Осакаров ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 28/01 "Осакаров ауданының аумағында қосымша білім беру коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарымен жүзеге асырылатын білім беру қызметіне бағаларды бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 3 қазандағы № 85/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қазанда № 6662-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Осакаров ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 28/01 "Осакаров ауданының аумағында қосымша білім беру коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарымен жүзеге асырылатын білім беру қызметіне бағаларды бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5338 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданы әкімі Р. Нурмуханбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Осакаровского района от 13 мая 2019 года № 28/01 "Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дополнительного образования на территории Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 3 октября 2024 года № 85/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 4 октября 2024 года № 6662-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 13 мая 2019 года № 28/01 "Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дополнительного образования на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5338).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Р. Нурмуханбетов