Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/16 "Жаңаарқа ауданы Атасу кенті бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, шығаруға, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 16/123 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 шілдеде № 131-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "Жаңаарқа ауданы Атасу кенті бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, шығаруға, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтерді бекіту туралы" 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/16 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3828 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 11 мая 2016 года № 2/16 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по поселку Атасу Жанааркинского района"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 28 июня 2024 года № 16/123. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 9 июля 2024 года № 131-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по поселку Атасу Жанааркинского района" от 11 мая 2016 года № 2/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3828).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин