Алакөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 62 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 19 ақпанда № 143-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 37-бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алакөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Абдинов
2024 жылғы 16 ақпандағы № 62 қаулысына қосымша
Алакөл ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Алакөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі мен схемаларын бекіту туралы" Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 қарашадағы № 370 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 106531 болып тіркелген);
2. "Пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 46 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №110870 болып тіркелген);
3. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы №47 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 111680 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алакольского района
Постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 16 февраля 2024 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 19 февраля 2024 года № 143-19
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алакольского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Абдинов
Приложение к постановлению от 16 февраля 2024 года № 62
Перечень некоторых постановлений акимата Алакольского района признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Алакольского района Алматинской области 05 ноября 2015 года № 370 "Об утверждении порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Алакольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 106531);
2. Постановление акимата Алакольского района Алматинской области 27 февраля 2017 года № 46 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 110870);
3. Постановление акимата Алакольского района Алматинской области 27 февраля 2017 года № 47 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 111680).