Сайлау учаскелерін кұру туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 шілдедегі № 02-03 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Талас ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Талас аудандық сайлау комиссиясының келісімімен Талас ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Талас аудан әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 22 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Есенгелді Амангелдіұлы Малкайдаровқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданы әкімінің
міндетін атқарушы М. Уристенов
"Келісілді"
Талас аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________________Е.Мамадияров
"____" _____________ 2024 жыл
Талас ауданы әкімінің
2024 жылғы 15 шілдедегі
№ 02-03 шешіміне қосымша
Талас ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№388 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл ауылы, Ж.Дүрімбетов көшесі №10, Ақкөл орта мектебі
Шекарасы: Ақкөл ауылының Ақ отау, А.Құнанбаев, Ә.Сағынтайұлы, Ә.Сатыбалдин, А.Тоқтарбаев, Д.А.Қонаев, Еңбек ерлері, Есей би, Ж.Жабаев, Ж.Дүрімбетов, Қ.Атшабаров, Көшек батыр, Ойық, Сапақ датқа, С.Бертаев, Т.Рысқұлов көшелерінің үйлері, С.Шәкіров көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
№389 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл ауылы, М.Әуезов көшесі №65, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі
Шекарасы: Ақкөл ауылының Аса, Б.Момышұлы, Бөлтірік шешен, Е.Тәжімбетов, Е.Көлбаев, Қазақстан, М.Ғабдуллин, М.Әуезов көшелерінің үйлері, С.Шәкіров көшесінің №35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
№390 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С.Шәкіров ауылы, О.Жылымбет көшесі №28, мәдениет үйі
Шекарасы: С.Шәкіров ауылының А.Құнанбаев, Ә.Орынбеков, Ақөзек, Алғабас, Ә.Төреханов, Ә.Әбденбаев, Д.А.Қонаев, Қ.Егенбердиев, О.Жылымбетов, Ш.Уалиханов көшелерінің үйлер.
№391 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Аққұм ауылы, Д.Қонаев көшесі №10, ауылдық клуб
Шекарасы: Аққұм ауылының Б.Тоқтықожаұлы, Д.А.Қонаев, С.Сейфуллин, Т.Рысқұлов, Т.Төлебаев көшелерінің және Жаңақоныс бөлімшесінің үйлері.
№392 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бостандық ауылы, Р.Байжанов көшесі №13, Алғабас орта мектебі
Шекарасы: Бостандық ауылының А.Кұнанбаев, Б.Шанбаев, Ж.Жабаев, Жұмабай, Нұрлы Жол, Р.Байжанов, С.Абдиев, Т.Сәбденбеков көшелерінің үйлері.
№393 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талапты ауылы, Ә.Райқұлов көшесі №10, Талапты орта мектебі
Шекарасы: Талапты ауылының Әбдікәрім, Жүсіп, Исақұл, Итемген, Мұзаппар көшелерінің үйлері.
№394 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бөлтірік шешен ауылы, Р.Сұлтанбек көшесі №17, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі
Шекарасы: Бөлтірік шешен ауылының Нұралы, Р.Сұлтанбеков, С.Шәкіров, С.Сабыралиев, Т.Рысқұлов, Ферма көшелерінің үйлері.
№395 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көшек батыр ауылы, Ж.Жабаев көшесі №9, Жамбыл атындағы орта мектебі
Шекарасы: Көшек батыр ауылының Жақай молда, Ж.Жабаев, Қ.Шонтиев, Қызылжар, О.Жандосов көшелерінің үйлері.
№396 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үшарал ауылы, Ә.Сағынтаев көшесі №5, Ә.Сағынтаев атындағы орта мектебі
Шекарасы: Үшарал ауылының А.Құнанбаев, Ә.Сағынтаев, Амантоғай, Бозарық, Е.Удербаев, Е.Шөмішбайұлы, Ж.Бөпетаев, Мешіт, Ферма, Шығыс көшелерінің үйлері.
№397 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайыр ауылы, Қайыр көшесі №12, Абай атындағы негізгі мектебі
Шекарасы: Қайыр ауылының Қайыр көшесінің үйлері, Арал және Әбілда би елді мекендерінің үйлері.
№398 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тамабек ауылы, А.Иманов көшесі №2, Амангелді атындағы орта мектебі
Шекарасы: Тамабек ауылының А.Иманов, Д.Оразбаев, М.Ташкенбаев, Ынтымақ көшелерінің үйлері.
№399 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ойық ауылы, С.Шәкіров көшесі №14, Д.Қонаев атындағы орта мектебі
Шекарасы: Ойық ауылының А.Құнанбаев, Ә.Тәжімбетов, Г.Мұратбаев, Ж.Жабаев, Жауатар, Ойық, С.Шәкіров, С.Молдабеков, Т.Рысқұлов көшелерінің үйлері.
№400 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұрымқұл ауылы, М.Мәметова көшесі №7, Жаңатұрмыс негізгі мектебі
Шекарасы: Тұрымқұл ауылының А.Иманов, Жаңатоған, М.Маметова, Т.Тоқтаров көшелерінің үйлері.
№401 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сейілбек ауылы, Бөлтірік шешен көшесі №3, Ш.Смаханұлы атындағы негізгі мектебі
Шекарасы: Сейілбек ауылының Бөлтірік шешен, Б.Бітібаев, Илебай датқа, Кеңес көшелерінің үйлері.
№402 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ойық ауылы, С.Нұрғожаев көшесі №2, Б.Әлменулы атындағы орта мектебі
Шекарасы: Ойық ауылының Бейбіт би, С.Нұрғожаев, Қ.Көпежанов, Ж.Айтқұлов көшелерінің үйлері.
№403 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызыләуіт ауылы, Е.Алдамұратұлы көшесі №78, М.Қыстаубайұлы атындағы орта мектебі
Шекарасы: Қызыләуіт ауылының А.Кұнанбаев, Д.Дүйсенбин, Е.Тұрлыбайұлы, Есей, П.Есенбекұлы көшелерінің үйлері.
Ақтөбе ауылының Ж.Тұрғынбайұлы, Сапақ датқа көшелерінің үйлері.
№404 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылы, Тәуелсіздік көшесі №20а, М.Жұмабаев атындағы орта мектебі
Шекарасы: Көктал ауылының А.Құнанбаев, Абылайхан, Әйтеке би, Айтуған, Ақсай, А.С.Пушкин, А.Чехов, А.Байтурсынов, Ғ.Мұратбаев, Есейхан батыр, Ж.Жабаев, Қазыбек би, М.Горький, М.Маметова, Набережная, Приозерная, Садовая, С.Сейфуллин, Тәуелсіздік, Шахтерская, Ш.Уалиханов, Ш.Смаханұлы көшелерінің үйлері.
№405 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тамды ауылы, Ш.Әбілдаев көшесі №3, мәдениет үйі
Шекарасы: Тамды ауылының А.Бекболатов, Б.Жубаев, М.Тилепбергенов, Ш.Абилдаев көшелерінің үйлері.
№406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майтөбе ауылы, И.Көксалов көшесі №1, ауылдық клуб
Шекарасы: Майтөбе ауылының А.Құнанбаев, А.Дәулетбеков, Атабай, Б.Момышұлы, Бейбітшілік, Берікқара, И.Көксалов, Қ.Сәуірбаев, Қ.Қошманбетов, Қожағаппар, Қойгелді батыр, М.Сулейменов, Маслопром, Наурыз, Т.Рысқұлов, Үштөбе көшелерінің үйлері.
№407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қожағаппар ауылы, Ш.Елеусізұлы көшесі №11, Қ.Қошманбетов атындағы негізгі мектебі
Шекарасы: Қожағаппар ауылының Е.Жұманқұлов, Р.Мырзахметұлы, Ш.Елеусізов көшелерінің үйлері.
№408 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есейхан ауылы, А.Омарұлы көшесі №7, мәдениет үйі
Шекарасы: Есейхан ауылының А.Омарбекулы, Есейхан, З.Камысбекулы, Карашат, К.Тажибекулы, Т.Пазылбекулы көшелерінің үйлері.
№409 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қасқабұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі №4, ауылдық клуб
Шекарасы: Қасқабұлақ ауылының Астана, Байтерек, Бейбітшілік, Жібек жолы, Ж.Баласағұн, Тамды Әулие, Тәуелсіздік көшелерінің үйлері.
№410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қараой ауылы, Б.Асанбайұлы көшесі №32, Бірлестік орта мектебі
Шекарасы: Қараой ауылының Байжан көшесінің үйлері.
№411 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Б.Момышұлы көшесі №75, М.Әуезов атындағы орта мектебі
Шекарасы: Қаратау қаласының Арай, К.Берікбайұлы, М.Есжанұлы, Ш.Өмірзақұлы, Ш.Уәлиханов, І.Жансүгіров, Қ.Сүгірбаев, А.Жангелдин, М.Шерімұлы, Талас, Шолақтау, Тау самалы, Мамыр, Тамды, А.Байходжаев, А.Сухамбаев, Қазыбек би, Төле би көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Әйтеке би көшесінің №30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55 үйлері;

Об образовании избирательных участков
Решение Акима Таласского района Жамбылской области от 15 июля 2024 года № 02-03
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Таласского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Таласского района по согласованию с Таласской районной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Таласского района от 13 декабря 2018 года № 22 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за № 4030).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Малкайдарова Есенгелды Амангелдиевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Таласского района М. Уристенов
"Согласовано"
Председатель Таласской районной
избирательной комиссии
___________________ Мамадияров Е.
"_____" _________________ 2024 год
Приложению к решению
акима Таласского района
от " " 2024 года №
Избирательные участки на территории Таласского района
Избирательный участок №388
Место нахождение: село Аккол, улица Ж.Дуримбетова №10, Акколская средняя школа
Границы: дома улиц Ак отау, А.Кунанбаев, А.Сагинтайулы, А.Сатыбалдин, А.Токтарбаев, Д.А.Конаев, Герои труда, Есей би, Ж.Жабаев, Ж.Дуримбетова, К.Атшабаров, Кошек батыр, Ойык, Сапак датка, С.Бертаев, Т.Рыскулов, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 улицы С.Шакиров села Аккол.
Избирательный участок №389
Место нахождение: село Аккол, улица М.Ауезова №65, средняя школа имени Ы. Алтынсарина
Границы: дома улиц Аса, Б.Момышулы, Болтирик шешен, А.Тажимбетов, Е.Колбаев, Казахстан, М.Габдулин, М.Ауезов, дома №36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 улицы С.Шакирова.
Избирательный участок №390
Место нахождение: село С.Шакирова, улица О.Жылымбетова №28, дом культуры
Границы: дома улиц А.Кунанбаев, А.Орынбеков, Акозек, Алгабас, А.Тореханов, А.Абденбаев, Д.А.Конаев, К.Егенбердиев, О.Жылымбетов, Ш.Уалиханов села С.Шакирова.
Избирательный участок №391
Место нахождение: село Аккум, улица Д.Конаева №10, сельский клуб
Границы: дома улиц Б.Токтықожаулы, Д.А.Конаев, С.Сейфуллин, Т.Рыскулов, Т.Толебаев и дома отделения Жанаконыс.
Избирательный участок №392
Место нахождение: село Бостандык, улица Р.Байжанова №16, средняя школа Алгабас
Границы: дома улиц А.Кунанбаев, Б.Шанбаев, Ж.Жабаев, Жумабай, Нұрлы Жол, Р.Байжанов, С.Абдиев, Т.Сабденбеков села Бостандык.
Избирательный участок №393
Место нахождение: село Талапты, улица А.Райкулова №10, средняя школа Талапты
Границы: дома улиц Абдикарим, Жусип, Исакул, Итемген, Музаппар села Талапты.
Избирательный участок №394
Место нахождение: село Болтирик шешен, улица Р.Султанбекова №17, средняя школа имени Ш.Уалиханова
Границы: дома улиц Нұралы, Р.Султанбеков, С.Шакиров, С.Сабыралиев, Т.Рыскулов, Ферма села Болтирик шешен.
Избирательный участок №395
Место нахождение: село Кошек батыр, улица Ж.Жабаева №9, средняя школа имени Жамбыла
Границы: дома улиц Жакай молда, Ж.Жабаев, К.Шонтиев, Кызылжар, О.Жандосов села Кошек батыр.
Избирательный участок №396
Место нахождение: село Ушарал, улица А.Сагинтаева №5, средняя школа имени А.Сагинтаева
Границы: А.Кунанбаев, А.Сагинтаев, Амантогай, Бозарык, Е.Удербаев, Е.Шөмішбайұлы, Ж.Бопетаев, Мешіт, Ферма, Шығыс села Ушарал.
Избирательный участок №397
Место нахождение: село Кайыр, улица Кайыр №12, основная школа имени Абая
Границы: дома улицы Кайыр села Кайыр, дома населенных пунктов Арал и Абида би.
Избирательный участок №398
Место нахождение: село Тамабек, улица А.Иманова №12, средняя школа имени Амангелды
Границы: дома улиц А.Иманов, Д.Оразбаев, М.Ташкенбаев, Ынтымак села Тамабек.
Избирательный участок №399
Место нахождение: село Ойык, улица С.Шакирова №14, средняя школа имени Д.Конаева
Границы: дома улиц А.Кунанбаев, А.Тажимбетов, Г.Муратбаев, Ж.Жабаев, Жауатар, Ойык, С.Шакиров, С.Молдабеков, Т.Рыскулов села Ойык.
Избирательный участок №400
Место нахождение: село Турымкул, улица М.Маметова №7, основная школа Жанатурмыс
Границы: дома улиц А.Иманов, Жанатоган, М.Маметова, Т.Токтаров села Турымкул.
Избирательный участок №401
Место нахождение: село Сейлбек, улица Болтирик шешен №3, основная школа имени Ш.Смаханулы
Границы: дома улиц Болтирик шешен, Б.Битибаев, Илебай датка, Кенес села Сейлбек.
Избирательный участок №402
Место нахождение: село Ойык, улица С.Нуркожаева №2, средняя школа имени Б.Алменулы
Границы: дома улиц улицы Бейбит би, С.Нургожаев, К.Копежанов, Ж.Айткулов села Ойык.
Избирательный участок №403
Место нахождение: село Кызылауит, улица Е.Алдамуратова №78, средняя школа имени М.Кыстаубайулы
Границы: дома улиц А.Кунанбаев, Д.Дуйсенбин, Е.Турлыбайулы, Есей, П.Есенбекулы села Кызылауит.
Дома улиц Ж.Тургынбайулы, Сапак датка села Актобе.
Избирательный участок №404
Место нахождение: село Коктал, улица Тауелсиздик №20а, средняя школа имени М.Жумабаева
Границы: А.Кунанбаев, Абылайхан, Айтеке би, Айтуган, Аксай, А.С.Пушкин, А.Чехов, А.Байтурсынов, Г.Муратбаев, Есейхан батыр, Ж.Жабаев, Казыбек би, М.Горький, М.Маметова, Набережная, Приозерная, Садовая, С.Сейфуллин, Тәуелсіздік, Шахтерская, Ш.Уалиханов, Ш.Смаханулы села Коктал.
Избирательный участок №405
Место нахождение: село Тамды, улица Ш.Абилдаева №3, дом культуры
Границы: А.Бекболатов, Б.Жубаев, М.Тилепбергенов, Ш.Абилдаев село Тамды Тамдинского сельского округа.
Избирательный участок №406
Место нахождение: село Майтобе, улица И.Коксалова №1, сельский клуб
Границы: , И.Көксалов көшесі №1, ауылдық клуб
Шекарасы: дома улиц А.Кунанбаев, А.Даулетбеков, Атабай, Б.Момышулы, Бейбітшілік, Берікқара, И.Коксалов, К.Сауирбаев, К.Кошманбетов, Кожагаппар, Койгелды батыр, М.Сулейменов, Маслопром, Наурыз, Т.Рыскулов, Уштобе села Майтобе.
Избирательный участок №407
Место нахождение: село Кожагаппар, улица Ш.Елеусизулы №11, основная школа имени К.Кошманбетова
Границы: дома улиц Е.Жуманкулов, Р.Мырзахметулы, Ш.Елеусизов села Кожагаппар.
Избирательный участок №408
Место нахождение: село Есейхан, улица А.Омарулы №7, дом культуры
Границы: дома улиц А.Омарбекулы, Есейхан, З.Камысбекулы, Карашат, К.Тажибекулы, Т.Пазылбекулы села Есейхан.
Избирательный участок №409
Место нахождение: село Каскабулак, улица Тауелсиздик №4, сельский клуб
Границы: дома улиц Астана, Байтерек, Бейбітшілік, Жібек жолы, Ж.Баласағұн, Тамды Әулие, Тәуелсіздік села Каскабулак.
Избирательный участок №410
Место нахождение: село Караой, улица Б.Асанбайулы №32, средняя школа Бирлестик
Границы: дома улицы Байжан села Караой.
Избирательный участок №411
Место нахождение: город Каратау, улица Б.Момышулы №75, средняя школа имени М.Ауезова
Границы: дома улиц Арай, К.Берикбайулы, М.Есжанулы, Ш.Омирзакулы, Ш.Уалиханова, И.Жансугирова, К.Сугирбаева, А.Жангелдина, М.Шеримулы, Талас, Шолактау, Тау самалы, Мамыр, Тамды, А.Байходжаева, А.Сухамбаева, Казыбек би, Толе би города Каратау;
Дома №30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53 улицы Айтеке би города Каратау;

Қаратау қаласының І.Жансүгіров бұрылысы, Төле би 1-бұрылысы, Төле би 2-бұрылысы, Шахтерская бұрылысы, Тамды әулие бұрылысы;
Қаратау қаласының Ы.Алтынсарин көшесінің №2, 3, 3А, 4, 5, 6 үйлері;
Қаратау қаласының Тамды әулие көшесінің №75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 93, 96, 98, 100, 100А, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118/1, 118/2, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 үйлері;
Қаратау қаласының Шахтерская көшесінің №73, 75а, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлері;
Қаратау қаласының Есейхан көшесінің №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлері;
Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің №11, 13, 19Г, 21, 22А, 23, 23А, 25, 26, 27, 27А, 27в, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 75У, 80А, 84, 92, 94, 107, 107А, 111, 156, 158, 174, 236, 237, 238 үйлері.
№412 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, М.Дулатов көшесі №23, С.Сейфуллин атындағы орта мектебі
Шекарасы: Қаратау қаласының К.Әзірбаев, Ы.Дүкенұлы, О.Жандосов, Железнодорожная, Ахан сері, Б.Қарашаұлы, Домалақ ана, Қ.Сәтбаев, Көшек батыр, Н.Егембердиева, Арыстанбаб баба, М.Дулатов, Ғ.Мұратбаев, Ж.Аймауытов көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының А.Иманов көшесінің №41, 43, 44, 45, 47, 47а, 49, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 80, 83, 85, 87, 89, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 97а, 98, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 163, 165, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187а, 189, 191-1, 193, 195, 197, 199, 201, 203 үйлері;
Қаратау қаласының Железнодорожная бұрылысы;
Қаратау қаласының "Строитель" саяжайының Красная көшесінің үйлері.
№413 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі №16, А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия
Шекарасы: Қаратау қаласының Әйтеке би көшесінің №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлері;
Қаратау қаласының Н.Ақынбекұлы көшесінің №1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері;
Қаратау қаласының Е.Өміров көшесінің №1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлері;
Қаратау қаласының К.Тоқтыбайұлы көшесінің №1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а үйлері;

Переулок И.Жансугирова, 1-переулок Толе би, 2-переулок Толе би, переулок Шахтерской, переулок Тамды аулие города Каратау;
Дома №2, 3, 3а, 4, 5, 6 улицы Ы.Алтынсарина города Каратау;
Дома №75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 93, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118/1, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 улицы Тамды аулие города Каратау;
Дома №73, 75а, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 улицы Шахтерская города Каратау;
Дома №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 улицы Есейхан города Каратау;
Дома №11, 13, 19г, 21, 22а, 23, 23а, 25, 26, 27, 27а, 27в, 64, 66, 68, 70, 72, 75у, 80а, 84, 92, 94, 107, 107а, 111, 156, 158, 174, 236, 237, 238 улицы Б.Момышулы города Каратау.
Избирательный участок №412
Место нахождение: город Каратау, улица М.Дулатова №23, средняя школа имени С.Сейфуллина
Границы: дома улиц К.Азербаева, Ы.Дукенулы, О.Жандосова, Железнодорожная, Ахан сери, Б.Карашаулы, Домалак ана, К.Сатпаева, Кошек батыр, Н.Егенбердиева, Арыстанбаб баба, М.Дулатова, Г.Муратбаева, Ж.Аймауытова города Каратау;
Дома №41, 43, 44, 45, 47, 47а, 49, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 80, 83, 85, 87, 89, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 97а, 98, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 163, 165, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187а, 189, 191-1, 193, 195, 197, 199, 201, 203 улицы А.Иманова города Каратау;
Переулок Железнодорожная города Каратау;
Дома улицы Красная дачи "Строитель" города Каратау.
Избирательный участок №413
Место нахождение: город Каратау, улица Желтоксан №16, гимназия имени А.Байтурсынулы
Границы: Дома №1, 2-1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 улицы Айтеке би города Каратау;
Дома №1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 улицы Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома №1, 2, 3а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 улицы Е.Умирова города Каратау;
Дома №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а, 27 улицы К.Токтыбайулы города Каратау;

Қаратау қаласының А.Құнанбаев көшесінің №1, 3, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50 үйлері;
Қаратау қаласының Қойгелды батыр көшесінің №4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 үйлері;
Қаратау қаласының Ж.Жабаев көшесінің № 3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Қойшығараұлы, Қ.Жарқынбеков, И.Сеченов, Т.Тоқтаров, П.Качесов, А.Павлов, Қ.Жатқанбаев, С.Бертаев, М.Әуезов және А.Чехов көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Абай бұрылысы, Н.Акынбекулы бұрылысы;
Қаратау қаласының Қ.Рысқұлбеков көшесінің №1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2 үйлері;
Қаратау қаласының Д.Қонаев көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Қаратау қаласының Желтоқсан көшесінің №1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №20, 22, 27/1, 27/2, 27/3, 29/1, 31/1, 31/2, 31А, 33, 35, 35А үйлері;
Қаратау қаласының Шахтерская көшесінің №3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 үйлері;
Қаратау қаласының Тамды әулие көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 үйлері;
Қаратау қаласының Саңырақ батыр көшесінің №1, 2, 3, 5, 7, 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің №2, 6, 12 үйлері;
Қаратау қаласының Рысбек батыр көшесінің №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 үйлері.
№414 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, А.Пушкин көшесі №7, мектеп-лицей
Шекарасы: Қаратау қаласының Н.Ақынбекұлы көшесінің №39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, 66 үйлері;
Қаратау қаласының Рысбек батыр көшесінің №38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 үйлері;
Қаратау қаласының Е.Өміров көшесінің №27, 29, 31, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 68 үйлері;
Қаратау қаласының К.Тоқтыбайұлы көшесінің №30, 32, 34, 36, 37, 38, 39-2, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 67, 69 үйлері;

Дома №1, 3, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50 улицы А.Кунанбаева города Каратау;
Дома №4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 улицы Койгелды батыра города Каратау;
Дома №3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 улицы Ж.Жабаева города Каратау;
Дома улиц Т.Койшыгараулы, К.Жаркынбекова, И.Сеченова, Т.Токтарова, П.Качесова, А.Павлова, К.Жатканбаева, С.Бертаева, М.Ауезова и А.Чехова города Каратау;
Переулок Абая, переулок Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома №1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2 улицы К.Рыскулбекова города Каратау;
Дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 улицы Д.Конаева города Каратау;
Дома №1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 улицы Желтоксан города Каратау;
Дома №20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 35А улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дома №3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 улицы Шахтерская города Каратау;
Дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 улицы Тамды аулие города Каратау;
Дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 улицы Санырак батыра города Каратау;
Дома №2, 6, 12 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 улицы Рысбек батыра города Каратау.
Избирательный участок №414
Место нахождение: город Каратау, улица А.Пушкина №7, школа-лицей
Границы: дома №39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, 66 улицы Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома №38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 улицы Рысбек батыра города Каратау;
Дома №27, 29, 31, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 68 улицы Е.Омирова города Каратау;
Дома №30, 32, 34, 36, 37, 38, 39-2, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 67, 69 улицы К.Токтыбайулы города Каратау;

Қаратау қаласының А.Құнанбаев көшесінің №54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлері;
Қаратау қаласының Қойгелды батыр көшесінің №25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 үйлері;
Қаратау қаласының Жамбыл көшесінің №23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Қаратау қаласының Қ.Рысқұлбеков көшесінің №1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 үйлері;
Қаратау қаласының Д.Қонаев көшесінің №10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 үйлері;
Қаратау қаласының А.Шымырұлы, Ю.Алексеев, М.Мәметова, А.С.Пушкин, Фабричная, Ә.Момбеков, Қ.Назарбекұлы көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Желтоқсан көшесінің №24, 26-1, 26-2, 28а үйлері;
Қаратау қаласының Р.Сұлтанбек көшесінің №3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/11, 12, 12/1, 13, 13А, 13Б, 15, 18, 20, 21, 25, 32 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №28, 30, 34 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің №13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 үйлері;
Қаратау қаласының Саңырақ батыр көшесінің №32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 үйлері;
Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің №9, 38, 42, 44, 48, 50, 76 үйлері.
№415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Ә.Ақшораев көшесі №12, №1 мектеп-лицей
Шекарасы: Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің №41, 45А, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің №7 үй;
Қаратау қаласының А.Ақшораев көшесінің №1, 1А, 3, 5,7, 9, 9/78, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23 үйлері.
№416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, 3 мөлтекауданы №9, Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі
Шекарасы: Қаратау қаласының 3-ші мөлтекауданының 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 15, 20, 21, 22, 23, 25, 25, 26, 28, 30, 31, 35, 36, 37, 38А, 40, 41 үйлері;
Қаратау қаласының 5 мөлтек ауданының үйлері;
Қаратау қаласының Қотырбұлақ, Таубөктері, Наурыз көшелерінің үйлері.
№417 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Қ.Қошманбетов көшесі №2, жеке ғимарат
Шекарасы: Қаратау қаласының Ш.Құдайбердиев А.Байтұрсынұлы, С.Шәкіров, С.Сейфуллин, Т.Таттібаев, Қ.Қошмамбетов, Д.Нұрпеисова, Қ.Шырынбекұлы, А.Байзатов, М.Жұмабаев, Ш.Смаханұлы, Жартас, Б.Майлин көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Әлия Молдағұлова көшесінің №1, 2/1, 2/2, 2/3, 2У, 3А, 4-2, 4-3, 4-4, 6-1, 6-2, 6У, 8, 8/1, 10, 10/2, 12/2, 15 үйлері;

Дома №54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 улицы А.Кунанбаева города Каратау;
Дома №25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 улицы Койгелды батыра города Каратау;
Дома №23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 улицы Жамбыла города Каратау;
Дома №1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 улицы К.Рыскулбекова города Каратау;
Дома №10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 улицы Д.Конаева города Каратау;
Дома улиц А.Шымырулы, Ю.Алексеева, М.Маметова, А.С.Пушкина, Фабричная, А.Момбекова, К.Назарбекова города Каратау;
Дома №24, 26-1, 26-2, 28а улицы Желтоксана города Каратау;
Дома №3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/11, 12, 12/1, 13, 13А, 13Б, 15, 18, 20, 21, 25, 32 улицы Р.Султанбека города Каратау;
Дома №28, 30, 34 улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дома №13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома №32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 улицы Санырак батыра города Каратау;
Дома №9, 38, 42, 44, 48, 50, 76 улицы Б.Момышулы города Каратау.
Избирательный участок №415
Место нахождение: город Каратау, улица А.Акшораева №12, школа-лицей
Границы: Дома № 41, 45А, 53, 55, 57, 59, 61 улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дом №7 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома №1, 1А, 3, 5,7, 9, 9/78, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23 улицы А.Акшораева города Каратау.
Избирательный участок №416
Место нахождение: город Каратау, 3 микрорайн №9, средняя школа имени Ш.Уалиханова
Границы: Дома №3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 15, 20, 21, 22, 23, 25, 25, 26, 28, 30, 31, 35, 36, 37, 38А, 40, 41 3-го микрорайона города Каратау;
Дома 5-го микрорайона города Каратау;
Дома улиц Котырбулак, Таубоктери и Наурыз города Каратау.
Избирательный участок №417
Место нахождение: город Каратау, улица К.Кошманбетова №2, частное здание
Границы: улицы Ш.Кудайбердиева, А.Байтурсынулы, С.Шакирова, С.Сейфуллина, К.Татибаева, К.Кошманбетова, Д.Нурпеисовой, К.Шырынбекулы, А.Байзатова, М.Жумабаева, Ш.Смаханулы, Жартас и Б.Майлина города Каратау;
Дома №2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2 улицы А.Молдагуловой города Каратау;

Қаратау қаласының Есейхан көшесінің №34, 40, 44, 46, 48 үйлері;
Қаратау қаласының Ы.Алтынсарин көшесінің №7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлері;
Қаратау қаласының А.Иманов көшесінің №1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 үйлері;
Қаратау қаласының С.Шәкіров бұрылысы, Рысбек батыр 1-ші және 2-ші бұрылыстары, Абай 2-ші бұрылысы;
Қаратау қаласының "Флора" саяжайының Алмалы, Жүзімді, Күншуақ, Таң самалы, Дорожная, Жайсаң, Жетісу, Жіделі, Көкорай, Көктем, Қызылжар, Құлпынай, Қызылтаң, Лашын, Қырмызы, Жағалаулы, Ақтоған, Күреңбел, Мерей, Тұма, Светлая, Шұрайлы, Жұпарлы, Нұрлы, Рауан, Гүлдер, Аялы, Шиелі, Шырайлы көшелерінің үйлері.
№ 518 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, 3 мөлтекауданы №45Б, А.С.Пушкин атындағы орта мектебі
Шекарасы: Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің №2, 4, 6, 12, 14 үйлері;
Қаратау қаласының И.Панфилов көшесінің №2, 2/10, 3, 5, 6, 6/3, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 20/8, 20В, 21, 23, 26 үйлері;
Қаратау қаласының А.Шейн көшесінің №3, 6, 7, 7а, 8, 51 үйлері;
Қаратау қаласының 3 мөлтекауданы №43, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 57, 59, 64, 65, 67, 68, 69, 72, 75, 75/1, 75/2, 84, 86, 90, 91, 101, 103 үйлер.

Дома №34, 40, 44, 46, 48 улицы Есейхана города Каратау;
Дома №7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 улицы Ы.Алтынсарина города Каратау;
Дома №1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 улицы А.Иманова города Каратау;
Переулок С.Шакирова, переулок Рысбек батыра и 2 переулок Абая;
Дома улиц Алмалы, Жүзімді, Күншуақ, Таң самалы, Дорожная, Жайсаң, Жетісу, Жіделі, Көкорай, Көктем, Қызылжар, Құлпынай, Қызылтаң, Лашын, Қырмызы, Жағалаулы, Ақтоған, Күреңбел, Мерей, Тұма, Светлая, Шұрайлы, Жұпарлы, Нұрлы, Рауан, Гүлдер, Аялы, Шиелі, Шырайлы дачи "Флора" города Каратау.
Избирательный участок № 518
Место нахождение: город Каратау, 3 микрорайн №45Б, средняя школа имени А.С.Пушкина
Границы: дома №2, 4, 6, 12, 14 улицы Б.Момышулы город Каратау;
Дома №2, 2/10, 3, 5, 6, 6/3, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 20/8, 20В, 21, 23, 26 улицы И.Панфилова города Каратау;
Дома №3, 6, 7, 7а, 8, 51 улицы А.Шейна города Каратау;
Дома №43, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 57, 59, 64, 65, 67, 68, 69, 72, 75, 75/1, 75/2, 84, 86, 90, 91, 101, 103 3-го микрорайона города Каратау.