Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 63 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 сәуірде № 8508-11 болып тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2024 жылғы 12 сәуірдегі
№ 63 қаулысына қосымша

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Кызылординской области на 2024 год
Постановление акимата Кызылординской области от 12 апреля 2024 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 апреля 2024 года № 8508-11
В соответствии с подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Кызылординской области на 2024 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 12 апреля 2024 года № 63

330 357,00
тонна
230.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
330 357,00
тонна
231.
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
330 357,00
тонна
232.
Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,00
тонна
233.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
234.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 3:11:38+4MgO+MЭ
N-3, P-11, K-38< MgO-2, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.004
330 357,00
тонна
235.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
236.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
237.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
238.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
239.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 3:11:38+3MgО +МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
330 357,00
тонна
240.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
241.
1 по 16 маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-14, P2O5-18, K2O-32, MgO-2,4
330 357,00
тонна
242.
Суда ерітілетін NPK тыңайтқышы маркасы 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
243.
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
330 357,00
тонна
244.
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, NH4-3.3.NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18,MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,00
тонна
245.
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, NH4-8.6.NO3-4.4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,00
тонна

330 357,00
тонна
230.
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
330 357,00
тонна
231.
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
330 357,00
тонна
232.
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,00
тонна
233.
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
234.
Водорастворимое NPK удобрение марка 3:11:38+4MgO+MЭ
N-3, P-11, K-38< MgO-2, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.004
330 357,00
тонна
235.
Водорастворимое NPK удобрение марка 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
236.
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
237.
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
238.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
239.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО +МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
330 357,00
тонна
240.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
241.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P2O5-18, K2O-32, MgO-2,4
330 357,00
тонна
242.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
243.
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
330 357,00
тонна
244.
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3.3.NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18,MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,00
тонна
245.
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8.6.NO3-4.4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,00
тонна

246.
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
330 357,00
тонна
247.
Хлорсыз кешенді
минералды тыңайтқыш Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,00
тонна
248.
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 10%, P2O5 -52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
249.
13-6-26+8 CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
250.
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
251.
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
252.
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
253.
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
254.
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
255.
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
256.
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
257.
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
258.
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
259.
0-40-40+Micro маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
P2O5 -40 %, K2O – 40%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
625,00
килограмм
260.
0-60-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

246.
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
330 357,00
тонна
247.
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,00
тонна
248.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 10-52-10
N - 10%, P2O5 -52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
249.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
250.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
251.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
252.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
253.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
254.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
255.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
256.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
257.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
258.
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,00
килограмм
259.
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O – 40%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
625,00
килограмм
260.
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20

1 278,00
килограмм
451.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, о.і. Аммонийлы Азот (NH4) – 10%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор(В) – 0,01%
1 278,00
килограмм
452.
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, о.і. Нитрат азоты (NO3) – 2%, Амид Азот (NH2) – 14%, Аммонийлы Азот(NH4) – 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелаттаған пішін (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор(В) – 0,01%
1 278,00
килограмм
453.
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, о.і. Амид Азот (NH2) – 12%, Аммонийлы Азот(NH4) – 13%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) в хелаттаған пішін (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор(В) – 0,01%
1 278,00
килограмм
454.
RADIX CAL
CaO-14, MgO-2,80, B-0,14, Mo-0,07, Co-0,007
1 683,00
литр
455.
RADIX CAL 5
CaO-14%, MgO-2,80%, B-0,14%, Mo-0,07%, Co-0,007%
1 683,00
литр
456.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72%, P2O5-11,08%, K2O-4,08%, Zn-0,50%, Mn-0,20%, B-0,20%, Mo-0,02%, Fe-0,09%, бос аминқышқылдары-5,76%
4 291,00
литр
457.
Salica 00.40.40+TE
P2O5-40%, K2O-40%, B-0.04%, Cu-0.0055, Fe-0.1%, Mn-0.05%, Mo-0.005%, Zn-0.08%
3 399,00
килограмм
458.
SALICA (11-42-11)+TE
N-11; NO4-N-6; NO2-N-5; Р2О5-42; K2O-11; B-0,02; Fe-0,03; Mn-0,03; Mo-0,01; Zn-0,03
3 373,00
килограмм
459.
SALICA (11-6-40)+TE
N-11; NO3-N-11; Р2О5-6; K2O-40; B-0,03; Fe-0,03; Mn-0,06; Mo-0,02; Zn-0,06
3 373,00
килограмм
460.
SALICA 18-18-18 +TE
N-18; NO4-N-4; NO3-N-3; NH2-N-11; Р2О5-18; K2O-18; B-0,01; Fe-0,03; Mn-0,03; Mo-0,01; Zn-0,02
3 373,00
килограмм
461.
Salica 20.10.20+TE
N-20%, NH4-N-4%, No3-N-3%, NH2-N-11%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0.01%, Fe-0.03%, Mn-0.03%, Mo-0.01%, Zn-0.02%
3 373,00
килограмм
462.
Salica 7
N-7, NH2-N-7, Р2О5-7, K2O-7
3 400,00
литр
463.
Salica Amino Asit
C-15%, N-3,5%, аминқышқылдары-13,5%, К2О-6,4%, рН-2,3-4,3
4 988,00
литр
464.
Salica ASPIRINATE
көміртек.-10,4, N-2,K2O-0,7
1 769,00
литр
465.
Salica Bor
B-8.6%
3 988,00
литр
466.
Salica Ginko BOR
H3BO3-7%, Zn-14%, KaO-2%
3 373,00
килограмм

1 278,00
килограмм
451.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1 278,00
килограмм
452.
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1 278,00
килограмм
453.
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1 278,00
килограмм
454.
RADIX CAL
CaO-14, MgO-2,80, B-0,14, Mo-0,07, Co-0,007
1 683,00
литр
455.
RADIX CAL 5
CaO-14%, MgO-2,80%, B-0,14%, Mo-0,07%, Co-0,007%
1 683,00
литр
456.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72%, P2O5-11,08%, K2O-4,08%, Zn-0,50%, Mn-0,20%, B-0,20%, Mo-0,02%, Fe-0,09%, свободные аминокислоты-5,76%
4 291,00
литр
457.
Salica 00.40.40+TE
P2O5-40%, K2O-40%, B-0.04%, Cu-0.0055, Fe-0.1%, Mn-0.05%, Mo-0.005%, Zn-0.08%
3 399,00
килограмм
458.
SALICA (11-42-11)+TE
N-11; NO4-N-6; NO2-N-5; Р2О5-42; K2O-11; B-0,02; Fe-0,03; Mn-0,03; Mo-0,01; Zn-0,03
3 373,00
килограмм
459.
SALICA (11-6-40)+TE
N-11; NO3-N-11; Р2О5-6; K2O-40; B-0,03; Fe-0,03; Mn-0,06; Mo-0,02; Zn-0,06
3 373,00
килограмм
460.
SALICA 18-18-18 +TE
N-18; NO4-N-4; NO3-N-3; NH2-N-11; Р2О5-18; K2O-18; B-0,01; Fe-0,03; Mn-0,03; Mo-0,01; Zn-0,02
3 373,00
килограмм
461.
Salica 20.10.20+TE
N-20%, NH4-N-4%, No3-N-3%, NH2-N-11%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0.01%, Fe-0.03%, Mn-0.03%, Mo-0.01%, Zn-0.02%
3 373,00
килограмм
462.
Salica 7
N-7, NH2-N-7, Р2О5-7, K2O-7
3 400,00
литр
463.
Salica Amino Asit
C-15%, N-3,5%, аминокислоты-13,5%, К2О-6,4%, рН-2,3-4,3
4 988,00
литр
464.
Salica ASPIRINATE
углер.-10,4, N-2,K2O-0,7
1 769,00
литр
465.
Salica Bor
B-8.6%
3 988,00
литр
466.
Salica Ginko BOR
H3BO3-7%, Zn-14%, KaO-2%
3 373,00
килограмм

1 768,00
литр
523.
Агрифул Антисоль
Гуминовые вещества - 37%; Гуминовые экстракты (фульвоқышқылдары) -18%; N - 9%; Ca - 10%
1 880,00
литр
524.
Агрохимикаты Ультрамаг Супер Сера - 900
SO3-70,0, N-5,0
3 170,00
литр
525.
Аминосит 33% (Aminosit 33%)
Бос аминқышқылдары - 33%; - жалпы органикалық заттар – 48%; - жалпы азот мөлшері (N) - 9,8%.
4 197,00
литр
526.
Сұйылтылған сусыз аммиак
N-82%
75 045,00
тонна
527.
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
156 250,00
тонна
528.
БИГУС
25 г/л гумин қышқылдарының, калий тұздарының қышқылдығына сәйкес (фульвоқышқылдары, флавоноидтар, фитостериндер,каротиноидтер, аминқышқылдары, дәрумендер, гуминдер, липидтер, наномөлшерді көміртек)
714,00
литр
529.
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвоқышқылдары, флавоноидтер, фитостеринтер, каротиноидтер, аминқышқылдары, дәрумендеры, гуминдер, липидтер, наномөлшерлі көміртек
714,00
литр
530.
Брексил Марганец (Brexil Mn)
Mn – 10,0 % (LSA)
2 938,00
килограмм
531.
Гумат Калия
K2O-12
800 000,00
тонна
532.
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқыш
органикалық заттар-46,5г/л, гумин қышқылдары-38,9г/л, фульвоқышқылдары-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
2 009,00
литр
533.
"Диформа Бор-Молибден" маркалы "Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4 515,00
литр
534.
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu - 2,87, Zn - 2,62, MgO - 1,85, Ni - 0,013, Li - 0,043, Co - 0,19, Fe - 0,36, Mn - 0,255, SО3 - 11,12, К₂O - 3,25, Cr - 0,088 Mo - 0,54, B - 0,35, V - 0,076, Se - 0,01, Р₂О₅ - 0,407, N - 4,22
2 541,00
литр
535.
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu - 0,57, Zn - 1,21, MgO - 1,307, Ni - 0,006, Li - 0,037, Co - 0,075, Fe - 0,27, Mn - 0,31, SО3 - 5,86, К2O - 0,028, Mo - 0,12, B - 0,14, N - 0,47
2 925,00
литр
536.
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 495,00
литр
537.
"Страда "N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N - 24,0, P2O5 - 1,7, K2O - 2,3, SO3 - 1,4, MgO - 0,12, Mn - 0,06, Zn - 0,11, В - 0,016, Mo - 0,04, Fe - 0,028, Cu - 0,05, Co - 0,008, Se - 0,0015
1 500,00
литр
538.
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1 621,00
литр

1 768,00
литр
523.
Агрифул Антисоль
Гуминовые вещества - 37%; Гуминовые экстракты (фульвокислоты) -18%; N - 9%; Ca - 10%
1 880,00
литр
524.
Агрохимикат Ультрамаг Супер Сера - 900
SO3-70,0, N-5,0
3 170,00
литр
525.
Аминосит 33% (Aminosit 33%)
- Свободные аминокислоты - 33%; - Общее количество органических веществ – 48%; - Общее содержание азота (N) - 9,8%.
4 197,00
литр
526.
Аммиак безводный сжиженный
N-82%
75 045,00
тонна
527.
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
156 250,00
тонна
528.
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)
714,00
литр
529.
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины, каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод
714,00
литр
530.
Брексил Марганец (Brexil Mn)
Mn – 10,0 % (LSA)
2 938,00
килограмм
531.
Гумат Калия
K2O-12
800 000,00
тонна
532.
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
2 009,00
литр
533.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа Бор-Молибден"
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4 515,00
литр
534.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu - 2,87, Zn - 2,62, MgO - 1,85, Ni - 0,013, Li - 0,043, Co - 0,19, Fe - 0,36, Mn - 0,255, SО3 - 11,12, К₂O - 3,25, Cr - 0,088 Mo - 0,54, B - 0,35, V - 0,076, Se - 0,01, Р₂О₅ - 0,407, N - 4,22
2 541,00
литр
535.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu - 0,57, Zn - 1,21, MgO - 1,307, Ni - 0,006, Li - 0,037, Co - 0,075, Fe - 0,27, Mn - 0,31, SО3 - 5,86, К2O - 0,028, Mo - 0,12, B - 0,14, N - 0,47
2 925,00
литр
536.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 495,00
литр
537.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда "N"
N - 24,0, P2O5 - 1,7, K2O - 2,3, SO3 - 1,4, MgO - 0,12, Mn - 0,06, Zn - 0,11, В - 0,016, Mo - 0,04, Fe - 0,028, Cu - 0,05, Co - 0,008, Se - 0,0015
1 500,00
литр
538.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1 621,00
литр

10 475,00
литр
751.
Тыңайтқыш Лебозол-Нутриплант 5-20-2
N-5%, аммиакты азот-4,2%, карбамид азоты-0,9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементтер
3 640,00
литр
752.
Тыңайтқыш Лебозол - Полный уход
аминқышқылдары-11,6%, N-9,4%, K2O-2,7%, MgO-1,7%, Mn-1,5%, P2O5-0,9%, Zn-0,5%, Cu-0,3%, B-0,05%
4 275,00
литр
753.
Тыңайтқыш Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
754.
Тыңайтқыш Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N – 15,0%, P2O5 – 5,0%, K2O – 30,0%, MgO – 2,0%, B – 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
755.
Тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
756.
Тыңайтқыш Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
757.
Тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
758.
Тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
759.
Тыңайтқыш Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормондар, бетаин, дәрумендер, ақуыздар, аминқышқылдары
3 633,00
литр
760.
Минералды тыңайтқыш Пекацид
P₂O₅≥59-60%, К₂О1≥19-20%
893,00
килограмм
761.
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125,00
килограмм
762.
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1 125,00
килограмм
763.
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 125,00
килограмм
764.
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125,00
килограмм
765.
Тыңайтқыш МС Сет (МС Set)
B - 0,5%, Zn - 1,5% (EDTA), Фитогормондар, Бетаин, Аминқышқылдары
3 198,00
литр
766.
Тыңайтқыш МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Ақуыздар, Аминқышқылдары

10 475,00
литр
751.
Удобрение Лебозол-Нутриплант 5-20-2
N-5%, аммиачный азот-4,2%, карбамидный азот-0,9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементы
3 640,00
литр
752.
Удобрение Лебозол - Полный уход
аминокислоты-11,6%, N-9,4%, K2O-2,7%, MgO-1,7%, Mn-1,5%, P2O5-0,9%, Zn-0,5%, Cu-0,3%, B-0,05%
4 275,00
литр
753.
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
754.
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N – 15,0%, P2O5 – 5,0%, K2O – 30,0%, MgO – 2,0%, B – 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
755.
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
756.
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
757.
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
758.
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1 261,00
килограмм
759.
Удобрение Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминокислоты
3 633,00
литр
760.
Удобрение минеральное Пекацид
P₂O₅≥59-60%, К₂О1≥19-20%
893,00
килограмм
761.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125,00
килограмм
762.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1 125,00
килограмм
763.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 125,00
килограмм
764.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125,00
килограмм
765.
Удобрение МС Сет (МС Set)
B - 0,5%, Zn - 1,5% (EDTA), Фитогормоны, Бетаин, Аминокислоты
3 198,00
литр
766.
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты

8 499,00
килограмм
767.
Тыңайтқыш Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)
N-6%, P-23%, K-35%, MgO-1%, Fe-0,05%, Zn-0,2%, B-0,1%, Mn-0,2%, Cu-0,25%, Mo-0,002%
1 261,00
килограмм
768.
Тыңайтқыш е Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
1 270,00
килограмм
769.
Органоминералды тыңайтқыш Гумат калия
Фульво қышқылының тұздары20 г/л, Гумин қышқылдарының тұздары 180 г/л о.і. калий 30 г/л, Аминқышқылдары 25 г/л, Микроэлементтер 10 г/л
400,00
литр
770.
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1 900,00
килограмм
771.
Тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1 900,00
килограмм
772.
Тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1 900,00
килограмм
773.
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500,00
килограмм
774.
Тыңайтқыш Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Дәрумендер, Сапонин, Бетаин, Ақуыздар, Аминқышқылдары
6 443,00
литр
775.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
Азот (N) -0, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-35, Күкірт (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250,00
килограмм
776.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Күкірт (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 250,00
килограмм
777.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-15, Күкірт (S)-0, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 250,00
килограмм
778.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5- 23
Азот (N) -15, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-23, Күкірт (S)-9,7, Fe-0,2, Бор (B)-0,05, Mo-0, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1 250,00
килограмм
779.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Күкірт (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 250,00
килограмм
780.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Күкірт (S)-4,7, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1 250,00
килограмм
781.
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Күкірт (S)-1,7, Fe-0,1, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4, Mg-0

8 499,00
килограмм
767.
Удобрение Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)
N-6%, P-23%, K-35%, MgO-1%, Fe-0,05%, Zn-0,2%, B-0,1%, Mn-0,2%, Cu-0,25%, Mo-0,002%
1 261,00
килограмм
768.
Удобрение Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
1 270,00
килограмм
769.
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
400,00
литр
770.
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1 900,00
килограмм
771.
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1 900,00
килограмм
772.
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1 900,00
килограмм
773.
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500,00
килограмм
774.
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
6 443,00
литр
775.
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
Азот (N) -0, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-35, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250,00
килограмм
776.
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Сера (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 250,00
килограмм
777.
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-15, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 250,00
килограмм
778.
Удобрение Ростолон марки: 15-5- 23
Азот (N) -15, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-23, Сера (S)-9,7, Fe-0,2, Бор (B)-0,05, Mo-0, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1 250,00
килограмм
779.
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 250,00
килограмм
780.
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,7, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1 250,00
килограмм
781.
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Сера (S)-1,7, Fe-0,1, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4, Mg-0

813.
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Аминқышқылдары, всего -9%; L-аминқышқылдары-6,5%; Теңіз балдыр сығындысы - 4%; Органикалық заттар, барлығы - 30%
3 491,00
литр
814.
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминқышқылдары, барлығы -9%; L-аминқышқылдары-6,5%; Теңіз балдыр сығындысы - 4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
4 385,00
литр
815.
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминқышқылдары - 10%, органикалық заттар - 40%

813.
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
3 491,00
литр
814.
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
4 385,00
литр
815.
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%, B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминокислоты - 10%, органические вещества - 40%

2 340,00
литр
816.
ФУЛЬВУМИН
органикалық заттар 48,4%, фульвоқышқылдары 28,8%
1 475,00
литр
Ескертпе: Қысқартылған сөздердің толық жазылуы
N - азот;
EDTA - уксусты этилендиаминтетра;
Ca - кальций;
EDDHA – темір этилендиаминдигидроксифенилацетаты;
Mg - магний;
C - кальбит;
B - бор;
Ті - титан;
S - сера;
P - фосфор;
О - кислород;
Si - кремний;
Cu - медь;
Mn - марганец;
Н - водород;
К - калий;
Cl - хлор;
Mo - молибден;
Со - кобальт;
Fе - железо;
V - ванадий;
Zn - цинк;
Al - алюминий
Na - натрий;
Ni - никель;
Li - литий;
Se - селен;
Cr - хром;
г/кг - грамм/килограмм;
м/м – миллиметр;
г/л - грамм/литр;
КОЕ/г – колонияқұрайтын бірлік/грамм.
мг/л - миллиграмм/литр;

2 340,00
литр
816.
ФУЛЬВУМИН
органическое вещество 48,4%, фульвокислоты 28,8%
1 475,00
литр
Примечание: Расшифровка аббревиатур:
N - азот;
EDTA - этилендиаминтетра уксусная;
Ca - кальций;
EDDHA – этилендиаминдигидроксифенилацетат железа;
Mg - магний;
C - кальбит;
B - бор;
Ті - титан;
S - сера;
P - фосфор;
О - кислород;
Si - кремний;
Cu - медь;
Mn - марганец;
Н - водород;
К - калий;
Cl - хлор;
Mo - молибден;
Со - кобальт;
Fе - железо;
V - ванадий;
Zn - цинк;
Al - алюминий
Na - натрий;
Ni - никель;
Li - литий;
Se - селен;
Cr - хром;
г/кг - грамм/килограмм;
м/м – миллиметр;
г/л - грамм/литр;
КОЕ/г – колониеобразующие единицы/грамм.
мг/л - миллиграмм/литр;