Ақсу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 25-112 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 19 наурызда № 177-19 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4% (төрт пайыздан) 2% (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сулейменов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Аксускому району
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 14 марта 2024 года № 25-112. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 19 марта 2024 года № 177-19
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Аксускому району с 4 % (четырех процентов) до 2 % (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов