"2024 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы №75 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 қарашадағы № 381 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 21 қарашада № 252-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысының әкімдігінің "2024 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" 2024 жылғы 11 наурыздағы №75 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №194426 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің бірінші орынбасары А. Жаканбаев

О признании утратившим силу постановление акимата области Жетісу от 11 марта 2024 года №75 "Об утверждении объема бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2024 год"
Постановление акимата области Жетісу от 19 ноября 2024 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 21 ноября 2024 года № 252-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Жетісу от 11 марта 2024 года №75 "Об утверждении объема бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2024 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №194426).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый заместитель акима А. Жаканбаев