Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 24/01 "Бұқар жырау ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 шілдедегі № 53/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 шілдеде № 6629-09 болып тіркелді
Бұқар жырау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 24/01 "Бұқар жырау ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6319 болып тіркелген) өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі А. Султангали
Бұқар жырау ауданы
әкімдігінің
2024 жылғы 25
шілдедегі
№ 53/03
қаулысына қосымша
Бұқар жырау ауданы
әкімдігінің
2021 жылғы 20 сәуірдегі
№ 24/01
қаулысына қосымша
Бұқар жырау ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындар
Орналасуорны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Көшпелі сауда түрлері
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Ботақара кенті, "Бек" дөңгелек жөндеу орнына қарама-қарсы, Березюков көшесі бойында
10
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
жоқ
2
Ботақара кенті, "Акжол" кафесінің жанындағы, Қарағанды-Керней трассасының бойында
20
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
кафе "Акжол"
3
Ғ.Мұстафин кенті, Мир көшесі 19 бойындағы, Мәдениет үйінің жанындағы алаң
20
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
Шекер" дүкені
4
Қушоқы кенті, Разрезовская көшесі 38 бойындағы алаң
20
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
"Магнат" дүкені
5
Ақбел ауылы, Юбилейный көшесі 16 бойындағы алаң
15
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
"Сания" дүкені
6
Ақтөбе ауылы, Алаш көшесі 15 бойындағы алаң
15
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
"Нурайым" дүкені
7
Ақөре ауылы, Целинная көшесі 13 бойындағы алаң
20
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
жоқ
8
Баймырза ауылы, Тәуелсіздік көшесі 2, Мәдениет үйіне қарама-қарсы алаң
8
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
"ЖК Егешова Б."дүкені
9
Ботақара ауылы, Тәттімбет көшесі 13 бойындағы алаң
80
5 жыл
Автодүкендер, шатырлар (павильондар)
жоқ
10

О внесении изменения в постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20 апреля 2021 года № 24/01 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Бухар-Жырауского района"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 25 июля 2024 года № 53/03. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 29 июля 2024 года № 6629-09
Акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата Бухар-Жырауского района от 20 апреля 2021 года № 24/01"Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6319):
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бухар - Жырауского района А. Султангали
Приложение
к постановлению
акимата Бухар -
Жырауского района
от 25 июля 2024 года
№ 53/03
Приложение к
постановлению
акимата Бухар-
Жырауского района
от 20 апреля 2021
года № 24/01
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Бухар-Жырауского района
Место расположения
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Виды выездной торговли
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Поселок Ботакара, по улице Березюкова, напротив шиномонтажки "Бек"
10
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
нет
2
Поселок Ботакара, вдоль трассы Караганда-Корнеевка, возле кафе "Акжол"
20
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
кафе "Акжол"
3
Поселок Г.Мустафина, площадь возле Дома культуры по улице Мира 19
20
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
магазин "Шекер"
4
Поселок Кушокы, площадь по улице Разрезовская 38
20
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
магазин "Магнат"
5
Село Акбел, площадь по улице Юбилейная 16
15
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
магазин "Сания"
6
Село Актобе, площадь по улице Алаш 15
15
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
магазин "Нурайым"
7
Село Акоре, площадь по улице Целинная 13
20
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
нет
8
Село Баймырза, площадь по улице Тәуелсіздік 2, напротив Дома культуры
8
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
магазин "ИП Егешова Б."
9
Село Ботакара, площадь по улице Таттимбета 13
80
5 лет
Автолавки, палатки (павильоны)
нет
10