Ұлытау облысының облыс орталығында, облыстық маңызы бар қалаларында, кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 48/01 бірлескен қаулысы және Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 17/154 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 тамызда № 143-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 қаулысының 3-1-тармағына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облысының облыс орталығында, облыстық маңызы бар қалаларында, кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного значения, поселках и сельских населенных пунктах области Ұлытау
Совместные постановление акимата области Ұлытау от 2 августа 2024 года № 48/01 и решение маслихата области Ұлытау от 1 августа 2024 года № 17/154. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 8 августа 2024 года № 143-20
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного значения, поселках и сельских населенных пунктах области Ұлытау согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.