Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 123 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 шілдеде № 8533-11 болып тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2024 год
Постановление акимата Кызылординской области от 22 июля 2024 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 июля 2024 года № 8533-11
В соответствии с подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2024 жылғы 22 шілдедегі
№ 123 қаулысына қосымша

1. Утвердить перечень субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2024 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 22 июля 2024 года № 123

3 750,00
505.
ЗЕНКОШАНС, суспензия концентраты
литр
3 675,00
506.
ТИТУЛ ТРИО, коллоидты ерітінді концентраты
литр
11 589,00
507.
ЛАЙНЕР ЭКСТРА суда еритін түйіршіктер
килограмм
10 560,00
508.
*ДИКОШАНС, су ерітіндісі
литр
1 797,00
509.
СЕЛЕНИТ, сулы-дисперсті түйіршіктер
килограмм
58 929,00
Ескертпе:
* қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, гербицид және десикант ретінде пайдаланылатын препараттар;
** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің қойма жайларындағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген преапараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
*** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және нан өнімдері жүйесіндегі кәсіпорындардағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген препараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
***** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және фунгицид ретінде пайдаланылатын препараттар;
****** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және егіс алдындағы өндеуге арналған препарат ретінде пайдаланылатын препараттар.

3 750,00
505.
ЗЕНКОШАНС, концентрат суспензии
литр
3 675,00
506.
ТИТУЛ ТРИО, концентрат коллоидного раствора
литр
11 589,00
507.
ЛАЙНЕР ЭКСТРА водорастворимые гранулы
килограмм
10 560,00
508.
*ДИКОШАНС, водный раствор
литр
1 797,00
509.
СЕЛЕНИТ, водно-диспергируемые гранулы
килограмм
58 929,00
Примечание:
* препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как гербицид и десикант;
** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов в складских помещениях товаропроизводителей сельскохозяйственной продукции;
*** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов на предприятиях в системе хлебопродуктов;
***** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и фунгицид;
****** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и препарат для предпосевной обработки.