Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 26/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 сәуірде № 6593-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 24 ақпандағы № 12/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 24.02.2025 № 12/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы", Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесi бекітілсін.
2. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізімін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6205 болып тіркелген);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі №22/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы №12/02 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27691 болып тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 23 апреля 2024 года № 26/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 30 апреля 2024 года № 6593-09. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 24 февраля 2025 года № 12/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 24.02.2025 № 12/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу следующие постановления:
1) постановление акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года №12/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6205);
2) постановление акимата Карагандинской области от 13 апреля 2022 года №22/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года №12/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27691).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
Акимата Карагандинской области