Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 367 "Ескелді ауданының шалғай елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау тәртібі мен схемаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 маусымдағы № 302 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 18 маусымда № 228-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 367 "Ескелді ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №98997 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Е. Ахметов

О признании утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района № 367 от 12 ноября 2015 года "Об утверждении порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Ескельдинского района"
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 17 июня 2024 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 18 июня 2024 года № 228-19
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Ескельдинского района № 367 от 12 ноября 2015 года "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Ескельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 98997).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Е. Ахметов