Қаратал аудандық мәлихатының 2023 жылғы 12 қазандағы "Қаратал ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" №11-41 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 17-60 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 7 ақпанда № 127-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қазандағы "Қаратал ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" №11-41 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №187355 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов

О признании утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 12 октября 2023 года "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Каратальскому району" № 11-41
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 6 февраля 2024 года № 17-60. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 7 февраля 2024 года № 127-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 12 октября 2023 года "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Каратальскому району" № 11-41 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 187355).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Акимжанов