Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №75 қаулысының күшін жою туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 38 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 21 ақпанда № 147-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №112047 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Ахметов

О признании утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района от 03 апреля 2017 года №75 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 20 февраля 2024 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 21 февраля 2024 года № 147-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района от 03 апреля 2017 года № 75 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 112047).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Ахметов