Сарқан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 тамыздағы №196 "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 29 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 31 қаңтарда № 125-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 тамыздағы № 196 "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №145976 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданының әкімі Г. Маманбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сарканского района от 19 августа 2020 года №196 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сарканскому району"
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 30 января 2024 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 31 января 2024 года № 125-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарканского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарканского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сарканскому району" от 19 августа 2020 года № 196 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №145976).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарканского района Г. Маманбаев