Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 5-28-195 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 8-22-103 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 29 сәуірде № 205-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 5-28-195 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 79381 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров

О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 5-28-195 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Панфиловского района"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 апреля 2024 года № 8-22-103. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 29 апреля 2024 года № 205-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Панфиловского района" от 2 апреля 2014 года № 5-28-195 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 79381).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров