Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 60/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 қазанда № 6667-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2024 жылғы 4 қазандағы
№ 60/04
Қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 11/04 "Қарағанды облысының Кенгір, Жезді су қоймаларында, Қаракенгір, Жезді, Атасу, Ақтасты өзендерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 1911 болып тіркелген).
2. Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 53/03 "Қарағанды облысының Баир өзенінің учаскесінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5482 болып тіркелген).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 29/03 "Қарағанды облысы Байқоңыр өзенінің учаскесінде су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 6327 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 4 октября 2024 года № 60/04. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 7 октября 2024 года № 6667-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к
постановлению
Акимата Карагандинской области
от 4 октября 2024 года
№ 60/04
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года № 11/04 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на Кенгирском, Жездинском водохранилищах, на реках Каракенгир, Жезды, Атасу, Актасты Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1911).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 12 сентября 2019 года № 53/03 "Об установлении водоохранных зон, полос, режима и особых условий хозяйственного использования на участке реки Баир Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5482).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 23 апреля 2021 года № 29/03 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на участке реки Байконыр Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6327).