"Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Ақтоғай ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 56/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 56/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 6673-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің "Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Ақтоғай ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 27 қарашадағы № 56/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6111 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі А. Аманжолов

О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 27 ноября 2020 года № 56/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима Актогайского района" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 9 октября 2024 года № 56/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 10 октября 2024 года № 6673-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима Актогайского района" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета Актогайского района" от 27 ноября 2020 года №56/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6111).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района А. Аманжолов