"Жетісу облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 07 ақпандағы № 33 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 424 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 5 қаңтарда № 267-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жетісу облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 07 ақпандағы № 33 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178648 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

О признании утратившим силу постановление акимата области Жетісу от 07 февраля 2023 года № 33 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Жетісу"
Постановление акимата области Жетісу от 27 декабря 2024 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 5 января 2025 года № 267-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Жетісу от 07 февраля 2023 года № 33 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Жетісу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 178648).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев