Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлерін арттыру туралы" Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 3-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 17-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 5163-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Шу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлерін арттыру туралы" Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 3-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4908 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының
мәслихат төрағасы Ж. Абенов

О признании утратившим силу решения Шуского районного маслихата от 5 марта 2021 года № 3-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 5 марта 2024 года № 17-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 6 марта 2024 года № 5163-08
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шуского районного маслихата от 5 марта 2021 года № 3-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4908).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шуского
районного маслихата Ж. Абенов