Ұлытау облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 15 мамырдағы № 27/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 мамырда № 119-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 - бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері.
2. Осы қаулының орындалуы бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 15 мамырдағы

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) по области Ұлытау на 2024 год
Постановление акимата области Ұлытау от 15 мая 2024 года № 27/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 22 мая 2024 года № 119-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по области Ұлытау на 2024 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) по области Ұлытау на 2024 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1 к постановлению
Акимата области Ұлытау
от 15 мая 2024 года

№ 27/01
Қаулысына 1 - қосымша
Ұлытау облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Cубсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың әсер етуші заттардың құрамы, %
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
65000,0
тонна
2
Аммиак селитрасы "Б" маркасы
N 34,4
3
С 12 маркалы, күкірт бар Карбамид агрохимикаты

№ 27/01
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по области Ұлытау на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
1
Селитра аммиачная
N-34,4
65000,0
тонна
2
Селитра аммиачная марки "Б"
N-34,4
3
Агрохимикат Карбамид с серой маркой С12

100
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
101
NPK 16-16-8 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
102
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16
103
Нитроаммофоска маркасы: 19: 4: 19
N-19, P-4, K-19
104
Нитроаммофоска маркасы: 21:1: 21
N-21, P-1, K-21
105
Нитроаммофоска маркасы: 23: 13: 8
N-23, P-13, K-8
106
Нитроаммофоска 8:24:24 маркалы күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, Р-24, К-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
107
Нитроаммофоска, 10:26: 26 маркасы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
108
Нитроаммофоска, 14:14: 23 маркасы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
109
Нитроаммофоска, 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
110
Нитроаммофоска, 17:17: 17 маркасы
N- 17, P-17, K-17
111
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK 15:15:15:11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
112
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-10
113
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
114
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
115
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
116
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
117
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
118
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
119
Нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
120
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330357,0
тонна
121
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
122
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3МдО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
123
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
124
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02

100
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
101
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
102
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
103
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
104
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
105
Нитроаммофоска марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
106
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, Р-24, К-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
107
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
108
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
109
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
110
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
111
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
112
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
113
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
114
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
115
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
116
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
117
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
118
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
119
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
120
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330357,0
тонна
121
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
122
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
123
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
124
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02

125
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 6: 14: 35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
126
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 6: 14: 35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
127
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, 10В-0,02
128
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1, формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
129
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 10-52-10 + ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
130
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1, формуласы: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
131
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
132
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
133
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
134
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-9-34 + 3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
135
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-42-8 + 3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
136
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-45-12 + ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
137
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
138
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13 + MЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
139
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 13: 40:13 + MЭ маркасы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
140
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
141
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-21+2Mg O2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
142
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
143
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
144
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 15:15: 30 +1,5 MgO +MЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
145
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02

125
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
126
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
127
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, 10В-0,02
128
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
129
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
130
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
131
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
132
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly- Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
133
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
134
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
135
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
136
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
137
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
138
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
139
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
140
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
141
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
142
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
143
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
144
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
145
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02

146
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 15:15: 30 +1,5 MgO +МЭ маркасы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
147
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1, формуласы: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
148
Суда еритін NPK poly-Feed тыңайтқышы 5.1.1, формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
149
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
150
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
151
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
152
Еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 9.0.1 аммоний нитратымен тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
153
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
154
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 18-18-18 + ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
155
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 18: 18: 18 +3MgO+ ME
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
156
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
157
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-18, P-18, K-18, MgO-2,0, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
158
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
159
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1, формуласы: Poly-Feed gg 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
160
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1, формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
161
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
162
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
163
Суда еритін NPK аммоний нитратымен тыңайтқышы Poly-Feed 10.0.1 Poly-Feed GG 20-9-20 формуласы
N-20, P2O5-9, K2O-20
164
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
165
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 20-10-20 + ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
166
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4 MgO+ME

146
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
147
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
148
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
149
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
150
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
151
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
152
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
153
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
154
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
155
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
156
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
157
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, MgO-2,0, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
158
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
159
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
160
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
161
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
162
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
163
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
164
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
165
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
166
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME

N-20, P 2O 5-10, K 2O-10
167
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
168
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
169
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
170
Суда еритін NPK Poly-Feed тыңайтқышы 5.1.1. формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
171
Суда еритін NPK Poly-Feed тыңайтқышы 5.1.1. формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
172
УМКА NPK (20:20:20+ МЭ) маркалы азот-фосфор-калий қоспалары
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
100000,0
тонна
173
NP 12: 52: маркалы тук қоспасы
N-12.P-52
86500,0
тонна
174
УМКА NPK (20:20:20+ МЭ) маркалы азот-фосфор-калий қоспалары
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
100000,0
тонна
175
Гумат-Стресске Қарсы
N-2%, гумин және фульв қышқылдары-10%, су-қалғаны
900,0
литр
176
Микроэлементтері бар Гумат K/ Na тыңайтқышы
N жалпы - 3,5, N органикалық - 0,25, N несепнәр - 3,25, Р2О5 - 0,50, К2О - 2,5, MgO - 0,10, B - 0,10, Co - 0,01, Cu - 0,05, Fe - 0,12, Mn - 0,10, Mo - 0,025, Zn - 0,12, гумин және фульв қышқылдары - 10,0, гидроксикарбон қышқылдары-0,60, амин қышқылдары-2,40
1125,0
литр
177
Калий гуматы
K2O-12
800000,0
тонна
178
Кешенді органоминералды "Оксигумат-У" тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
179
AL KARAL Herb органоминералды тыңайтқышы
калий гуматы-2, гумин қышқылдары-36,5, фульв қышқылдары-63,5, N-45мг/л, P-54,6 мг/л, K-29,1 мг/л, Fe-31,5 мг/л, Ca-97,6 мг/л, Mn-0,11 мг / л, Cu-0,42 мг/ л, Mo-0,24 мг / л
893,0
литр
180
Б маркасы лигногумат СУПЕР БИО
гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1400,0
литр
181
Лигногумат маркасы АМ
гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4750,0
литр
182
БМ маркалы Лигногумат
гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1250,0
литр
183
Тыңайтқыш ФУЛЬВОГУМАТ, ЭКСПРЕСС маркалы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12, калий тұздары, фульво қышқылдары≤3, бір алмастырылған калий фосфор қышқылы≤1,35, карбамид≤2,5
2000,0
литр
184
Фульвогумат тыңайтқышы, ЭКСТРИМ маркалары
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12, калий тұздары, фульво қышқылдары≤3, фосфор қышқылының бір алмастырылған калийі≤1,5

N-20, P 2O 5-10, K 2O-10
167
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
168
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
169
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
170
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
171
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
172
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK (20:20:20+МЭ)
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
100000,0
тонна
173
Туковая смесь марки:NP 12:52
N-12.P-52
86500,0
тонна
174
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK (20:20:20+МЭ)
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
100000,0
тонна
175
Гумат-Антистресс
N-2%, гуминовые и фульвовые кислоты-10%, вода-остальное
900,0
литр
176
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
N общий - 3,5, N органический - 0,25, N мочевинный - 3,25, Р2О5 - 0,50, К2О - 2,5, MgO - 0,10, B - 0,10, Co - 0,01, Cu - 0,05, Fe - 0,12, Mn - 0,10, Mo - 0,025, Zn - 0,12, гуминовые и фульвовые кислоты - 10,0, гидроксикарбоновые кислоты-0,60, аминокислоты-2,40
1125,0
литр
177
Гумат калия
K2O-12
800000,0
тонна
178
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
179
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2, гуминовые кислоты-36,5, фульвовые кислоты-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
180
Лигногумат марки Б
СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1400,0
литр
181
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4750,0
литр
182
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1250,0
литр
183
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфорнокислый однозамещенный≤1,35, карбамид≤2,5
2000,0
литр
184
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5

185
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, Cr-0,007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5
2038,0
литр
186
"5:6:9" маркалы "БАЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,02, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,07, Cr-0,001, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр≥2х10^6 KOE/ мл)
1393,0
литр
187
"Кешенді" маркалы "БОРОГУМ – М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,05, Ni-0,01, Li-0,002, Se-0,001, Cr-0,002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
2063,0
литр
188
"Мо" маркалы "БОРОГУМ – М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,004, Se-0,001, Cr-0,005, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-2, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE / мл)
4348,0
литр
189
BIO HUMІN кешенді органоминералды тыңайтқышы
N-1, C-8, гумин қышқылдары-18 фульвоқышқылдары-18
2250,0
литр
190
Тыңайтқыш кешенді органоминералды RAIZE
N-0,5, K2O-0,5, C-10, гумин қышқылдары-18, фульвоқышқылдары-18
2350,0
литр
191
Royal Root кешенді органоминералды тыңайтқыш
N-0,5, K2O-0,5, C-10, гумин қышқылдары-20, фульвоқышқылдары-20
2500,0
литр
192
SUPER FUMIN кешенді органоминералды тыңайтқышы
N-1, C-8, гумин қышқылдары-20, фульвоқышқылдары-20
193
Super GUMIN MAX кешенді органоминералды тыңайтқышы
N-3, C-8, гумин қышқылдары-20, фульвоқышқылдары-20
194
SUPERSOIL кешенді органоминералды тыңайтқышы
K2O-2, гумин қышқылдары-14, фульвоқышқылдары-14
2350,0
литр
195
ФУЛЬВОГУМАТ, БИОСТАРТ маркалы тыңайтқышы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤40, калий тұздары, фульво қышқылдары≤5, биокатализатор≤50
75000,0
килограмм
196
SUPER 7-7-7 гель тәрізді тыңайтқыш
N-7, P2O5-7, K2O-7
1175,0
килограмм
197
NPK Gold 3-5-40 + TE кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
775,0
килограмм
198
NPK Gold 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
199
NPK Gold 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
200
NPK Gold 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
201
NPK Gold 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
202
NPK Gold 18-18-18+TE+Mgo кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
203

185
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, Cr-0,007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
2038,0
литр
186
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,02, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,07, Cr-0,001, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр≥2х10^6 KOE/ мл)
1393,0
литр
187
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,05, Ni-0,01, Li-0,002, Se-0,001, Cr-0,002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
2063,0
литр
188
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,004, Se-0,001, Cr-0,005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
4348,0
литр
189
Удобрение комплексное органо-минеральное BIO HUMIN
N-1, C-8, гуминовые кислоты-18, фульвокислоты-18
2250,0
литр
190
Удобрение комплексное органо-минеральное RAIZE
N-0,5, K2O-0,5, C-10, гуминовые кислоты-18, фульвокислоты-18
2350,0
литр
191
Удобрение комплексное органо-минеральное ROYAL ROOT
N-0,5, K2O-0,5, C-10, гуминовые кислоты-20, фульвокислоты-20
2500,0
литр
192
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER FUMIN
N-1, C-8, гуминовые кислоты-20, фульвокислоты-20
193
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER GUMIN MAX
N-3, C-8, гуминовые кислоты-20, фульвокислоты-20
194
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER SOIL
K2O-2, гуминовые кислоты-14, фульвокислоты-14
2350,0
литр
195
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли, гуминовые кислоты≤40, калийные соли, фульвокислоты≤5, биокатализатор≤50
75000,0
килограмм
196
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7, P2O5-7, K2O-7
1175,0
килограмм
197
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
775,0
килограмм
198
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
199
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
200
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
201
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
202
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
203

329
Изагри-К минералды тыңайтқышы, фосфор маркасы
P2O5-27,7, N-9,7, K2O-6,8, MgO-0,27, SO3-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02, биоактивті L-түріндегі-2 аминқышқылдары, суландырғыш заттар кешені-1,0
657,0
литр
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 15 мамырдағы
№ 27/01
Қаулысына 2 - қосымша
Ұлытау облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері
Қарастырылған қаражат
Субсидия көлемі, теңге
1
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6 000 000
Барлығы
6 000 000

329
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P2O5-27,7, N-9,7, K2O-6,8, MgO-0,27, SO3-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02, аминокислоты в биоактивной L-форме-2, комплекс смачивающих веществ-1,0
657,0
литр
Приложение 2 к постановлению
Акимата области Ұлытау
от 15 мая 2024 года
№ 27/01
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) по области Ұлытау на 2024 год
Предусмотренные средства
Объем субсидий, тенге
1
За счет средств местного бюджета
6 000 000
Итого
6 000 000