Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 21-141 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 шілдедегі № 30-93 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 11 шілдеде № 231-19 болып тіркелді
Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 21-141 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 116299 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов

О признании утратившим силу решения от 7 ноября 2017 года № 21-141 Ескельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 4 июля 2024 года № 30-93. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 июля 2024 года № 231-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение от 7 ноября 2017 года № 21-141 Ескельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 116299).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов