Ескелді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы "Ескелді ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 31-107 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 қаңтардағы № 20-63 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 18 қаңтарда № 122-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы "Ескелді ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 31-107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 169739 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов

О признании утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата № 31-107 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи Ескельдинского района" от 30 июня 2022 года
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 15 января 2024 года № 20-63. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 18 января 2024 года № 122-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи Ескельдинского района" от 30 июня 2022 года № 31-107 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 169739).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов