Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы "Жетісу облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы" № 4-33 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 21-130 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 9 қазанда № 244-19 болып тіркелді
Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы "Жетісу облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы" № 4-33 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183254 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жетісу облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесінде:
13 және 18-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты жағдайда наградталушының жеке өзіне тапсырылады. Құрмет грамотасын облыс әкімі және облыстық мәслихат төрағасы немесе олардың тапсырмасы бойынша өзге тұлғалар тапсырады.".
"18.Құрмет грамотасы папкадан және жапсырмадан тұрады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева

О внесении изменений в решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-33 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 7 октября 2024 года № 21-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 9 октября 2024 года № 244-19
Маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-33 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой области Жетісу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 183254) следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой области Жетісу, утвержденным указанным решением:
пункты 13 и 18 изложить в следующей редакции:
"13. Почетная грамота вручается лично награждаемому в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким области и председатель маслихата области либо иное лицо по их поручению.".
"18. Почетная грамота состоит из папки и вкладыша.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева