Ақсу ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 ақпандағы № 97 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 22 ақпанда № 164-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауданының әкімі Б. Тынышбаев
2024 жылғы 22 ақпандағы № 97 қаулысына қосымша
Ақсу ауданының әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақсу ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 506 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 болып тіркелген);
2. Ақсу ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 507 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4061 болып тіркелген);
3. Ақсу ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 508 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4060 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата Аксуского района
Постановление акимата Аксуского района области Жетісу от 22 февраля 2024 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 22 февраля 2024 года № 164-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аксуского района ПОСТОНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Аксуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксуского района Б. Тынышбаев
Приложение к постановлению от 22 февраля 2024 года № 97
Перечень некоторых постановлении акимата Аксуского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Аксуского района от 22 декабря 2016 года № 506 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организации образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4059).
2. Постановление акимата Аксуского района от 22 декабря 2016 года № 507 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4061).
3. Постановление акимата Аксуского района от 22 декабря 2016 года № 508 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4060).