Жаңаарқа ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесін, атауларын мен индекстерiн бекіту туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 7 маусымдағы № 57/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 маусымда № 125-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3, 6-баптарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 7 июня 2024 года № 57/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 13 июня 2024 года № 125-20
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 3, 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жанааркинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.