Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Севан ауылының шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 73/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 9 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қазанда № 6668-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Бұқар жырау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Новоузенка ауылдық округі Севан ауылының шекарасына 13,8307 гектар Бұқар жырау ауданының босалқы жерін қосу арқылы шекарасы өзгертіліп, Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Новоузенка ауылдық округінің Севан ауылының шекарасының жалпы көлемі 1505,3984 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Құсайын
Мәслихат төрағасы А. Әли
Бұқар-Жырау ауданы әкімінің аппараты
2024 жылғы 8 қазандағы
№ 73/01 мен
Бұқар жырау аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 9
бірлескен қаулысы мен
шешіміне қосымша
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Новоузенка ауылдық округі Севан ауылының шекарасы

Об изменении и установлении границы села Севан Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 8 октября 2024 года № 73/01 и решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 27 сентября 2024 года № 9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 октября 2024 года № 6668-09
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы села Севан Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области путем включения 13,8307 гектар земель запаса Бухар-Жырауского района, установив границы села Севан Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области общей площадью 1505,3984 гектаров, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Құсайын
Председатель маслихата А. Әли
Приложение к совместному
постановлению и решению
Аппарат акима Бухар-Жырауского района
от 8 октября 2024 года
№ 73/01 и
Бухар-Жырауского районного маслихата
от 27 сентября 2024 года
№ 9
Границы села Севан Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области