунанбаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Акжол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Улица Акниет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Улица Аксай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Актерек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
Улица Алатау № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Алматы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Улица Амангельды Иманов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Арасан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Астана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Улица Береговая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9,1 0, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89.
Улица Барыс № от 1 до конца.
Улица Болашак № от 1 до конца.
Улица Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
Улица Думан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Егемендик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Улица Желтоксан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Курмангазы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Коктем № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
Улица Магазы Масанчи № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Улица Максим Горький № 1, 2, 3, 4.
Улица Мангилик ел № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Медеу № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Мерке № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Мухаммед Аюб Биянху № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57. 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.

Наурыз көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Отан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Сайран көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Сарыарқа көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Серго Ордженикидзе көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Тараз көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Тасбұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Тұлпар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Ұлытау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Шаттық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
№ 223 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Мәңгілік ел көшесі №17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Жүсіпбек Аймаутов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Масаншы ауылы.
Мағазы Масанчи көшесі № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Серго Орджиникидзе көшесі № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94.
Байқоңыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Жамбыл Жабаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Дунганская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Өжет көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Ақ Орда көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Қонаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Қазақстан көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Арасан көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.

Улица Наурыз № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Отан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Улица Сайран № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Сарыарка № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Серго Ордженикидзе № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Тараз № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Улица Тасбулак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Тауелсиздик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Тулпар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Улытау № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Шаттык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 223
Местонахождение участка: Кордайски район, село Масанчи, улица Мангилик ел №17, здание коммунального государственного учреждения Средняя школа имени Жусипбека Аймаутова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Масанчи.
Улица Магазы Масанчи № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Улица Серго Орджиникидзе № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94.
Улица Байконыр № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Жамбыл Жабаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Дунганская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Ожет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Ак Орда №1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Конаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Казахстанская № 10, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Улица Арасан № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.

Амангелді Иманов көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73.
Сайран көшесі № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38. 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78.
Абай Құнанбаев көшесі № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69
Алатау көшесі № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Медеу көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Ұлытау көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73.
Ясыр Шиваза көшесі № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
№ 224 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Хива Чива көшесі №15, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Міржақып Дулатұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Масанчи ауылы.
Солтүстік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Хива Чива көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75.
Михаил Лермонтов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Молодежная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Құлсары көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Ақмешіт көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.

Улица Амангельды Иманова № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73.
Улица Сайран № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38. 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78.
Улица Абай Кунанбаева № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
Улица Алатау № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Улица Медеу № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Улытау № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73.
Улица Ясыр Шиваза № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 224
Местонахождение участка: Кордайски район, село Масанчи, улица Хива Чива №15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Миржакып Дулатулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Масанчи.
Улица Солтүстик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Хива Чива № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75.
Улица Михаил Лермонтова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Молодежная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Улица Кулсары № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Акмешит № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.

Береговая көшесі № 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126.
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі № 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119.
Ақтерек көшесі № 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99.
Ақниет көшесі № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Мағазы Масанчи көшесі № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Байқоңыр көшесі № 29, 30, 31, 32, 33,
Жамбыл Жабаев көшесі № 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Дунганская көшесі № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Ақ Орда көшесі № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Қасқасу көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Суалма көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Ақжайлау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.
Хуров Ясыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Ақши көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75.
Ынтымақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Қазақстан көшесі № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Ясыр Шиваза көшесі № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 225 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Күнбатыс - 2 ауылы, Шығыс көшесі №8 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Спандияр Көбеев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Улица Береговая № 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126.
Улица Мухамед Аюб Биянху № 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119.
Улица Актерек № 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99.
Улица Акниет № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Улица Магазы Масанчи № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Улица Байконыр № 29, 30, 31, 32, 33.
Улица Жамбыл Жабаева № 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Дунганская № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Улица Ак Орда № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Каскасу № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Улица Суалма № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Акжайлау № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.
Улица Хурова Ясыра № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Улица Акши № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75.
Улица Ынтымак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Казахстанская № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Улица Ясыр Шиваза № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 225
Местонахождение участка: Кордайски район, село Күнбатыс - 2, улица Шығыс № 8 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Спандияра Кобеева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Күнбатыс - 1, Күнбатыс - 2 ауылдары.
Шығыс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Батыс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Жіңішке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
№226 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі №49 Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Кордай ауданының білім бөлімінің № 16 М. Ю. Лермонтов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы.
Щимар Дауров көшесі № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157.
Мансуз Вонахуна көшесі № 2, 4, 6, 6 Б, 6 В, 3, 5, 7, 9, 9 Б, 11, 11 А, 11 Б, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23.
Алтын Орда көшесі № 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, -161, 161 А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213.
Баласағұн көшесі № 44, 44 А, 46, 46 А, 46 Б, 48, 48 А, 48/1, 48/2, 48 П, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г.
Мағазы Масанчи көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 49, 51, 51 А, 51 Б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Лодан Парса көшесі № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32 А, 32 Б, 32 В, 34, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 А, 49 Б, 49 В, 51, 53, 55.
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі № 146, 146 А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145.

Границы избирательного участка: села Күнбатыс - 1, Күнбатыс – 2.
Улица Шыгыс № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Улица Батыс № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Улица Жинишке № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Избирательный участок №226
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун, 49"Б", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №16 имени М. Ю. Лермонтова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сортобе.
Улица Щимар Даурова № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157.
Улица Мансуз Вонахуна № 2, 4, 6, 6 Б, 6 В, 3, 5, 7, 9, 9 Б, 11, 11 А, 11 Б, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Алтын Орда № 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, -161, 161 А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213.
Улица Баласагун № 44, 44 А, 46, 46 А, 46 Б, 48, 48 А, 48/1, 48/2, 48 П, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г.
Улица Магазы Масанчи № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 49, 51, 51 А, 51 Б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Улица Лодан Парса № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32 А, 32 Б, 32 В, 34, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 А, 49 Б, 49 В, 51, 53, 55.
Улица Мухамед-Аюб Биянху № 146, 146 А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, -137, 139, 141, 143, 145.

Александр Пушкин көшесі № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100 А, 100 Б, 102, 104, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111.
Жамбыл көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Төле би көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Әль - Фараби көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Өтеген Батыр көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54,1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Тұрар Рысқұлов көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№227 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Юнус Дунларов көшесі № 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Кордай ауданының білім бөлімінің Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы.
Щимар Дауров көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 64 З, 64 И, 64 М, 64 Ф, 64/1, 64/2 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7.
Алтын Орда көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130 А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115.
Баласағұн көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15 А, 15 Б, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.

Улица Александра Пушкина № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100 А, 100 Б, 102, 104, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111.
Улица Жамбыла № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Улица Толе би № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Улица Аль - Фараби № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Улица Отеген Батыр № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54,1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Улица Турар Рыскулова № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок №227
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Юнус Дунларова №9, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Султанмахмут Торайгырова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области"
Границы избирательного участка: село Сортобе.
Улица Щимар Даурова № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 64 З, 64 И, 64 М, 64 Ф, 64/1, 64/2 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7.
Улица Алтын Орда № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130 А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115.
Улица Баласагун № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Улица Мухамед-Аюб Биянху № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15 А, 15 Б, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.

Даңқ көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 А, 43, 45.
Ақсұңқар көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Алмалы көшесі № 2, 2 А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Юнус Дунларов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 1, 3, 5, 7, 7 А, 7 Б, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
№228 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі, №71 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Кордай ауданының білім бөлімінің Мәншүк Маметова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы.
Щимар Дауров көшесі № 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 193 А, 195, 197, 199, 201, 203.
Мансуз Вонахун көшесі № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, - 25, 25 А, 27, 29.
Алтын Орда көшесі № 288, 290, 292, 294, 296, 298, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258,260, 262, 264, 266,268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 338 Б, 338 В; 338 Г, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273.
Баласағұн көшесі № 50, 52, 54, 56, 56 А, 58, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 А, 79.
Мағазы Масанчи көшесі № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153 А, 155.
Лодан Парса көшесі № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71.
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі № 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234. 145 А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 А, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189.

Улица Данк № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 А, 43, 45.
Улица Аксункар № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Улица Алмалы № 2, 2 А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Улица Юнус Дунларова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 1, 3, 5, 7, 7 А, 7 Б, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Избирательный участок №228
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун №71 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маншук Маметова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сортобе.
Улица Щимар Даурова № 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 193 А, 195, 197, 199, 201, 203.
Улица Мансуз Вонахуна № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, - 25, 25 А, 27, 29.
Улица Алтын Орда № 288, 290, 292, 294, 296, 298, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266,268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 338 Б, 338 В, 338 Г, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273.
Улица Баласагун № 50, 52, 54, 56, 56 А, 58, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 А, 79.
Улица Магазы Масанчи № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153 А, 155.
Улица Лодан Парса № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71.
Улица Мухамед-Аюб Биянху № 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 145 А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 А, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189.

Александр Пушкин көшесі № 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 138, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Ясыр Шиваза көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 1, 1 А, 3, 5, 7.
Ноғайбай көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Мұхтар Әуэзов көшесі № 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Жамбыл көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Төле би көшесі № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Әль - Фараби көшесі № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Өтеген Батыр көшесі № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Тұрар Рысқұлов көшесі № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 1 А, 1 Б, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Шоқан Уәлиханов көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 1, 1 А, 1 Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Мәншүк Маметова көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 1, 1 А, 1 Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Қаныш Сәтбаев көшесі № 2, 2 А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
№ 229 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бұлар батыр ауылы, Өркениет көшесі №31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №19 Бұлар батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бұлар батыр ауылы.
№ 230 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Ауқатты ауылы, Абай көшесі №4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы:Ауқатты ауылы.
Абай көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 5, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 6 Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15 А, 15 Б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 А, 97, 98 А, 98 Б, 99, 100, 100/2, 101, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 103 А, 103 Б, 104 А, 104 Б, 104 В, 104 Г, 105, 105 А, 106, 107 А, 107 Б, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 135, 138, 139, 145, 147.

Улица Александра Пушкина № 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 138, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Улица Ясыр Шиваза № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 1, 1 А, 3, 5, 7.
Улица Ногайбай № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Мухтар Ауэзова № 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Жамбыла № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Толе би № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Улица Аль - Фараби № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Улица Отеген Батыра № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Улица Турар Рыскулова № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 1 А, 1 Б, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Шокана Уалиханова № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 1, 1 А, 1 Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Маншук Маметова № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 1, 1 А, 1 Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Каныш Сатбаева № 2, 2 А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Избирательный участок № 229
Местонахождение участка: Кордайский район, село Булар батыра, улица Оркениет №31, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №19 имени Булар батыр отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Булар батыр.
Избирательный участок № 230
Местонахождение участка: Кордайский район, село Аухатты, улица Абая №4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алихан Бокейханова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Аухатты.
Улица Абая № 1, 2, 2 А, 3, 5, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 6 Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14 15 А, 15 Б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 А, 97, 98 А, 98 Б, 99, 100, 100/2, 101, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 103 А, 103 Б, 104 А, 104 Б, 104 В, 104 Г, 105, 105 А, 106, 107 А, 107 Б, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 135, 138, 139, 145, 147.

Айнабұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30.
Жасқанат көшесі № 1, 1 Б, 1 А, 2, 3, 3/5, 4, 5/5, 6, 7, 8, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 А, 87 Б, 88, 89 А, 89 Б, 90, 91, 92, 94, 96.
Тікжол тұйық көшесі № 1, 2, 4, 5, 6.
Жансай тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Ақжазық тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Наурыз тұйық көшесі № 1, 2, 2 А, 3 А, 3 Б.
Қалқағар тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Тереңсай тұйық көшесі № 1, 3, 3 В, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24.
Қызылқия тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8 А, 8 Б, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18.
Көккезең тұйық көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 6, 7, 8, 9,10, 12, 14, 15, 16.
Қылжыр тұйық көшесі № 1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Саялы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Арасан тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8.
№ 231 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қызылсай ауылы, Иманов көшесі №36, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Ораз Жандосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылсай ауылы.
№ 232 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Бастау көшесі №14 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №7 Александр Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасу ауылы.
Нұрлы жол көшесі № 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231 А, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 265 А, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 281 У, 281 Т, 281 В, 281 И, 281 К, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 317 Б, 319, 321, 323, 323 А, 323 Б, 339, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 228 А, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 288 А, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 320 А, 322, 322 А, 324, 326, 328, 330, 332, 332 А, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 350 А.

Улица Айнабулак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30.
Улица Жасканат № 1, 1 Б, 1 А, 2, 3, 3/5, 4, 5/5, 6, 7, 8, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 А, 87 Б, 88, 89 А, 89 Б, 90, 91, 92, 94, 96.
Переулок Тикжол № 1, 2, 4, 5, 6.
Переулок Жансай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Переулок Акжазык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Переулок Наурыз № 1, 2, 2 А, 3 А, 3 Б.
Переулок Калкагар № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Переулок Теренсай № 1, 3, 3 В, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24.
Переулок Кызылкия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8 А, 8 Б, 9,10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18.
Переулок Коккезен № 1, 2, 2 А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16.
Переулок Кылжыр №1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Переулок Саялы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Переулок Арасан № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 231
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кызылсай, улица Иманова №36, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ораз Жандосова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кызылсай.
Избирательный участок № 232
Местонахождение участка: Кордайский район, село Карасу, улица Школьная №14 А, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №7 имени Александра Пушкина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Карасу.
Улица Нурлы жол № 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231 А, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 265 А, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 281 У, 281 Т, 281 В, 281 И, 281 К, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 317 Б, 319, 321, 323, 323 А, 323 Б, 339, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 228 А, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 288 А, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 320 А, 322, 322 А, 324, 326, 328, 330, 332, 332 А, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 350 А.

Кескентас көшесі № 147, 149, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170.
Бастау көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 6А.
Александр Пушкин көшесі № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103 Б, 105, 107, 109, 111, 117, 121, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88.
Ақтас көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 2, 4, 4 Б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Еспе көшесі № 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105 А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 62, 62 А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140.
Ынтымақ көшесі № 2, 8, 9, 10, 15, 37, 41, 46, 48, 50, 56, 63, 64, 66, 72, 73, 75, 74, 76, 78, 82, 94, 96, 97, 147, 167.
Береке көшесі № 12, 13, 23, 25, 27, 35, 34, 36, 40, 42, 45, 47, 50, 56, 59.
Еременко көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
№ 233 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Өтеген ауылы, Абай көшесі №80, "Өтеген ауылының ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өтеген ауылы.
№ 234 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі 393 Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұхаммед Хайдар Дулати атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Алмабек Жұмабеков көшесі № 1 - 25, 2 - 50.
Балдәурен көшесі № 1 - 29, 2 - 36.
Бейбітшілік көшесі № 1 - 15, 2 - 16.
Құрманғазы көшесі № 1 - 21/2, 2 - 34.
Шәмші Қалдаяқов көшесі № 1 - 23, 2/1 - 32 А.
Кенен Әзірбаев көшесі № 1 - 15 А, 2 - 18.
Көктөбе көшесі № 1 - 19 Г.
Өмірбек Байділдаев көшесі № 1 - 31, 2 - 26.
Ақбұлын көшесі № 1 - 35, 2 - 26.
Манас батыр көшесі № 3/1 - 39, 2/1 -18.
Шәкен Айманов көшесі № 1 - 27, 2 А - 26.
Жеңістің 40 жылдығы көшесі № 255 - 305, 234 - 276.
Мұхтар Әуезов көшесі № 1 - 37, 2 - 88.
Нығмет Сауранбаев көшесі № 185/1 - 217, 258 - 292 .

Улица Кескентас № 147, 149, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170.
Улица Бастау № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 6 А.
Улица Александра Пушкина № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103 Б, 105, 107, 109, 111, 117, 121, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88.
Улица Актас № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 2, 4, 4 Б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Улица Еспе № 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105 А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 62, 62 А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140.
Улица Ынтымак № 2, 8, 9, 10, 15, 37, 41, 46, 48, 50, 56, 63, 64, 66, 72, 73, 75, 74, 76, 78, 82, 94, 96, 97, 147, 167.
Улица Береке № 12, 13, 23, 25, 27, 35, 34, 36, 40, 42, 45, 47, 50, 56, 59.
Улица Еременко № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 233
Местонахождение участка: Кордайский район, село Отеген, улица Абая №80, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб села Отеген".
Границы избирательного участка: село Отеген.
Избирательный участок № 234
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы №393 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухаммед Хайдар Дулати отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Алмабека Жумабекова № 1 - 25, 2 - 50.
Улица Балдаурен № 1 - 29, 2 - 36.
Улица Бейбитшилик № 1 - 15, 2 - 16.
Улица Курмангазы № 1 - 21/2, 2 - 34.
Улица Шамши Калдаякова № 1 - 23, 2/1 - 32 А.
Улица Кенена Азербаева № 1 - 15 А, 2-18.
Улица Коктобе № 1-19 Г.
Улица Омирбека Байдильдаева № 1 - 31, 2 - 26.
Улица Акбулын № 1 - 35, 2 - 26.
Улица Манас батыра № 3/1-39, 2/1 -18.
Улица Шакена Айманова № 1-27, 2 А-26.
Улица 40 лет Победы № 255 - 305, 234 - 276.
Улица Мухтара Ауэзова № 1 - 37, 2 - 88.
Улица Ныгмета Сауранбаева № 185/1 - 217, 258 - 292 .

Жібек жолы көшесі № 330 - 421 Б, 404 - 504.
Жібек жолы көшесінің бұрылысы № 1-ден аяғына дейін.
№ 235 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Панфилов көшесі №44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Шерхан Мұртаза атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Қанатбек Балпұқов көшесі № 1 - 92.
Тарас Шевченко көшесі № 1 - 214.
Жастар көшесі № 1 - 100.
Иван Панфилов көшесі № 1 - 147.
Иван Панфилов көшесінің бұрылысы № 1 - 29.
Шерхан Мұртаза көшесі № 1 - 17.
Абай көшесі № 2 - 130.
Абай бұрылысы № 1/1 - 15 А.
Төле би тұйық көшесі № 1 - 29, 2 - 28.
Төле би көшесі № 1 - 15 А, 2 - 52.
Бөлтірік би көшесі № 87 - 179, 98 - 150.
№ 236 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Орталық көшесі № 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Шөміш көшесі № 1 - 57/2, 2 - 54/2.
Исатай Тайманов көшесі № 5 - 27, 6 - 40 А.
Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1 - 9, 2 - 4.
Ахмет Байтұрсынов көшесі № 1/1 - 7/2, 2/1 - 8/2.
Орталық көшесі № 4/1 - 16 А/16, 5/1- 25 А.
Қажымұқан көшесі № 5 - 19/2, 8 - 42/2.
Валентина Терешкова көшесі № 5 - 17, 4 -18.
Анатолий Воржев көшесі № 1 - 9.
Шымбұлақ көшесі № 1/1 - 7/2.
Көлтоған көшесі № 1 - 11.
Елімай көшесі № 1 - 41 Б, 2 - 36.
Алматы көшесі № 3 - 77, 2 - 68.
Ғабит Мүсірепов көшесі № 17 - 49/2, 16 - 34.
Тұрар Рысқұлов көшесі № 1 - 13, 2 - 16.
Абылай хан көшесі № 1 - 147, 2 - 30/2.
Желтоқсан көшесі № 1/1, 16.
Көлсай көшесі № 1 - ден аяғына дейін.
№ 237 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Надырбай Әйтеков көшесі №8, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Домалақ ана көшесі № 2 - 192.
Отырар көшесі № 31 - 63, 34 - 84.
Тұрар Рысқұлов көшесі № 15 - 87, 22 - 96.
Майқы би көшесі № 1 - 49, 2 - 46 А .
Абылай хан көшесі № 149 - 287, 34 - 170.
Надырбай Айтеков көшесі № 9 - 43, 10 - 42.
Ойшы Шынтасов көшесі № 33 - 87, 2 - 82.
Ғабит Мүсірепов көшесі № 17 - 49/2, 16 - 30 А.
Александр Пушкин көшесі № 23 - 43, 48 - 106.
Шоқан Уәлиханов көшесі № 29 - 59, 32 - 64.
Шәрәпи Жылыбаев көшесі № 1 - 69, 2 - 118.
Әлия Молдағұлова көшесі № 1 - ден аяғына дейін
Балуан Шолақ көшесі № 1 - ден аяғына дейін

Улица Жибек жолы № 330 - 421 Б, 404-504.
Поворот улицы Жибек жолы № от 1 до конца.
Избирательный участок № 235
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Панфилова №44, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шерхан Муртаза отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Канатбека Балпукова № - 92.
Улица Тарас Шевченко № 1 - 214.
Улица Жастар № 1 - 100.
Улица Иван Панфилов № 1 - 147.
Переулок улицы Иван Панфилова № 1 - 29.
Улица Шерхан Муртаза №1-17.
Улица Абая № 2 - 130.
Поворот улицы Абая №1/1- 15 А.
Переулок улицы Толе би № 1 - 29, 2 - 28.
Улица Толеби № 1 - 15 А, 2 - 52.
Улица Болтирик би № 87 - 179, 98 - 150.
Избирательный участок № 236
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Орталык №2, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Каныша Сатпаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Шомиш № 1 - 57/2, 2-54/2.
Улица Исатая Тайманова № 5 - 27, 6 – 40 А.
Улица Махамбета Утемисулы № 1 - 9, 2 - 4.
Улица Ахмета Байтурсынова № 1/1 - 7/2, 2/1 - 8/2.
Улица Орталык № 4/1 - 16 А/16, 5/1 - 25 А.
Улица Кажымукана № 5 - 19/2, 8 - 42/2.
Улица Валентины Терешковой № 5-17, 4 -18.
Улица Анатолия Воржева № 1-9.
Улица Шымбулак № 1/1-7/2.
Улица Колтоган № 1-11.
Улица Елим ай № 1 - 41 Б, 2-36.
Улица Алматы № 3 - 77, 2 - 68.
Улица Габита Мусрепова № 17 - 49/2, 16 - 34.
Улица Турара Рыскулова № 1 - 13, 2 - 16.
Улица Абылай хана № 1 - 147, 2 - 30/2.
Улица Желтоксан № 1/1, 16.
Улица Кольсай № от 1 до конца.
Избирательный участок № 237
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Надырбай Айтекова №8, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 имени Абай Кунанбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Домалак ана № 2-192.
Улица Отырар № 31 - 63, 34 - 84.
Улица Турара Рыскулова № 15 - 87, 22 - 96.
Улица Майкы би № 1 - 49, 2-46 А.
Улица Абылай хана № 149 - 287, 34 - 170.
Улица Надырбая Айтекова № 9 - 43, 10 - 42.
Улица Ойши Шынтасова № 33 - 87, 2 - 82.
Улица Габита Мусрепова № 17-49/2, 16-30 А.
Улица Александра Пушкина № 23 - 43, 48 - 106.
Улица Шокана Уалиханова № 29 - 59, 32 - 64.
Улица Шарапи Жылыбаева № 1 - 69, 2 - 118.
Улица Алии Молдагуловой № от 1 до конца.
Улица Балуана Шолака № от 1 до конца.

Бауыржан Момышұлы көшесі № 1 -51.
№ 238 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Өтеген көшесі №58, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №2 Михаил Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Аңырақай көшесі № 2 - 112, 1 - 127.
Өтеген батыр көшесі № 1-115, 2-102.
Әйтеке би көшесі № 1 - 147, 2 - 100.
Жібек жолы көшесі № 111 - 153, 178 - 218.
Бәйдібек би көшесі № 85 - 113, 94 - 114.
Әл-Фараби көшесі № 119 - 187, 158 - 226.
Домалақ ана көшесі № 153 - 251, 168 - 258.
Отырар көшесі № 65 - 129, 88 - 184.
Ғарышкерлер көшесі № 1 - 12.
Тұрар Рысқұлов көшесі № 89 - 181, 98 - 186.
Майқы би көшесі № 51 - 95, 48 - 100.
Шығыс көшесі № 1 - 19, 2 - 20.
Абылай хан көшесі № 289 - 335, 174 - 212.
Әліби Жангелдин көшесі № 2 - 18, 1 - 37.
Амангелді Иманов көшесі № 3 - 7, 2 А - 28.
№ 239 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі № 201, "Қордай ауданы әкімінің мәдениет және тілдер дамыту бөлімінің "Қордай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Қайрат Рысқұлбеков көшесі № 1 - 37, 2 - 34 .
Қайрат Рысқұлбеков көшесінің бұрылысы №1 - 5, 2 - 14.
Қазыбек би көшесі № 1/1 - 113, 2 Б - 106.
Юрий Гагарин көшесі №1 -23/4, 2 - 34.
Төле би көшесінің бұрылысы № 1 - ден аяғына дейін.
Төле би көшесі № 59 - 121, 82 - 158.
Жамбыл көшесі № 7 А - 109, 2 - 108.
Ноғайбай би көшесі № 1 - 87, 2 - 104.
Жібек жолы көшесі № 220 - 282,159 - 215.
Бәйдібек би көшесі № 115 - 149,116 - 160.
Әл-Фараби көшесі № 189 - 263, 228 - 286 .
Райымбек батыр көшесі № 65 - 87, 92 - 98.
Домалақ ана көшесі № 253 - 299, 260 - 346.
Отырар көшесі № 131 - 185, 186 - 240.
Тұрар Рысқұлов көшесі № 183 - 251, 200 - 266.
Майқы би көшесі № 97 - 105, 102 - 148 Б.
Молдарахым Әлімбаев көшесі №35 - 77.
Әл-Фараби көшесінің бұрылысы №1 - 9.
№ 240 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Ольга Волкова көшесі № 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Дінмұхамед Қонаев атындағы № 1 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Төле би көшесі №15 Б - 29/4, 60 - 80.
Жеңістің 40 жылдығы көшесі № 27 - 123, 56 - 130.
Нығмет Сауранбаев көшесі № 27 - 79, 58 - 146.
Молдарахым Әлімбаев көшесі № 1 - 33.
Кенесары хан көшесі № 1 - 179, 2 - 112 .
Жәмилә Шурина көшесі № 1 - 41, 2/1 - 64.
Шу көшесі № 1 - 57/2, 2 - 54/2.

Улица Бауыржана Момышулы № 1 -51.
Избирательный участок № 238
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Отеген №58, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 имени Михаил Ломоносова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Аныракай № 2 - 112, 1 - 127.
Улица Отеген батыра № 1-115, 2-102.
Улица Айтеке би № 1 - 147, 2 - 100.
Улица Жибек жолы № 111 - 153, 178 - 218.
Улица Байдибек би № 85 - 113, 94 - 114.
Улица Аль-Фараби № 119 - 187, 158 - 226.
Улица Домалак ана № 153 - 251, 168 - 258.
Улица Отырар № 65 - 129, 88 - 184.
Улица Космонавтов № 1-12.
Улица Турара Рыскулова № 89 - 181, 98 - 186.
Улица Майкы би № 51 - 95, 48 - 100.
Улица Шыгыс № 1 - 19, 2 - 20.
Улица Абылай хана № 289 - 335, 174 - 212.
Улица Алиби Жангельдина № 2 - 18, 1 - 37.
Улица Амангельды Иманова № 3-7, 2 А-28.
Избирательный участок № 239
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы №201, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Кордайского района".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Кайрата Рыскулбекова № 1 - 37, 2 - 34.
Поворот улицы Кайрата Рыскулбекова № 1 - 5, 2 - 14.
Улица Казыбек би № 1/1 - 113, 2 Б - 106.
Улица Юрия Гагарина № 1 -23/4, 2 - 34.
Поворот улицы Толе би № от 1 до конца.
Улица Толе би №№ 59 - 121, 82 - 158.
Улица Жамбыла № 7 А-109, 2 - 108.
Улица Ногайбай би № 1 - 87, 2 - 104.
Улица Жибек жолы № 220 - 282,159 - 215.
Улица Байдибек би № 115 - 149,116 - 160.
Улица Аль-Фараби № 189 - 263, 228 - 286.
Улица Райымбека батыра № 65 - 87, 92 - 98.
Улица Домалак ана № 253 - 299, 260 - 346.
Улица Отырар № 131 - 185, 186 - 240.
Улица Турара Рыскулова № 183 - 251, 200 - 266.
Улица Майкы би № 97 - 105, 102 - 148
Улица Молдарахима Алимбаева № 35-77.
Поворот улицы Аль-Фараби № 1-9.
Избирательный участок № 240
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Ольга Волковой №1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени Динмухамед Конаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Толе би № 15 Б - 29/4, 60-80.
Улица 40 лет Победы № 27 - 123, 56 - 130.
Улица Ныгмета Сауранбаева № 27 - 79, 58 - 146.
Улица Молдарахым Алимбаева № 1-33.
Улица Кенесары хана № 1 - 179, 2 - 112 .
Улица Жамиля Шурина № 1 - 41, 2/1 - 64.
Улица Шу № 1 - 57/2, 2 - 54/2.

Жеңістің 50 жылдығы көшесі № 1 - 81, 2 - 70.
Дінмұхамет Қонаев көшесі № 1 - 87, 2 - 74/2, 2 А кв 1-2 А/3.
Мәншүк Мәметова көшесі № 3 - 73, 2 - 52/2.
Бөлтірік би көшесі № 1 - 85, 2 - 94.
№ 241 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі №300, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Балжан Бөлтірікова атындағы № 4 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Қарасай батыр көшесі № 1 - 35, 2 - 42 .
Қордай көшесі №1 - 61, 2 – 64.
Молдарахым Әлімбаев көшесі № 2 - 46 .
Нығмет Сауранбаев көшесі № 85 - 141, 150 – 208.
Жеңістің 40 жылдығы көшесі № 151 - 207, 134 - 184 .
Санатбай Бегалиев тұйық көшесі № 1 - 79 А, 4 - 106.
Жібек жолы көшесі № 217 - 269/1, /2, / 3, / 4, 284 - 334 .
Бәйдібек би көшесі № 151 - 195, 164 - 206.
Әл-Фараби көшесі № 265 - 307, 288 - 334.
Райымбек батыр көшесі № 89 - 121, 100 - 126.
Домалақ ана көшесі № 301 - 355, 348 - 402 .
Майқы би көшесі № 107 - 123, 150 - 164.
Тараз көшесі № 1 - 61 А, 2 - 86.
№ 242 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Әлжан ана ауылы, Қалдыбай Абдуллин көшесі № 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №23 Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әлжан ана ауылы.
№ 243 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Степное ауылы, Білім көшесі № 17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №24 Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Степное ауылы.
№ 244 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Арал ауылы, Бабақчиев көшесі №25 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №25 Санжар Асфендияров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Арал ауылы.
№ 245 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қалғұты ауылы, Оңтүстік көшесі 31 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №52 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараттары.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қалғұты ауылы.
№ 246 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Жамбыл ауылы, Көгершін көшесі №11 Б, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жамбыл ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 247 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Жаңатұрмыс ауылы, Михаил Елизаров көшесі № 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Шәкәрім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі

Улица 50 лет Победы № 1 - 81, 2 - 70.
Улица Динмухамета Кунаева № 1 - 87, 2 - 74/2, 2 а кв 1-2 А / 3.
Улица Маншук Маметова № 3 - 73, 2 - 52/2.
Улица Болтирик би №1 - 85, 2 - 94.
Избирательный участок № 241
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы №300, здание коммунального государственного учреждения "Школа лицей №4 имени Балжан Больтриковой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Карасай батыра № 1 - 35, 2 - 42.
Улица Кордай № 1 - 61, 2 - 64.
Улица Молдарахим Алимбаева № 2 - 46.
Улица Ныгмет Сауранбаева № 85 - 141, 150 - 208.
Улица 40 лет Победы № 151 - 207, 134 - 184.
Переулок Санатбай Бегалиева № 1 - 79 А, 4 - 106.
Улица Жибек жолы № 217 - 269/1, /2, / 3, / 4, 284 - 334.
Улица Байдибек би № 151 - 195, 164 - 206.
Улица Аль-Фараби № 265 - 307, 288 - 334.
Улица Райымбек батыра № 89 - 121, 100 - 126.
Улица Домалак ана № 301 - 355, 348 - 402.
Улица Майкы би № 107 - 123, 150 - 164.
Улица Тараз № 1 - 61 А, 2 - 86.
Избирательный участок № 242
Местонахождение участка: Кордайский район, село Альжан ана, улица Калдыбай Абдуллина №22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №23 имени Турар Рыскулова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Альжан ана.
Избирательный участок № 243
Местонахождение участка: Кордайский район, село Степное, улица Билим, №17 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №24 имени Мухтара Ауезова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Степное.
Избирательный участок № 244
Местонахождение участка: Кордайский район, село Арал, улица Бабакчиева №25 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №25 имени Санжар Асфендиярова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Арал.
Избирательный участок № 245
Местонахождение участка: Кордайский район, село Калгуты, улица Оңтүстік №31 А, здания оммунального государственного учреждения "Средняя школа №52 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Калгуты.
Избирательный участок № 246
Местонахождение участка: Кордайский район, село Жамбыл, улица Когершин №15 Б, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Жамбылский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Жамбыл.
Избирательный участок № 247
Местонахождение участка: Кордайский район, село Жанатурмыс, улица Михаил Елизарова №20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шәкәрім отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Жанатурмыс.
Избирательный участок № 249

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі № 110, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бетқайнар ауылы.
Жеңіс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38, 38 А, 38 В, 38 Г, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81/1, 83, 83 А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 232/1, 232/2.
Қожантаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 36 В, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 50 В, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 103, 104, 105 А, 105 В, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 А, 139, 141, 143, 142 А, 143 В, 144, 144/1, 145/2, 146, 149 А, 151, 160.
Ғ.Мұратбаев көшесі № 1, 1 А, 1 В, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38 А, 39/1, 40, 40/1, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 62/1 62/А, 62 Б, 62 В, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71 Б, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 139, 147, 149, 167, 104, 153, 159.
Абай көшесі № 2, 3, 4, 6, 9, 10, 13, 15 А, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 42, 23, 15 Г.
Лукьянов көшесі № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 8/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 19, 33.
Көпбай көшесі № 1, 2, 4, 5, 6.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Беткайнар, улица Жеңіс №110, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №27 имени Ыбырай Алтынсарина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Беткайнар.
Улица Женис № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38, 38 А, 38 В, 38 Г, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81/1, 83, 83 А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 232/1, 232/2.
Улица С. Кожантаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 36 В, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 50 В, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 103, 104, 105 А, 105 В, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 А, 139, 141, 143, 142 А, 143 В, 144, 144/1, 145/2, 146, 149 А, 151, 160.
Улица Г. Муратбаева № 1, 1 А, 1 В, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38 А, 39/1, 40, 40/1, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 62/1 62/А, 62 Б, 62 В, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71 Б, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 139, 147, 149, 167, 104, 153, 159.
Улица Абая № 2, 3, 4, 6, 9, 10, 13, 15 А, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 42, 23, 15 Г.
Улица Лукьянов № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 8/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 19, 33.
Улица Копбай № 1, 2, 4, 5, 6.

Мереке көшесі № 1, 2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/2, 18, 19, 21, 22/2, 23, 25/2, 2.
Әшім көшесі № 2, 3, 4, 4 Б, 5, 7, 11, 13, 13 А, 10,15, 21.
Жетісу көшесі № 6, 7, 9, 16, 22, 25.
Көл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18/1, 18/2, 20, 21.
Байғабат көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.
№ 250 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Соғанды ауылы, Мамбеталы көшесі № 45, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұқағали Мақатаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Соғанды ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Беріктас ауылы, Т.Сақалов көшесі №5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің № 28 Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Беріктас ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қақпатас ауылы, Мейрман Сапарбай көшесі №40, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұстафа Шоқай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қақпатас ауылы.
№ 253 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сарыбұлақ ауылы, Гагарин көшесі №14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Қайрат Рысқұлбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№ 254 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қайнар ауылы, Мектеп көшесі № 1 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Владимир Маяков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайнар ауылы.
№ 255 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №35 Роза Құнақова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ноғайбай ауылы.
№ 256 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Шарбақты ауылы, Ноғайбай би көшесі №30, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Нығмет Сауранбаев атындағы №36 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шарбақты ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі

Улица Мереке № 1, 2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/2, 18, 19, 21, 22/2, 23, 25/2, 2.
Улица Ашим № 2, 3, 4, 4 Б, 5, 7, 11, 13, 13 А, 10, 15, 21.
Улица Жетису № 6, 7, 9, 16, 22, 25.
Улица Кол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18/1, 18/2, 20, 21.
Улица Байгабат № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 250
Местонахождение участка: Кордайский район, село Соганды, улица Мамбеталы №45, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Мукагали Макатаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Соганды.
Избирательный участок № 251
Местонахождение участка: Кордайский район, село Бериктас, улица Т.Сакалова №5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №28 имени Шокан Уалиханова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Бериктас.
Избирательный участок № 252
Местонахождение участка: Кордайский район, село Какпатас, улица Мейрман Сапарбая №40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мустафа Шокай отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Какпатас.
Избирательный участок № 253
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сарыбулак, улица Гагарина №14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кайрат Рыскулбекова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 254
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кайнар, улица Мектеп №1 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Владимира Маяковского отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кайнар.
Избирательный участок № 255
Местонахождение участка: Кордайский район, село Ногайбай, улица Б.Момышұлы №22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №35 имени Рза Кунаковой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: села Ногайбай, Сарыбастау.
Избирательный участок № 256
Местонахождение участка: Кордайский район, село Шарбакты, улица Ногайбай би №30, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа №36 имени Ныгмет Сауранбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Шарбакты.
Избирательный участок № 257

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Алға ауылы, Алдабергенов көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №34 Мамбет Смағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алға, Көғадыр, Музбел ауылдары.
№ 259 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Кенен ауылы, Кенен көшесі №21, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Кенен ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Кенен ауылы.
№ 260 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Үлкен Сұлутөр ауылы, Жылыбаев көшесі №5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Манаш Қозыбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Үлкен Сұлутөр ауылы.
№ 261 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сұлутөр ауылы, Мектеп көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Талғат Бегелдинов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сұлутөр ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі №10, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Смағұл Сәдуақасұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көктөбе ауылы.
№ 263 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Отар ауылы, Самал көшесі №2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №41 Кенен Әзірбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Отар ауылы.
Самал көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 16/1, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Алга, улица Алдабергенова №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №34 имени Мамбет Смагулов отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: села Алга, Когадыр, Музбель.
Избирательный участок № 259
Местонахождение участка: Кордайски район, село Кенен, улица Кенен №21, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Кененский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Кенен.
Избирательный участок № 260
Местонахождение участка: Кордайский район, село Улкен Сулутор, улица Жылыбаева №5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Манаш Қозыбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Улкен Сулутор.
Избирательный участок № 261
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сулутор, улица Мектеп №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Талгата Бигелдинова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сулутор.
Избирательный участок № 262
Местонахождение участка: Кордайский район, село Коктобе, улица Мектеп №10, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Смағұл Сәдуақасұлы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Коктобе.
Избирательный участок № 263
Местонахождение участка: Кордайский район, село Отар, улица Самал №2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №41 имени Кенен Азербаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Отар.
Улица Самал № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 16/1, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8.

Николай Белашов көшесі № 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2.
Кенен Әзірбаев көшесі № 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16А, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19, 2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25 А, 25 А/1, 25 А/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 3, 30, 35, 36, 37, 4, 44, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 9 А.
Юрий Гагарин көшесі № 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 23, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9.
Мәшкүрбек Аманжолов көшесі № 24 В, 1, 10, 11, 12, 12 А, 13/1, 13/2, 13 А, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16 а, 17, 18, 19, 1 б, 2/1, 2/2, 20, 21, 22, 23, 23 а/1, 23 а/2, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 2 а, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 4, 4 а, 5/1, 5/2, 6, 7, 7 а, 8, 9.
Дінмұхамед Қонаев көшесі № 10/1, 10/2, 100, 102, 104, 106, 108, 11, 110, 112, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 9, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4/1, 4/2, 40, 42, 43 б, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56,5 8, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 8/1, 8/2, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 90, 92, 94, 96, 98.
Бейсенжан Нұрланқұлов көшесі № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 а, 61, 63, 65, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 8, 9.
Байғұтты Керімқұлов көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 А, 61, 63, 65, 69, 7, 73, 79, 8, 81, 9.
Мадуар Жұмағұлов көшесі № 1/1, 1/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1 А, 2/1, 2/2, 2 А, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5 А, 7, 8, 9.
Сабыржан Алабасов көшесі № 1, 1 Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15 А, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 18, 18 А, 18 А/2, 18 А/3, 18 А/4, 18 А/5, 18 А/6, 18 А/7, 18 А/8, 19, 1 А, 2, 20, 21, 23, 23 А, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9.
Ынтымақ көшесі № 1, 2, 4.
Ырыс көшесі № 12.
№ 265 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бел станциясы, Тәуелсіздік көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Оралхан Бөкей атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бел ауылы.
№ 266 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Гвардейский кенті, "Горнизон Офицерлер үйі" ғимараты.

Улица Николая Белашова № 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2.
Улица Кенен Азербаева № 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16А, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19, 2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25 А, 25 А/1, 25 А/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 3, 30, 35, 36, 37, 4, 44, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 9 А.
Улица Юрий Гагарина № 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 23, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9.
Улица Машкурбека Аманжолова № 24 В, 1, 10, 11, 12, 12 А, 13/1, 13/2, 13 А, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16 а, 17, 18, 19, 1 б, 2/1, 2/2, 20, 21, 22, 23, 23 а/1, 23 а/2, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 2 а, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 4, 4 а, 5/1, 5/2, 6, 7, 7 а, 8, 9.
Улица Динмухамед Конаева № 10/1, 10/2, 100, 102, 104, 106, 108, 11, 110, 112, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 9, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4/1, 4/2, 40, 42, 43 б, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56,5 8, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 8/1, 8/2, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 90, 92, 94, 96, 98.
Улица Бейсенжана Нурланкулова № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 а, 61, 63, 65, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 8, 9.
Улица Байгутты Керимкулова № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 А, 61, 63, 65, 69, 7, 73, 79, 8, 81, 9.
Улица Мадуара Жумагулова № 1/1, 1/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1 А, 2/1, 2/2, 2 А, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5 А, 7, 8, 9.
Улица Сабыржана Алабасов № 1, 1 Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15 А, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 18, 18 А, 18 А/2, 18 А/3, 18 А/4, 18 А/5, 18 А/6, 18 А/7, 18 А/8, 19, 1 А, 2, 20, 21, 23, 23 А, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9.
Улица Ынтымак № 1, 2, 4.
Улица Ырыс №12.
Избирательный участок № 265
Местонахождение участка: Кордайский район, станция Бель, улица Тауелсиздик №1, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Оралхана Бокей отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Бель.
Избирательный участок № 266
Местонахождение участка: Кордайский район, поселок Гвардейский, здание "Горнизонного дома офицеров".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Гвардейск кентіндегі үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 44, 45, 46, 66, 68, 69.
Ноғайбай би көшесі № 1 - ден аяғына дейін.
Бауыржан Момышұлы көшесі № 1 - ден аяғына дейін.
Заңғар көшесі № 1 - ден аяғына дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Гвардейский кенті, Тәуелсіздік көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы № 43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Гвардейск кентіндегі үйлер № 34, 36, 37, 41, 42, 43, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61,62, 63, офицерлік қонақ үй, жатақхана.
№ 268 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Гвардейский кенті, "Әскери бөлімше клубы" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Гвардейский кенті.
№ 474 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Иса Байзақов көшесі №23 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы № 51 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Иса Байзақов көшесі № 1 - 39, 2 - 84.
Иса Байзақов көшесінің бұрылысы № 1 А - 17/1, 2 - 10 .
Мұхтар Әуезов көшесі № 2 - 10.
Нығмет Сауранбаев көшесі № 145 - 183, 210 - 256.
Жеңістің 40 жылдығы көшесі № 209 - 253, 186/1 - 232.
Райымбек батыр көшесі № 123 - 143,128 - 156.
Домалақ ана көшесі № 357 - 401, 404 - 444, 271 - 329, 342 - 402.
Бәйдібек би көшесі № 197 - 247, 208 - 288.
Николай Белашов көшесі № 1 - ден аяғына дейін.
Әл - Фараби көшесі № 309 - 377, 336 - 402.
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 1 А - 23.
Достық көшесі № 1 - 45, 2 - 40.
Оразай Самаков көшесі № 1 - 29, 2 - 18.
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 3 - 57, 2 - 50.
№ 475 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Ауқатты ауылы, Наурыз №2 А тұйық көшесі, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Ауқатты ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ауқатты ауылы.
Қ. Молдажанов көшесі № 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161.

Границы избирательного участка: дома поселка Гвардейский № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 44, 45, 46, 66, 68, 69.
Улица Ногайбай би № от 1 до конца.
Улица Бауыржан Момышулы № от 1 до конца.
Улица Зангар № от 1 до конца.
Избирательный участок № 267
Местонахождение участка: Кордайский район, поселок Гвардейский, улица Тауелсиздик №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №43 имени Бауыржан Момышулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: дома в поселке Гвардейский №34, №36, №37, №41, №42, №43, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №59, №60, №61, №62, №63, офицерская гостиница, общежитие.
Избирательный участок № 268
Местонахождение участка: Кордайский район, поселок Гвардейский, здание "Клуб военного отделения".
Границы избирательного участка: поселок Гвардейский, военные отделения.
Избирательный участок № 474
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Исы Байзакова №23 А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Средняя школа №51 имени Ахмет Байтурсынова".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Исы Байзакова № 1 - 39, 2 - 84.
Поворот улицы Исы Байзакова № 1 А-17/1, 2 - 10 .
Улица Мухтара Ауэзова № 2 - 10.
Улица Ныгмета Сауранбаева № 145 - 183, 210 - 256.
Улица 40 лет Победы № 209 - 253, 186/1 - 232.
Улица Райымбек батыра № 123 - 143,128 - 156.
Улица Домалак ана № 357 - 401, 404 - 444, 271 - 329, 342 - 402.
Улица Байдибек би № 197 - 247, 208 - 288.
Улица Николая Белашова от № 1 до конца.
Улица Аль-Фараби № 309 - 377, 336 - 402.
Улица Ыбырай Алтынсарина № 1 А-23.
Улица Достык № 1 - 45, 2 - 40.
Улица Оразая Самакова № 1 - 29, 2 - 18.
Улица Ыбырай Алтынсарина № 3 - 57, 2 - 50.
Избирательный участок № 475
Местонахождение участка: Кордайский район, село Аухатты, переулок Наурыз №2 А, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Аухаттинский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Аухатты.
Улица К.Молдажанова № 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161.

Астана көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190.
Әулиешоқы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 А, 76 Б, 77, 78 А, 78 Б, 79, 80 А, 80 Б, 81, 82 А, 82 Б, 83, 84 А, 84 Б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120 А, 120 Б, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 А, 133 Б, 134, 134 А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 153, 158, 163, 168, 179.
Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65, 69 А, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 104 А, 107, 108, 109, 111, 112, 112 Б, 112 В, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 132, 134.
Рысқұлов көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 81, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 97.
Уәлиханов тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38.
Жансай тұйық көшесі № 8, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19.
Ақжазық тұйық көшесі № 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19.

Улица Астана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190.
Улица Аулиешокы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 А, 76 Б, 77, 78 А, 78 Б, 79, 80 А, 80 Б, 81, 82 А, 82 Б, 83, 84 А, 84 Б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120 А, 120 Б, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 А, 133 Б, 134, 134 А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 153, 158, 163, 168, 179.
Улица Ауезова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65, 69 А, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 104 А, 107, 108, 109, 111, 112, 112 Б, 112 В, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 132, 134.
Улица Рыскулова № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 81, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 97.
Переулок Уалиханова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38.
Переулок Жансай № 8, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19.
Переулок Акжазык № 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19.

Наурыз тұйық көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Қалқағар тұйық көшесі № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Тереңсай тұйық көшесі № 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36.
Қызылқия тұйық көшесі № 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Көккөзен тұйық көшесі № 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26.
Қылжыр тұйық көшесі № 15, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26.
Саялы тұйық көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20 А, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38.
Арасан тұйық көшесі № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
№ 476 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі №49 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Әлия Молдағұлова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы.
Щимар Дауров көшесі № 39, 39 А, 41, 41 А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 66 А, 66 Б, 66 В, 66 И, 66 К, 66 Е, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Мансуз Вонахуна көшесі № 1-ден соңына дейін.
Алтын Орда көшесі № 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143 И, 143 К, 143 Л, 147, 149, 151, 153, 157, 159.
Баласағұн көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42 А, 29,31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 А, 43, 45, 47, 49.
Мағазы Масанчи көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Лодан Парса көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Мұхаммед Аюб Биянху көшесі № 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136 А, 138, 140, 142, 144, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 А, 95 В, 95 Г, 97, 99.
Александр Пушкин көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 511 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Нұрлы жол көшесі №203 А "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарасу ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекесесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасу ауылы.

Переулок Наурыз № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Переулок Калкагар № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Переулок Теренсай № 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36.
Переулок Кызылкия № 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Переулок Коккезен № 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26.
Переулок Кылжыр № 15, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26.
Переулок Саялы № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20 А, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38.
Переулок Арасан № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
Избирательный участок №476
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун №49 А, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алия Молдагулова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сортобе.
Улица Щимар Даурова № 39, 39 А, 41, 41 А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 66 А, 66 Б, 66 В, 66 И, 66 К, 66 Е, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Улица Мансуз Вонахуна № от 1 до конца.
Улица Алтын Орда № 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143 И, 143 К, 143 Л, 147, 149, 151, 153, 157, 159.
Улица Баласагун № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42 А, 29,31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 А, 43, 45, 47, 49.
Улица Магазы Масанчи № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Улица Лодан Парса № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Мухамед - Аюб Биянху № 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136 А, 138, 140, 142, 144, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 А, 95 В, 95 Г, 97, 99.
Улица Александра Пушкина № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
Избирательный участок №511
Местонахождение участка: Кордайский район, село Карасу, улица Нурлы жол №203 А здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Карасуский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Карасу.

Нұрлы жол көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37 А, 39, 39 Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 167 А, 169, 171, 173, 175, 175 А, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 2, 2 Г, 4, 6, 8, 10, 10 В, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 98 В, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154 А, 156, 156 А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188 А, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210.
Кескентас көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142.
Александр Пушкин көшесі № 1, 3, 5, 7, 8 А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50.
Майбұлақ көшесі № 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 1, 2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37.
Кемер көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Еспе көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17 А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Бәйтерек көшесі № 2, 4, 6, 8, 28, 35, 41, 42, 40, 45, 51.
№ 512 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі №78, "Береке" гуманитарлық - техникалық колледжі мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.

Улица Нурлы жол № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37 А, 39, 39 Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 167 А, 169, 171, 173, 175, 175 А, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 2, 2 Г, 4, 6, 8, 10, 10 В, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 98 В, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154 А, 156, 156 А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188 А, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210.
Улица Кескентас № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142.
Улица Александра Пушкина № 1, 3, 5, 7, 8 А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50.
Улица Майбулак № 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 1, 2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37.
Улица Кемер № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Улица Еспе № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17 А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Улица Байтерек № 2, 4, 6, 8, 28, 35, 41, 42, 40, 45, 51.
Избирательный участок № 512
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы №78, здание учреждения Гуманитарно-технического колледжа "Береке".
Границы избирательного участка: село Кордай.

Жібек жолы көшесі № 5 - 105, 2 - 174.
Жолбарыс Батыр көшесі № 1 - 45, 45 А, 2 - 42.
Нығмет Сауранбаев көшесі №1 - 25, 2 - 56.
Талғат Бегелдинов көшесі №1 - 27, 2 - 28.
Жеңістің 40 жылдығы көшесі №1 - 31, 2 - 54.
Райымбек батыр көшесі № 1 - 63/4, 2 - 90.
Надырбай Әйтеков көшесі № 1 - 7, 2 - 6.
Елім ай көшесі № 43 - 109/8, 40 - 134.
Көлтоған көшесі № 13 - 57.
Бейбарыс сұлтан көшесі № 1 - 29.
Шоқан Уалиханов көшесі № 1 - 27, 2 - 30.
Александр Пушкин көшесі № 1 - 21, 2 - 46.
Ойшы Шынтасов көшесі № 1 - 31, 2 - 30.
Ардагерлер көшесі № 1 - 32.
Домалақ ана көшесі № 1 - 177.
Әл - Фараби көшесі № 1 - 117, 2 - 156.
Бәйдібек би көшесі № 1 - 117, 2 - 92.
Ғабит Мүсрепов көшесі № 1 - 15, 2 - 14.
№ 513 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Ольга Волкова көшесі №1, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің №15 балалар - жасөспірімдер дене шынықтыру клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы.
Абылай хан көшесі № 339 - 419, 214-310 А.
Әліби Жангелдин көшесі № 37 А - 103, 20 - 68.
Амангелді Иманов көшесі № 9 - 31, 28 А - 100.
Төле би көшесі № 123 - 139,160 - 180 Б.
Өтеген батыр көшесі № 117 - 159,104 - 146.
Өтеген батыр көшесінің бұрылысы № 1/1 - 20.
Мұхаммед Хайдар Дулати көшесі № 1 - 43, 2 - 48.
Кебекбай шешен көшесі № 2 - 30.
Наурызбай батыр көшесі № 1 - 27, 2 - 28.
Сәмен батыр көшесі № 1 - 31, 2 - 36.
Бөгенбай батыр көшесі № 1 - 33, 2 - 42.
Қабанбай батыр көшесі № 1 - 35, 2 - 42.
Рақымжан Қошқарбаев көшесі № 1 - 69, 2 - 82.
Сағадат Нұрмағанбетов көшесі № 1 - 79, 2 - 80.
Хиуаз Доспанов көшесі № 1 - 51, 2 - 30.
Болашақ көшесі № 1 - 25, 2 - 22.
Халифа Алтай көшесі № 1 - 39, 2 - 46.
Шакәрім Құдайбердиев көшесі № 1 - 37, 2 - 44.
Машһүр Жүсіп көшесі № 1 - 37, 2 - 44.
Қожа Ахмет Йассауи көшесі № 1 - 43, 2 - 42.
Жетісу көшесі № 1 - ден аяғына дейін.
№ 514 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі №69 А, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бетқайнар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бетқайнар ауылы.
Қазақстан көшесі № 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123 Б, 123 В, 125, 127, 127 А, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137/1, 138, 142, 140, 140, 144, 146/1, 146/2, 148, 150, 154, 156, 157 А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 208, 222, 224.

Улица Жибек жолы № 5 - 105, 2 - 174.
Улица Жолбарыс батыра № 1-45, 45 А, 2-42.
Улица Ныгмета Сауранбаева №№1 - 25, 2 - 56.
Улица Талгата Бегельдинова №1 - 27, 2 - 28.
Улица 40 лет Победы№ 1 - 31, 2 - 54.
Улица Райымбека батыра № 1 - 63/4, 2 - 90.
Улица Надырбая Айтекова № 1 - 7, 2 - 6.
Улица Елим ай № 43 - 109/8, 40 - 134.
Улица Колтоган № 13 - 57.
Улица Бейбарыс султан № 1-29.
Улица Шокана Валиханова № 1 - 27, 2 - 30.
Улица Александра Пушкина № 1 - 21, 2 - 46.
Улица Ойши Шынтасова № 1 - 31, 2 - 30.
Улица Ардагерлер № 1-32.
Улица Домалак ана № 1-177.
Улица Аль-Фараби № 1 - 117, 2 - 156.
Улица Байдибек би № 1 - 117, 2 - 92.
Улица Габита Мусрепова № 1 - 15, 2 - 14.
Избирательный участок №513
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Ольга Волковой №1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеский клуб физической культуры №15" отдела физической культуры и спорта акимата Кордайского района Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай.
Улица Абылай хана № 339 - 419, 214-310
Улица Алиби Жангельдина № 37 А - 103, 20 - 68.
Улица Амангельды Иманова № 9-31, 28 А-100.
Улица Толе би № 123 - 139,160 - 180 Б.
Улица Отеген батыра № 117 - 159, 104 - 146.
Переулок улицы Отеген батыра № 1/1-20.
Улица Мухаммед Хайдар Дулати № 1 - 43, 2 - 48.
Улица Кебекбай шешен № 2-30.
Улица Наурызбай батыра № 1 - 27, 2 - 28.
Улица Самен батыра № 1 - 31, 2 - 36.
Улица Богенбай батыра № 1 - 33, 2 - 42.
Улица Кабанбай батыра № 1 - 35, 2 - 42.
Улица Рахимжана Кошкарбаева № 1 - 69, 2 - 82.
Улица Сагадата Нурмаганбетова № 1 - 79, 2 - 80.
Улица Хиуаза Доспанова № 1 - 51, 2 - 30.
Улица Болашак № 1 - 25, 2 - 22.
Улица Халифа Алтай № 1 - 39, 2 - 46.
Улица Шакарима Кудайбердиева № 1 - 37, 2 - 44.
Улица Машхур Жусуп № 1 - 37, 2 - 44.
Улица Кожа Ахмет Йассауи № 1 - 43, 2 - 42.
Улица Жетысу № от 1 до конца.
Избирательный участок № 514
Местонахождение участка: Кордайский район, село Беткайнар, улица Казакстан №69 А, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Беткайнарский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Беткайнар.
Улица Казахстан № 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123 Б, 123 В, 125, 127, 127 А, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137/1, 138, 142, 140, 140, 144, 146/1, 146/2, 148, 150, 154, 156, 157 А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 208, 222, 224.

Тимошенко көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50 Б, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79 А, 79, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 119, 121, 122, 122 А, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 139, 143, 145, 146, 148, 149, 151, 152, 155, 157, 159, 165, 167, 169.
Қарасу көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39 А, 41, 43.
Бригада көшесі № 1, 3, 4/1, 19, 20 А, 21 А.
Юрий Гагарин көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ,14, 14 Б.
Есманбет көшесі № 1, 3, 4, 5 А, 6, 9, 10, 12, 14, 11, 16/1, 16/2, 18, 20, 20 А, 22.
Жүзім көшесі № 1, 3, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Юбилейная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Төле би көшесі № 4, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18/1, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25/1, 26, 29, 30, 31, 33 А, 35, 37, 28 В.
Өтеген көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7.
№ 515 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Мәңгілік ел көшесі №21, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Масанчи ауылы.
Мағазы Масанчи көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Сарыарқа көшесі № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Маянов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Болашақ көшесі № 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.
Қазақстан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Александр Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Юрий Гагарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Мансуз Ванахуна көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Мереке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Улица Тимошенко № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50 Б, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79 А, 79, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 119, 121, 122, 122 А, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 139, 143, 145, 146, 148, 149, 151, 152, 155, 157, 159, 165, 167, 169.
Улица Карасу № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39 А, 41, 43.
Улица Бригада № 1, 3, 4/1, 19, 20 А, 21 А.
Улица Юрия Гагарина № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 Б.
Улица Есманбет № 1, 3, 4, 5 А, 6, 9, 10, 12, 14, 11, 16/1, 16/2, 18, 20, 20 А, 22.
Улица Жузим № 1, 3, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Юбилейная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Толе би № 4, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18/1, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25/1, 26, 29, 30, 31, 33 А, 35, 37, 28 В.
Улица лица Отеген № 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 515
Местонахождение участка: Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик ел №21, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аль-Фараби отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Масанчи.
Улица Магазы Масанчи № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Сарыарка №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Улица Маянов №1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Болашак № 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72,73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.
Улица Казахстанская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Александр Пушкина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Улица Юрий Гагарина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Мансуза Ванахуна № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Мереке № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Қосуақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Түркістан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Ардагерлер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
Шапағат көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Жібек жолы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Жігер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Ясыр Шиваза көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Айқын көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Тасбұлақ көшесі № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Аксай көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Победы қөшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18.
Ақ Орда көшесі № 1 А, 3 А, 5 А, 7 А, 2, 4, 6, 8.
Мәңгілік ел көшесі № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110,112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142.
№ 516 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Отар ауылы, Бейсехан Атамқұлов көшесі № 7 Б, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Отар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты Отар ауылдық Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Отар ауылы.
Бейсехан Атамқұлов көшесі № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11 а, 12, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 26/1, 29/2, 26/3, 26/4, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 20, 3/1, 3/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 25.
Нүке Төлесбай көшесі № 1, 10/1, 10/2, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 11/2, 8, 12 а, 13, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16 а, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 2/1, 2/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28 а, 29, 3/4, 3/5, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 32, 33, 34, 35, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6 А, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7 а, 8/1, 8/2, 8 А, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8.

Улица Косуак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Туркистан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Бирлик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Улица Ардагерлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
Улица Шапагат № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Жибек жолы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жигер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Ясыр Шиваза № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Айкын № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Тасбулак № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Аксай № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Победы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Ак Орда № 1 А, 3 А, 5 А, 7 А, 2, 4, 6, 8.
Улица Мангилик ел № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142.
Избирательный участок № 516
Местонахождение участка: Кордайский район, село Отар, улица Бейсехан Атамкулова №7 Б, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Отарский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Отар.
Улица Бейсехана Атамкулова № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11 а, 12, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 26/1, 29/2, 26/3, 26/4, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 20, 3/1, 3/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 25.
Улица Нуке Толесбай № 1, 10/1, 10/2, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 11/2, 8, 12 а, 13, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16 а, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 2/1, 2/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28 а, 29, 3/4, 3/5, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 32, 33, 34, 35, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6 А, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7 а, 8/1, 8/2, 8 А, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8.

Қуаныш Жекенов көшесі № 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 2, 2/1, 2/2, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 48, 50, 52, 54, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8/1, 8/2, 8/3.
Жамбыл Жабаев көшесі № 41 А, 10, 12, 14, 16, 18 А, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24 А, 25, 26, 28, 29, 29 А, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40 А, 40 В, 44, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 59, 6, 60/1, 60/2, 60 А/2, 62/1, 62/2, 67/1, 67/2, 69, 69 А, 77, 79, 8, 81, 83/1, 83/2, 84, 85, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4.
Кебекбай Шешен көшесі № 1, 1 А, 100, 102, 104, 106, 106, 108, 11, 110, 112, 114/1, 114/2, 116, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 Б, 2 В, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 5, 55, 58, 59 А, 59 Б, 6, 61, 62 А, 63, 64, 65, 66, 67, 67 А, 68, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 8, 80, 81/1, 81/2, 82, 83/1, 83/2, 84, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 88, 89/1, 89/2, 9, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 96, 98.
Абай Құнанбаев көшесі № 1 Б, 100, 100/1, 100/2, 2, 11, 13, 15, 17, 18/1, 18/2, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 30 А, 30 Б, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 45 А/1, 45 А/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 5, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 61, 65, 66, 67, 7, 71, 75, 79, 77, 8, 81, 83, 85, 87, 89, 9, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2.
Қопа көшесі № 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17/2, 18, 3, 4, 5, 6.
Тұран көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 11, 12, 14, 16/1, 16/2, 2, 7.
Түрксіб көшесі № 1/1, 1/2, 11, 13, 13 а, 16, 16 б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8.
Жарық көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/3.
Шырақ көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 3.
Достық көшесі № 1 - 31, 31 а.
№ 519 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бәйтерек ауылы, Абай көшесі № 53 Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Ж.Молдағалиев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйтерек ауылы.

Улица Куаныш Жекенова № 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 2, 2/1, 2/2, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 48, 50, 52, 54, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8/1, 8/2, 8/3.
Улица Жамбыл Жабаева № 41 А, 10, 12, 14, 16, 18 А, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24 А, 25, 26, 28, 29, 29 А, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40 А, 40 В, 44, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 59, 6, 60/1, 60/2, 60 А/2, 62/1, 62/2, 67/1, 67/2, 69, 69 А, 77, 79, 8, 81, 83/1, 83/2, 84, 85, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4.
Улица Кебекбай Шешен № 1, 1 А, 100, 102, 104, 106, 106, 108, 11, 110, 112, 114/1, 114/2, 116, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 Б, 2 В, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 5, 55, 58, 59 А, 59 Б, 6, 61, 62 А, 63, 64, 65, 66, 67, 67 А, 68, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 8, 80, 81/1, 81/2, 82, 83/1, 83/2, 84, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 88, 89/1, 89/2, 9, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 96, 98.
Улица Абая Кунанбаева № 1 Б, 100, 100/1, 100/2, 2, 11, 13, 15, 17, 18/1, 18/2, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 30 А, 30 Б, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 45 А/1, 45 А/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 5, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 61, 65, 66, 67, 7, 71, 75, 79, 77, 8, 81, 83, 85, 87, 89, 9, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2.
Улица Копа № 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17/2, 18, 3, 4, 5, 6.
Улица Туран № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 11, 12, 14, 16/1, 16/2, 2, 7.
Улица Турксиб № 1/1, 1/2, 11, 13, 13 а, 16, 16 б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8.
Улица Жарык № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/3.
Улица Шырак № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 3.
Улица Достык № 1-31, 31 а.
Избирательный участок № 519
Местонахождение участка: Кордайский район, село Байтерек, улица Абая №53 Б, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Ж.Молдагалиева отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Байтерек.