Жаңаарқа ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/146 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 166-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабына, 11-бабына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жаңаарқа ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/146
шешіміне 1-қосымша
Жаңаарқа ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/146
шешіміне 2-қосымша
Жаңаарқа ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттері
1

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Жанааркинского района
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 25 декабря 2024 года № 23/146. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 27 декабря 2024 года № 166-20
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов Жанааркинского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Жанааркинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 23/146
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Жанааркинского района
Приложение 2 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 23/146
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Жанааркинского района
Границы оценочных зон
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1