Ескелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 212 "Ескелді ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № 544 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 6 қарашада № 249-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 212 "Ескелді ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 81148 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Е. Ахметов

О признании утратившим силу постановления акимата Ескельдинского района от 12 июня 2014 года № 212 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Ескельдинскому району"
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 5 ноября 2024 года № 544. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 6 ноября 2024 года № 249-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Ескельдинского района от 12 июня 2014 года № 212 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Ескельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 81148).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Е. Ахметов