Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерді және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмекті алу үшін Ұлытау облысында тіркелген Қазақстан Республикасының азаматтарына тұрақты тұратын елді мекеннен тысқары жерлерге тегін жол жүруді ұсыну туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 11/105 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қаңтарда № 88-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 12-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерді және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмекті алу үшін Ұлытау облысында тіркелген Қазақстан Республикасының азаматтарына тұрақты тұратын елді мекеннен тысқары жерлерге тегін жол жүруді ұсынылсын.
Медициналық көмек алуға жіберілетін азаматқа теміржол көлігінде (екі жаққа да) жол жүру құнын төлеу жүзеге асырылады.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О предоставлении бесплатного проезда гражданам Республики Казахстан, зарегистрированным в области Ұлытау, за пределы населенного пункта постоянного проживания для получения высокотехнологичных медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования
Решение маслихата области Ұлытау от 19 января 2024 года № 11/105. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 23 января 2024 года № 88-20
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатный проезд гражданам Республики Казахстан, зарегистрированным в области Ұлытау, за пределы населенного пункта постоянного проживания для получения высокотехнологичных медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования.
Гражданину, направляемому на получение медицинской помощи, осуществляется оплата стоимости проезда на железнодорожном транспорте (в оба конца).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов