Абай ауданы әкімінің 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 06 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 07 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қазанда № 6678-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 08.01.2025 № 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІМ:
1. Абай ауданы әкімінің 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 06 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6648-09) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Абай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Абайского района от 6 сентября 2024 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 22 октября 2024 года № 07. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 23 октября 2024 года № 6678-09. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 8 января 2025 года № 01
Сноска. Утратило cилу решением акима Абайского района Карагандинской области от 08.01.2025 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 6 сентября 2024 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648-09) следующее изменение:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Абайская районная
территориальная
избирательная комиссия