"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2024 жылғы 6 наурыздағы № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 наурызда № 8498-11 болып тіркелді
Қызылорда қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24583 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі С. Кожаниязов
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қызылорда қаласы әкімінің
2024 жылғы 6 наурыздағы
№ 4 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласы әкімінің
2021 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 18 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласының аумағындағы сайлау учаскелерi
№ 172 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, 9-көше, ғимарат № 32.
Шекаралары: Қызылжарма ауылдық округі:
Д. Қарабалаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
Абай көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
Ж. Зиманов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
4а көшесі (толығымен);
С. Нұргелдиев көшесі (толығымен);
Ә. Досхожин тұйық көшесі (толығымен);
Ә. Тұяқбаев көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Д. Қарабалаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Қ. Сексенбаев тұйық көшесі - № 1, 2;
Қызылжарма-2 учаскесі - № 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№ 173 сайлау учаскесi

О внесении изменения в решение акима города Кызылорда от 23 сентября 2021 года № 18 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 6 марта 2024 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2024 года № 8498-11
Аким города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Кызылорда от 23 сентября 2021 года № 18 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24583) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда С. Кожаниязов
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординская городская
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима города Кызылорда
от 6 марта 2024 года № 4
Приложение к решению
акима города Кызылорда
от 23 сентября 2021 года № 18
Избирательные участки на территории города Кызылорды
Избирательный участок № 172
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области. Сельский округ Кызылжарма, улица-9, здание № 32.
Границы: сельский округ Кызылжарма:
улица Д. Карабалаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
улица Абая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Ж. Зиманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица 4а (полностью);
улица С. Нургелдиева (полностью);
переулок А. Досхожина (полностью);
улица А. Туякбаева - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Д. Карабалаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок К. Сексенбаева - № 1, 2;
участок Кызылжарма-2 - № 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок № 173

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ә. Молдағұлова атындағы № 173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Көкенов көшесі, № 2б.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Т. Османов көшесі (толығымен);
А. Ақаев көшесі (толығымен);
Ш. Құндызбаев көшесі (толығымен);
Ш. Құндызбаев тұйық көшесі (толығымен);
М. Көкенов тұйық көшесі (толығымен);
А. Оңжігітов көшесі (толығымен);
Б. Ермақашов көшесі (толығымен);
Сығанақ тұйық көшесі (толығымен);
Сауран тұйық көшесі (толығымен);
Бірлік көшесі (толығымен);
Бесарық көшесі (толығымен);
Қоғалы көшесі - № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Даңқ көшесі - № 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Жаңақұрылыс-1 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Жаңақұрылыс-3 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
З. Қуанышұлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Қ. Данабаев көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
№174 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қалалық мәдениет үйлері, клубтар және халықтық ұжымдар" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны М. Ералиева атындағы қалалық мәдениет үйі, Ә. Қашаубаев көшесі нөмірсіз.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ә. Қашаубаев көшесі - № 1, 1а, 2, 6, 7, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 104, 106, 108, 110;
Желкілдек батыр көшесі (толығымен);
Г. Титов - 1 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 2 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 3 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 4 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 5 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 6 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 7 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 8 көшесі (толығымен);
Г. Титов - 9 көшесі (толығымен);
Жаңақұрылыс - 5 көшесі (толығымен).
№ 175 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы № 10 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т. Камалов көшесi № 39а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
І. Тұрмағанбет көшесi - № 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
Әлшекей күйшi көшесi - № 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Т. Камалов көшесi - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 76б, 76в;

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 173 имени А. Молдагуловой" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Кокенова № 2б.
Границы: город Кызылорда:
улица Т. Османова (полностью);
улица А. Акаева (полностью);
улица Ш. Кундызбаева (полностью);
переулок Ш. Кундызбаева (полностью);
переулок М. Кокенова (полностью);
улица А. Онжигитова (полностью);
улица Б. Ермакашова (полностью);
переулок Сыганак (полностью);
переулок Сауран (полностью);
улица Бирлик (полностью);
улица Бесарык (полностью);
улица Когалы - № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Данк - № 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Жанакурылыс-1 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жанакурылыс-3 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица З. Куанышулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица К. Данабаева - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Избирательный участок № 174
Местонахождение: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской домов культуры, клубов и народных коллективов" городской дом культуры имени М. Ералиевой, улица А. Кашаубаева без номера.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Кашаубаева - № 1, 1а, 2, 6, 7, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 104, 106, 108, 110;
улица Желкилдек батыра (полностью);
улица Г. Титов-1 (полностью);
улица Г. Титов-2 (полностью);
улица Г. Титов-3 (полностью);
улица Г. Титов-4 (полностью);
улица Г. Титов-5 (полностью);
улица Г. Титов-6 (полностью);
улица Г. Титов-7 (полностью);
улица Г. Титов-8 (полностью);
улица Г. Титов-9 (полностью);
улица Жанакурылыс-5 (полностью).
Избирательный участок № 175
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей № 10 имени Ы. Алтынсарина" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Т.Камалова №39 а.
Границы: город Кызылорда:
улица И. Турмаганбета - № 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
улица Алшекей куйши - № 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Т. Камалова - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 76б, 76в;

Тоғанас батыр көшесi - № 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
Кете Жүсiп көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Жиенбай Жырау көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Бұдабай ақын көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11;
М. Мәметова көшесi - № 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144;
Ш. Омары көшесi - № 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
Нұртуған жырау көшесi - № 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Дүр Оңғар көшесi - № 23, 25, 27, 28, 29, 30;
М. Көкенов көшесi - № 17, 18, 27, 29, 31, 33, 36а;
Хон Бен До тұйық көшесі - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89.
№ 176 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қызмет көрсету және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Т. Камалов көшесi, № 35а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Т. Камалов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Тоғанас батыр көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Балқы Базар көшесі - № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Кете Жүсiп көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;

улица Тоганас батыра - № 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
улица Кете Жусип - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Жиенбай жырау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Будабай акына - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11;
улица М. Маметовой - № 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144;
улица Ш. Омара - № 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
улица Нуртуган жырау - № 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Дур Онгара - № 23, 25, 27, 28, 29, 30;
улица М. Кокенова - № 17, 18, 27, 29, 31, 33, 36а;
переулок Хон Бен До - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89.
Избирательный участок № 176
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж услуги и сервиса" управления образования Кызылординской области, улица Т. Камалова № 35а.
Границы: город Кызылорда:
улица Т. Камалова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Тоганас батыра - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Балкы Базара - № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Кете Жусип - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;

І. Тұрмағанбет көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
М. Мәметова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76;
Ш. Омары көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71;
Нұртуған жырау көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Ешнияз сал көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а;
Ешнияз сал тұйық көшесі - № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Хон Бен До көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Хон Бен До тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27;
Н. Шәменұлы көшесi - № 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58.
Қаңлы Жүсіп көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
№ 177 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Жамбыл атындағы № 120 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Қаржаубаев көшесi, № 20.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Н. Сералиев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Бейбiтшiлiк тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Қ.Шәкәрiм тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5;

улица И. Турмаганбета - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица М. Маметовой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76;
улица Ш. Омара - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71;
улица Нуртуган жырау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Ешнияз сал - № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а;
переулок Ешнияз сал - № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Хон Бен До - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
переулок Хон Бен До - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Н. Шаменулы - № 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58.
улица Канлы Жусип - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 177
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 120 имени Жамбыла" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Каржаубаева, № 20.
Границы: город Кызылорда:
улица Н. Сералиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
переулок Бейбитшилик - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
переулок К. Шакарима - № 1, 2, 3, 4, 5;

С. Баязитов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
С. Баязитов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
И. Тайманов көшесi - № 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Қ. Шәкәрiм көшесi - № 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143;
Бейбiтшiлiк көшесi - № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Қ. Қайнарбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Хон Бен До көшесi - № 20а;
Ақсұңқар көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Жетіген көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 178 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Т. Рысқұлов атындағы № 222 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Торайғыров көшесi, № 264.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
8 наурыз көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
8 наурыз тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Р. Алшынбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
С. Дөнентаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
С. Дөнентаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
А. Жұбанов тұйық көшесі - № 2, 3, 4;
А. Жұбанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Шалқыма тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кеншiмбай ақын көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;

улица С. Баязитова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
переулок С. Баязитова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица И. Тайманова - № 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица К. Шакарима - № 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143;
улица Бейбитшилик - № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица К. Кайнарбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Хон Бен До - № 20а;
улица Аксункар - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Жетиген - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 178
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 222 имени Т. Рыскулова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица С. Торайгырова, № 264.
Границы: город Кызылорда:
улица 8 марта - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок 8 марта - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Р. Алшынбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица С. Донентаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок С. Донентаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
переулок А. Жубанова - № 2, 3, 4;
улица А. Жубанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок Шалкыма - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кеншимбай акына - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;

Кеншiмбай ақын тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Құрманғазы көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Қайнар көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
Ақберен көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Б. Майлин көшесi - № 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296;
С. Торайғыров көшесi - № 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312;
С. Торайғыров тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
С. Торайғыров 2-тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 80а;
С. Торайғыров 3-тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
С. Торайғыров 4-тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Т. Елеуов көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Ким Ман Сам көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Қ. Пiрiмов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Т. Медетбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Т. Медетбаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Т. Iзтiлеуов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Т. Iзтiлеуов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
С. Мұхтарұлы көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
1 Мамыр көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39;
1 мамыр тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Жезқазған көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
Ұшқын көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Шапағат тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
9 мамыр көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
9 мамыр тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

переулок Кеншимбай акына - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Курмангазы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Кайнара - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Акберена - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Б. Майлина - № 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296;
улица С. Торайгырова - № 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312;
переулок С. Торайгырова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
2-переулок С. Торайгырова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 80а;
3-переулок С. Торайгырова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
4-переулок С. Торайгырова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Т. Елеуова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Ким Ман Сам - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица К. Примова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Т. Медетбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
переулок Т. Медетбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Т. Изтилеуова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Т. Изтилеуова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица С. Мухтарулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица 1 мая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39;
переулок 1 мая - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Жезказган - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Ушкын - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
переулок Шапагат - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица 9 мая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
переулок 9 мая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

С. Лапин көшесi - № 77, 79, 81;
Лапин-2 тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 179 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 253 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б. Момышұлы көшесi, № 78а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
К. Кетебаев көшесi - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
I. Жансүгiров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Б. Доскенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Т. Бөрiқұлақов көшесi - № 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Т. Тоқтаров көшесi - № 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157;
Қ. Ерiмбетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Қаналы болыс көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Қызылорда көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
Бейбiтшiлiк көшесi - № 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Е. Чайкина көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
С. Торайғыров көшесi - № 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 172, 174, 176, 180;
Б. Майлин көшесi - № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;

улица С. Лапина - № 77, 79, 81;
переулок Лапина-2 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 179
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 253" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Б. Момышулы, № 78а.
Границы: город Кызылорда:
улица К. Кетебаева - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
улица И. Жансугурова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Б. Доскенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Т. Борикулакова - № 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Т. Токтарова - № 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157;
улица К. Еримбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Каналы болыс - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Кызылорда - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Бейбитшилик - № 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Е. Чайкина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица С. Торайгырова - № 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 172, 174, 176, 180;
улица Б. Майлина - № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;

Б. Майлин тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қайнар көшесi - № 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Кенесары көшесi - № 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221;
А. Мин көшесi - № 4, 6, 9, 11.
№ 180 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 253 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б. Момышұлы көшесi, № 78 а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ә. Молдағұлова көшесi - № 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
С. Ишан көшесi - № 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10;
М. Дүйсенов көшесi - № 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121;
С. Асфендияров көшесi - № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
С. Асфендияров тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54;
Б. Момышұлы тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
Б. Момышұлы көшесi - № 67, 69, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135;
Ә. Исаев көшесi - № 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
М. Дулатов көшесi - № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
С. Лапин көшесi - № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
С. Лапин-1 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
С. Ахун көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
С. Ахун тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;

переулок Б. Майлина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Кайнар - № 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Кенесары - № 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221;
улица А. Мина - № 4, 6, 9, 11.
Избирательный участок № 180
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 253" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Б. Момышулы, № 78а.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Молдагуловой - № 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица С. Ишана - № 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10;
улица М. Дуйсенова - № 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121;
улица С. Асфендиярова - № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
переулок С. Асфендиярова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54;
переулок Б. Момышулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Б. Момышулы - № 67, 69, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135;
улица А. Исаева - № 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
улица М. Дулатова - № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица С. Лапина - № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица С. Лапина-1 - № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица С. Ахуна - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
переулок С. Ахуна - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;

У. Байменов көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
С. Бокаев тұйық көшесі - № 5, 7, 9;
Д. Елеусiнов көшесi - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
С. Торайғыров көшесi - № 209, 211, 213, 215, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
Б. Майлин көшесi - № 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240;
Қайнар көшесi - № 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Бейбiтшiлiк көшесi - № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а.
№ 181 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нағима Ахмадеева атындағы № 112 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә. Молдағұлова көшесi, № 7.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
С. Ишан көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Ә. Молдағұлова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
Т. Тоқтаров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
Т. Бөрiқұлақов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
К. Кетебаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б;
Бейбiтшiлiк көшесi - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11;
Қ. Шәкәрiм көшесi - № 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
И. Тайманов көшесi - № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153;

улица У. Байменова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
переулок С. Бокаева - № 5, 7, 9;
улица Д. Елеусинова - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица С. Торайгырова - № 209, 211, 213, 215, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
улица Б. Майлина - № 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240;
улица Кайнар - № 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Бейбитшилик - № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а.
Избирательный участок № 181
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 112 имени Нагимы Ахмадеевой" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица А. Молдагулова, № 7.
Границы: город Кызылорда:
улица С. Ишана - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица А. Молдагуловой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Т. Токтарова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
улица Т. Борикулакова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица К. Кетебаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б;
улица Бейбитшилик - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11;
улица К. Шакарима - № 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица И. Тайманова - № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153;

Б. Құлтекенов көшесi - № 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
О. Жанәдiлов көшесi - № 28, 30, 30а.
№ 182 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 212 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Жұмабаев көшесi, № 1.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
М. Жұмабаев көшесi - № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
Бейбiтшiлiк көшесi - № 2;
Е. Чайкина көшесi - № 13, 14, 15, 17;
А. Мин көшесi - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7;
Ж. Баласағұн көшесi - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10 ,12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 32, 34, 36;
Д. Нұрпейiсова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Б. Досмаханова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Б. Досмаханова тұйық көшесі - № 2, 4, 6;
Квартальная көшесi - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Толағай тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Толағай көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
1-проездная көшесi - № 3, 5;
Қ. Бекниязов көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
Ге Бон У көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Б. Шалғынбаев көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а;
А. Киселев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Мәдениет тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Қорқыт Ата көшесi - № 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157;
Ш. Айманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11в, 12, 14, 16, 18;
Ш. Айманов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
А. Келаманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Б. Байдiлдаев тұйық көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Б. Байдiлдаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29;

улица Б. Култекенова - № 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица О. Жанадилова - № 28, 30, 30а.
Избирательный участок № 182
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 212" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Жумабаева, № 1.
Границы: город Кызылорда:
улица М. Жумабаева - № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица Бейбитшилик - № 2;
улица Е. Чайкина - № 13, 14, 15, 17;
улица А. Мина - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ж. Баласагуна - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10 ,12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 32, 34, 36;
улица Д. Нурпеисовой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Б. Досмаханова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
переулок Б. Досмаханова - № 2, 4, 6;
улица Квартальная - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
переулок Толагай - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Толагай - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Проездная-1 - № 3, 5;
улица К. Бекниязова - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
улица Ге Бон У - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Б. Шалгинбаева - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а;
улица А. Киселева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
переулок Мадениет - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Коркыт Ата - № 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157;
улица Ш. Айманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11в, 12, 14, 16, 18;
переулок Ш. Айманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица А. Келаманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
переулок Б. Байдилдаева - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Б. Байдилдаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29;

Еңбек көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Еңбек тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
М. Жұмабаев көшесi - № 2, 4, 6, 8;
Қазақстан көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
№ 183 сайлау уческесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының Жалаңтөс Баһадүр Сейтқұлұлы атындағы олимпиадалық резервтің облыстық мамандандырылған мектеп-интернат колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа батыр көшесi, № 92.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Жаппасбай батыр көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101а;
Қ. Бекниязов көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
Ш. Айманов тұйық көшесі - № 33;
Оңтүстiк Қазақстан көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 104, 104а, 107;
Б. Құлтекенов көшесi - № 98, 98/1, 98/4, 100, 100а 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187;
Қ. Шәкәрiм көшесi - № 1, 2, 3, 4, 6;
И. Тайманов көшесi - № 116, 157, 159, 159а, 163;
Жанқожа батыр көшесi - № 46а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 76, 76а, 80, 80д, 80г, 82;
Жұлдыз кварталы - № 1, 2, 3, 4, 82, 82а, 82б, 82в;
Ж. Баласағұн тұйық көшесі - № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6;
Д. Сыздықов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
А. Сағымбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
№ 184 сайлау учаскесi

улица Енбек - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
переулок Енбек - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица М. Жумабаева - № 2, 4, 6, 8;
улица Казахстан - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Избирательный участок № 183
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Жалантос Бахадур Сейткулулы управления физической культуры и спорта Кызылординской области", улица Жанкожа батыра № 92.
Границы: город Кызылорда:
улица Жаппасбай батыра - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101а;
улица К. Бекниязова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
переулок Ш. Айманова - № 33;
улица Южный Казахстан - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 104, 104а, 107;
улица Б. Култекенова - № 98, 98/1, 98/4, 100, 100а 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187;
улица К. Шакарима - № 1, 2, 3, 4, 6;
улица И. Тайманова - № 116, 157, 159, 159а, 163;
улица Жанкожа батыра - № 46а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 76, 76а, 80, 80д, 80г, 82;
квартал Жулдыз - № 1, 2, 3, 4, 82, 82 а, 82 б, 82в;
переулок Ж. Баласагуна - № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6;
улица Д. Сыздыкова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица А. Сагимбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
Избирательный участок № 184

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ж. Махамбетов атындағы № 43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Торайғыров көшесi, № 99.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Жаппасбай батыр көшесi - № 42, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Қ. Бекниязов көшесi - № 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124;
С. Бекниязов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
М. Жұмабаев көшесi - № 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173;
М. Жұмабаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
С. Мұқанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92;
С. Мұқанов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Б. Шалғынбаев көшесi - № 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Ш. Айманов көшесi - № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қазақстан көшесi - № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Ә. Исаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Ж. Махамбетова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица С. Торайгырова, № 99.
Границы: город Кызылорда:
улица Жаппасбай батыра - № 42, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
улица К. Бекниязова - № 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124;
переулок С. Бекниязова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица М. Жумабаева - № 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173;
переулок М. Жумабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица С. Муканова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92;
переулок С. Муканова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Б. Шалгинбаева - № 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Ш. Айманова - № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Казахстан - № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
улица А. Исаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;

Ақмаржан-35 көшесi - № 14, 16;
Қорқыт Ата көшесi - № 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 159а, 159б, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174;
Досбол би көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Сәттілік тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Ақсу көшесi - № 1, 2, 3.
№ 185 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ж. Махамбетов атындағы № 43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Торайғыров көшесi, № 99.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
С. Торайғыров көшесi - № 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148;
Ә. Ахметов көшесi - № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Б. Майлин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93;
Б. Майлин тұйық көшесі - № 10, 12, 14, 16;
Кенесары хан көшесi - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а;
Ақжарма көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Өнеге көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Досбол шешен көшесi - № 34, 36, 38;
Қ. Қауынбаев көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Бостандық көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Ж. Махамбетов тұйық көшесі - № 14, 16, 54, 56;
Қорқыт Ата көшесi - № 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192;

улица Акмаржан-35 - № 14, 16;
улица Коркыт Ата - № 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 159а, 159б, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174;
улица Досбол би - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
переулок Саттилик - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Аксу - № 1, 2, 3.
Избирательный участок № 185
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Ж. Махамбетова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица С. Торайгырова, № 99.
Границы: город Кызылорда:
улица С. Торайгырова - № 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ,80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148;
улица А. Ахметова - № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Б. Майлина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93;
переулок Б. Майлина - № 10, 12, 14, 16;
улица Кенесары хана - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а;
улица Акжарма - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Онеге - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Досбол шешена - № 34, 36, 38;
улица К. Кауынбаева - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Бостандыка - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
переулок Ж. Махамбетова - № 14, 16, 54, 56;
улица Коркыт Ата - № 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192;

Ақмаржан-35 көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
А. Донской көшесі - № 2, 4, 6.
№ 186 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Әбу Құдабаев атындағы № 197 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақмаржан" шағын ауданы Достық көшесi, № 1.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ақмаржан-35 көшесi - № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
С. Торайғыров көшесi - № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
Достық көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28;
Көкжиек тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Достық тұйық көшесі - № 1, 3, 5;
Өркениет көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
Руханият көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Тартоғай көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
А. Донской көшесi - № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Бастау көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Наурыз көшесi - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
Еңбекші көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Ә. Сүтемгенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Т. Көмекбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Айбын көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Қ. Ибраев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Тұмарлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Г. Ращин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Жасыл өлке көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9;
Ә. Әлжанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;

улица Акмаржан-35 - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица А. Донского - № 2, 4, 6.
Избирательный участок № 186
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 197 имени Абу Кудабаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Акмаржан" улица Достык, № 1.
Границы: город Кызылорда:
улица Акмаржан-35 - № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица С. Торайгырова - № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Достык - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28;
переулок Кокжиек - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Достык - № 1, 3, 5;
улица Оркениет - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
улица Руханият - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Тартогай - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
улица А. Донского - № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Бастау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Наурыз - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
улица Енбекши - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица А. Сутемгенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Т. Комекбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Айбын - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица К. Ибраева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Тумарлы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Г. Ращина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Жасыл олке - № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9;
улица А. Альжанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;

Ұлағат көшесі - № 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
№ 187 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қаратоғай көшесi, № 100.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорнының ғимараты.
№ 188 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нағи Ильиясов атындағы № 9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақмешiт" шағын ауданы, № 34.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қ. Махамбетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Республика көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53;
Ата заң көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51;
Алтын Орда көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50;
Тәуелсiздiк көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
К. Нұрекешов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 36, 39;
Ә. Мақұлбеков көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Рисмаш көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
Н. Тiлендиев көшесi - № 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Қаратоғай көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; 59, 60;
М. Ишан көшесі (толығымен);
Сарысу көшесі (толығымен);
Сарқырама көшесі (толығымен);
Ақбастау көшесі (толығымен);
Ақбастау-1 көшесі (толығымен);
"Ягодка" және "Пищевик" саяжайлары.
№ 189 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы № 136 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақмешiт" шағын ауданы, № 35 құрылыс.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

улица Улагат - № 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
Избирательный участок № 187
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области", улица Каратогай, № 100.
Граница: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок № 188
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 9 имени Наги Ильясова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Акмешит", № 34.
Границы: город Кызылорда:
улица К. Махамбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Республика - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53;
улица Ата зан - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51;
улица Алтын Орда - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50;
улица Тауелсиздик - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица К. Нурекешова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 36, 39;
улица А. Макулбекова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Рисмаш - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Н. Тлендиева - № 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Каратогай - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 60;
улица М. Ишана (полностью);
улица Сарысу (полностью);
улица Саркырама (полностью);
улица Акбастау (полностью);
улица Акбастау-1 (полностью);
дачи "Ягодка" и "Пищевик".
Избирательный участок № 189
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 136 имени Темирбека Жургенова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Акмешит", строение № 35.
Границы: город Кызылорда:

"Ақмешіт" шағын ауданы - № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
И. Журба көшесі - № 100, 104, 108;
С. Есқараев көшесі - № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Ә. Ыдырысов көшесі - № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Ә. Ыдырысов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
С. Рыспаев көшесі - № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
С. Рыспаев-2 көшесі - № 1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 56;
С. Романов көшесі - № 2, 5, 7, 9;
Ж. Қыдыров көшесі - № 23, 47, 71, 77, 73;
М. Саламатов тұйық көшесі - № 2, 4, 6, 8, 8а, 8в, 16, 16а, 18, 20;
Ұ. Қараманов көшесі - № 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137;
Қаратоғай көшесі - № 1, 2, 3, 5, 6, 9, 11а, 12, 13, 28б.
№ 190 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "А. Байтұрсынов атындағы № 211 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Мерей" шағын ауданы, № 20б.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Мерей" шағын ауданы - № 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25.
№ 191 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "П.Д. Осипенко атындағы № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д. Қонаев көшесi, № 23.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
И. Журба көшесi - № 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
С. Есқараев көшесі - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
Д. Алисов көшесi - № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Ә. Құдабаев көшесi - № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;

микрорайон "Акмешит" - № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица И. Журбы - № 100, 104, 108;
улица С. Есқараева - № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица А. Ыдырысова - № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
переулок А. Ыдырысова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица С. Рыспаева - № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица С. Рыспаева-2 - № 1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 56;
улица С. Романова - № 2, 5, 7, 9;
улица Ж. Кыдырова - № 23, 47, 71, 77, 73;
переулок М. Саламатова - № 2, 4, 6, 8, 8а, 8в, 16,16а,18, 20;
улица У. Караманова - № 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137;
улица Каратогай - № 1, 2, 3, 5, 6, 9, 11а, 12, 13, 28б.
Избирательный участок № 190
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 211 имени А. Байтурсынова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Мерей", № 20б.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Мерей" - № 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25.
Избирательный участок № 191
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 8 имени П.Д. Осипенко" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Д. Конаева, № 23.
Границы: город Кызылорда:
улица И. Журбы - № 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица С. Ескараева - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Д. Алисова - № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица А. Кудабаева - № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;

Ә. Құдабаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Ж. Ахметов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қ. Әбенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Т. Шевченко көшесi - № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Ж. Қыдыров көшесі - № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Ұ. Қараманов көшесі - № 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99;
Шымбай тұйық көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
С. Сейфуллин көшесі - № 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Мұрагер тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Ә. Сейiлханов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42;
С. Рысбаев көшесi - № 45, 47, 54, 56;
С. Рыспаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 192 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Н. Әбуов көшесi, № 29.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 193 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Қалтай Мұхамеджанов атындағы № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, И. Тоқтыбаев-2 тұйық көшесі, № 8.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
3 ірілендірілген квартал - № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Н. Абуов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Е. Жүнісұлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Т. Шевченко көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;

переулок А. Кудабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ж. Ахметова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица К. Абенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Т. Шевченко - № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Ж. Кыдырова - № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица У. Караманова - № 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99;
переулок Чимбая - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица С. Сейфуллина - № 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
переулок Мурагер - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица А. Сейлханова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42;
улица С. Рысбаева - № 45, 47, 54, 56;
переулок С. Рысбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 192
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяиственного ведения "Многопрофильная городская больница" управления здравоохранения Кызылординской области", улица Н. Абуова, № 29.
Граница: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница" управления здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок № 193
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1 имени Калтая Мухамеджанова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, переулок И. Токтыбаева-2, № 8.
Границы: город Кызылорда:
3 укрупленный квартал - № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Н. Абуова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Е. Жунусулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Т. Шевченко - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;

Д. Әли тұйық көшесі - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21;
И. Журба көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, "Меруерт" тұрғын үй комплексі;
Қазыбек би көшесі - № 20, 43, 45;
Училищная көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
Красноармейская көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Ғибрат көшесі - № 1, 2, 2а, 5, 5а;
А. Тоқмағанбетов көшесі - № 2, 18;
М. Әуезов көшесі - № 7;
Айтеке би көшесі - № 5;
Ж. Аймауытов көшесі - № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7;
Қ. Сатбаев көшесі - № 4, 6;
А. Қожанов көшесі - № 21, 23, 25.
№ 194 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "П.Д. Осипенко атындағы № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д. Қонаев көшесi, № 23.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
И. Журба көшесi - № 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Д. Қонаев көшесi - № 22, 24, 26, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
Ә. Тәжiбаев көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Е. Әуелбеков көшесi - № 9;
С. Сүлейменов көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47;
С. Сейфуллин тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Ә. Егiзбаев көшесi - № 1, 2, 3;
Ұ. Бағаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Ұ. Бағаев тұйық көшесі - № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12;
Ж. Берденов көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59б;
Ж. Қыдыров көшесi - № 2, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Т. Шевченко көшесi - № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Айманқұл ақын тұйық көшесі - № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Д. Әли көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Н. Абуов көшесi - № 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;

переулок Д. Али - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21;
улица И. Журбы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, жилой комплекс "Меруерт";
улица Казыбек би - № 20, 43, 45;
улица Училищная - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
улица Красноармейская - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Гибрат - № 1, 2, 2а, 5, 5а;
улица А. Токмагамбетова - № 2, 18;
улица М. Ауезова - № 7;
улица Айтеке би - № 5;
улица Ж. Аймауытова - № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7;
улица К. Сатпаева - № 4, 6;
улица А. Кожанова - № 21, 23, 25.
Избирательный участок № 194
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 8 имени П.Д. Осипенко" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Д. Конаева, № 23.
Границы: город Кызылорда:
улица И. Журбы - № 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Д. Конаева - № 22, 24, 26, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица А. Тажибаева - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Е. Ауелбекова - № 9;
улица С. Сулейменова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47;
переулок С. Сейфуллина - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица А. Егизбаева - № 1, 2, 3;
улица У. Багаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
переулок У. Багаева - № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12;
улица Ж. Берденова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59б;
улица Ж. Кыдырова - № 2, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Т. Шевченко - № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
переулок Айманкул акына - № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Д. Али - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Н. Абуова - № 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;

Ұ. Қараманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Шымбай тұйық көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Қ. Әбдіраманова көшесi - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Ұ. Бағаев тұйық көшесі - № 11, 14, 16, 18, 20;
А. Нұрмақов көшесi - № 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Метеоролог тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Д. Қонаев тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Ә. Егiзбаев тұйық көшесі - № 1, 3, 5, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 195 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының Қызылорда облыстық филармониясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Е. Әуелбеков көшесi, құрылыс № 5.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Е. Әуелбеков көшесі - № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 41;
Бегім ана көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
С. Сүлейменов көшесі - № 51, 51а, 51б, 53, 53а, 55, 56, 57, 57а, 58, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
Меңліаяқ ақын көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
С. Толыбеков көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16в, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 19, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
М. Әуезов көшесі - № 12, 16а, 18, 20а, 24, 24б, 26, 26а, 28, 43, 45, 55;
Ә. Тәжібаев көшесі - № 21, 23, 23а;
Ә. Егізбаев көшесі - № 6, 8, 10, 12, 27.
№ 196 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Мұхамедқали Сужиков атындағы № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, О. Жанәдiлов көшесі, № 15 ғимарат.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Б. Пәрімбетов көшесі - № 1, 2, 3, 3а, 4, 11, 11а, 13;
А. Байтұрсынов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Бегім ана көшесі - № 11, 12, 12а, 13, 15а, 15б, 15в, 15г, 17, 29а, 32, 33, 33а;
С. Айтбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 43, 45;
А. Бекзатхан көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;

улица У. Караманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
переулок Чимбая - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица К. Абдраманова - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок У. Багаева - № 11, 14, 16, 18, 20;
улица А. Нурмакова - № 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
переулок Метеоролога - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Д. Конаева - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок А. Егизбаева - № 1, 3, 5, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 195
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординская областная филармония" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области", улица Е. Ауелбекова строение № 5.
Границы: город Кызылорда:
улица Е. Ауелбекова - № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 41;
улица Бегим ана - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица С. Сулейменова - № 51, 51а, 51б, 53, 53а, 55, 56, 57, 57а, 58, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Менлиаяк акына - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица С. Толыбекова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16в, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 19, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица М. Ауезова - № 12, 16а, 18, 20а, 24, 24б, 26, 26а, 28, 43, 45, 55;
улица А. Тажибаева - № 21, 23, 23а;
улица А. Егизбаева - № 6, 8, 10, 12, 27.
Избирательный участок № 196
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6 имени Мухамедкали Сужикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица О. Жанадилова, здание № 15.
Границы: город Кызылорда:
улица Б. Паримбетова - № 1, 2, 3, 3а, 4, 11, 11а, 13;
улица А. Байтурсынова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Бегим ана - № 11, 12, 12а, 13, 15а, 15б, 15в, 15г, 17, 29а, 32, 33, 33а;
улица С. Айтбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 43, 45;
улица А. Бекзатхана - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;

А. Бекзатхан тұйық көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Б. Әбдіразақов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
Жанқожа батыр көшесі - № 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
З. Жарқынбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
О. Жанәділов көшесі - № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
О. Жанәділов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
З. Жарқынбаев тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 7, 9, 11.
Ы. Жахаев тұйық көшесі (толығымен).
№ 197 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Бегiм ана көшесi, № 15.
Шекарасы: "Қызылорда темiр жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
№ 198 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "И.В. Панфилов атындағы № 5 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е. Әуелбеков көшесi, № 10.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Желтоқсан көшесі - № 2, 4, 6, 8, 20, 22, 24а;
Әйтеке би көшесі - № 19, 19а, 21, 23, 27;
Б. Өсербаев көшесі - № 15, 17, 19;
М. Әуезов көшесі - № 14, 16, 20;
А. Тоқмағамбетов көшесі - № 22, 23, 25;
К. Байсейітова көшесі - № 100, 102, 104, 104а, 106, 138, 140;
Қ. Қазантаев көшесі - № 34, 34а, 45, 47, 49, 51, 53, 113;
Ә. Тәжібаев көшесі - № 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а.
№ 199 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Тоқмағамбетов көшесi, № 9.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Тоқмағанбетов көшесi - № 1, 3, 9а;
Қазыбек би көшесi - № 22, 24, 24а;
Қ. Қазантаев көшесi - № 2, 6, 8, 19, 26, 31;
Н. Ильясов көшесi - № 10, 14, 18, 20, 26;
М. Әуезов көшесi - № 17, 33, 35, 37, 41.
№ 200 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "С. Толыбеков атындағы № 3 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа батыр көшесi, № 5д.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Байтұрсынов көшесi - № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 42, 44, 46;

переулок А. Бекзатхан - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Б. Абдразакова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Жанкожа батыра - № 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица З. Жаркынбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
улица О. Жанадилова - № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
переулок О. Жанадилова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
переулок З. Жаркынбаева - № 2, 3, 4, 7, 9, 11.
переулок Ы. Жахаева (полностью).
Избирательный участок № 197
Местонахождение: Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординская железнодорожная больница", улица Бегим ана, № 15.
Граница: Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылординская железнодорожная больница".
Избирательный участок № 198
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 5 имени И.В. Панфилова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Е. Ауелбекова, № 10.
Границы: город Кызылорда:
улица Желтоксан - № 2, 4, 6, 8, 20, 22, 24а;
улица Айтеке би - № 19, 19а, 21, 23, 27;
улица Б. Усербаева - № 15, 17, 19;
улица М. Ауезова - № 14, 16, 20;
улица А. Токмагамбетова - № 22, 23, 25;
улица К. Байсеитовой - № 100, 102, 104, 104а, 106, 138, 140;
улица К. Казантаева - № 34, 34а, 45, 47, 49, 51, 53, 113;
улица А. Тажибаева - № 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а.
Избирательный участок № 199
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Учебно-методический центр дополнительного образования отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица А. Токмагамбетова, № 9.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Токмаганбетова - № 1, 3, 9а;
улица Казыбек би - № 22, 24, 24а;
улица К. Казантаева - № 2, 6, 8, 19, 26, 31;
улица Н. Ильясова - № 10, 14, 18, 20, 26;
улица М. Ауезова - № 17, 33, 35, 37, 41.
Избирательный участок № 200
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий № 3 имени С. Толыбекова (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Жанкожа батыра, № 5д.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Байтурсынова - № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 42, 44, 46;

З. Жарқынбаев көшесi - № 44, 46 ,48, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Жанқожа батыр көшесi - № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
Южный переезд тұйық көшесі - № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3;
Ж. Жабаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34;
Ж. Жабаев тұйық көшесі - № 1, 3, 5;
С. Майқанова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29б, 30, 32, 34, 36, 36а;
Н. Жүнiсов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
А. Тоқмағамбетов көшесi - № 27, 27а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, "Ер-Ару-1" және "Ақбаян" тұрғын үй комплекстері.
№ 201 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ғани Мұратбаев атындағы № 171 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә. Қоңыратбаев көшесi, № 22.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қорқыт Ата көшесi - № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
Әбiлқайыр хан көшесi - № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100б, 101, 103, 105, 105к;
Ы. Алтынсарин көшесi - № 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103;
М. Шоқай көшесi - № 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а;
Қ. Баймағамбетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Е. Көшербаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48б;
Жеңiс көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Ж. Қизатов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
А. Пушкин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;

улица З. Жаркынбаева - № 44, 46 ,48, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Жанкожа батыра - № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
переулок Южный переезд - № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3;
улица Ж. Жабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34;
переулок Ж. Жабаева - № 1, 3, 5;
улица С. Майкановой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29б, 30, 32, 34, 36, 36а;
улица Н. Жунусова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
улица А. Токмаганбетова - № 27, 27а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, жилые комплексы "Ер-Ару-1" и "Акбаян".
Избирательный участок № 201
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 171 имени Гани Муратбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица А. Коныратбаева, № 22.
Границы: город Кызылорда:
улица Коркыт Ата - № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Абулхаир хана - № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100б, 101, 103, 105, 105к;
улица И. Алтынсарина - № 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103;
улица М. Шокая - № 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а;
улица К. Баймагамбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Е. Кошербаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48б;
улица Женис - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Ж. Кизатова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица А. Пушкина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;

Т. Жүргенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58;
А. Иманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 57а, 57б;
Ә. Қоңыратбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
Ф. Скатков көшесi - № 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 94б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Т. Дәуiтбаев көшесi - № 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85;
А. Байтұрсынов көшесi - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
Төле би көшесi - № 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
№ 202 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Б. Шалғынбаев атындағы № 217 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қорқыт Ата көшесi, ғимарат № 113.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Әйтеке би көшесi - № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Әбiлқайыр хан көшесi - № 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159а, 159б, 159в;

улица Т. Жургенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58;
улица А. Иманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 57а, 57б;
улица А. Коныратбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
улица Ф. Скаткова - № 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 94б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
улица Т. Даутбаева - № 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85;
улица А. Байтурсынова - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Толе би - № 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Избирательный участок № 202
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий № 217 имени Б. Шалгынбаева (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Коркыт Ата, здание № 113.
Границы: город Кызылорда:
улица Айтеке би - № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Абулхаир хана - № 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159а, 159б, 159в;

М. Тiлеулиев көшесi - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
М. Қаратаев көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
М. Базарбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Н. Тореқұлов көшесi - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а;
Ш. Бәкiров көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Қорқыт Ата көшесi - 86, 86а, 86б, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 132а;
А. Садуақасов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
2-южный переезд көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Ш. Бәкiров-2 тұйық көшесі - № 4, 6, 8, 10, 10а, 10б;
Төле би көшесi - № 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165;
Бұхарбай батыр көшесi - № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Ә. Асаубаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
М. Шоқай көшесi - № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
№ 203 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының "М. Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қорқыт Ата көшесi, ғимарат № 9.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ә. Тәжiбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;

улица М. Тлеулиева - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
улица М. Каратаева - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица М. Базарбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Н. Турекулова - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а;
улица Ш. Бакирова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Коркыт Ата - 86, 86а, 86б, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 132а;
улица А. Садуакасова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица 2-южный переезд - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
переулок Ш. Бакирова-2 - № 4, 6, 8, 10, 10а, 10б;
улица Толе би - № 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165;
улица Бухарбай батыра - № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
улица А. Асаубаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица М. Шокая - № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 203
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский педагогический высший колледж имени М. Маметовой" управления образования Кызылординской области, улица Коркыт Ата, здание № 9.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Тажибаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;

Желтоқсан көшесi - № 26, 28, 32, 34;
Қорқыт Ата көшесi - № 3, 3а, 7, 15а, 28, 13/1, 13/2;
М. Төлебаев көшесi - № 20, 20а;
К. Байсейітова көшесi - № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99;
Айтеке би көшесi - № 8, 10, 20, 24, 26, 38, 40;
Қ. Сәтпаев көшесi - № 4, 10;
Қазыбек би көшесi - № 12;
Шымкент көшесi - № 24;
М. Әуезов көшесi - № 5а;
Б. Өсербаев көшесi - № 67;
Н. Алмағанбетов көшесi - № 19, 21, 23.
№ 204 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының "І. Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ы. Жахаев көшесi, № 8.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қорқыт Ата көшесі - № 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
А. Байтұрсынов көшесі - № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
Төле би көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59;
Желтоқсан көшесі - № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118;
К. Байсейітова көшесі - № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86;
Ы. Алтынсарин көшесі - № 1, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
М. Сужиков көшесі - № 3, 4, 5, 7, 7а, 7б, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 25/1, 25/2, 25/9, 36;
Сарқырама көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Әбілқайыр хан көшесі - № 40, 42, 44, 46, 48;
С. Бекбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
№ 205 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінің № 6 оқу ғимараты, Ы. Жахаев көшесi, № 75.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ж. Қиязов көшесi - № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Ж. Қиязов тұйық көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10;
К. Байсейiтова көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Ы. Жахаев көшесi - № 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;

улица Желтоксан - № 26, 28, 32, 34;
улица Коркыт Ата - № 3, 3а, 7, 15а, 28, 13/1, 13/2;
улица М. Толебаева - № 20, 20а;
улица К. Байсейтовой - № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99;
улица Айтеке би - № 8, 10, 20, 24, 26, 38, 40;
улица К. Сатбаева - № 4, 10;
улица Казыбек би - № 12;
улица Чимкент - № 24;
улица М. Ауезова - № 5а;
улица Б. Усербаева - № 67;
улица Н. Алмаганбетова - № 19, 21, 23.
Избирательный участок № 204
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский аграрно-технический высший колледж имени И. Абдукаримова" управление образования Кызылординской области, улица Ы. Жахаева, № 8.
Границы: город Кызылорда:
улица Коркыт Ата - № 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица А. Байтурсынова - № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Толе би - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Желтоксан - № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118;
улица К. Байсейтовой - № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86;
улица Ы. Алтынсарина - № 1, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица М. Сужикова - № 3, 4, 5, 7, 7а, 7б, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 25/1, 25/2, 25/9, 36;
улица Саркырама - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Абулхаир хана - № 40, 42, 44, 46, 48;
улица С. Бекбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Избирательный участок № 205
Местонахождение: Учебный корпус № 6 Кызылординского университета имени Коркыт Ата, улица Ы. Жахаева, № 75.
Границы: город Кызылорда:
улица Ж. Киязова - № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
переулок Ж. Киязова - № 2, 4, 6, 8, 10;
улица К. Байсейтовой - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ы. Жахаева - № 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;

А. Байтұрсынов көшесi - № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126;
С. Мәуленов көшесi - № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69;
Ш. Есенов көшесi - № 1, 1б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Әбiлқайыр хан көшесi - № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Төле би көшесi - № 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57;
Ы. Алтынсарин көшесi - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22;
Абай даңғылы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26а;
М. Ықсанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Х. Бектұрғанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16а;
Оқшы Ата көшесi - № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56.
№ 206 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Жанәбіл Нұрманов атындағы № 198 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесi, № 11.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Абай даңғылы - № 28, 28а, 30, 32, 34а, 36;
Ғ. Мұратбаев көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17;
Ш. Есенов көшесi - № 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18е, 19, 19а, 20, 20а, 20б;
Х. Бектұрғанов көшесi - № 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70;
Ғ. Мүсiрепов көшесi - № 18, 20;
Т. Әубәкiров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Ш. Есетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
Тәуке хан көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Ы. Жахаев көшесi - № 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172;
Желтоқсан көшесi - № 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159а;

улица А. Байтурсынова - № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126;
улица С. Мауленова - № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69;
улица Ш. Есенова - № 1, 1б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Абулхаир хана - № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица Толе би - № 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Ы. Алтынсарина - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22;
проспект Абая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26а;
улица М. Иксанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Х. Бектурганова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16а;
улица Окшы Ата - № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56.
Избирательный участок № 206
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 198 имени Жанабила Нурманова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Г. Муратбаева, № 11.
Границы: город Кызылорда:
проспект Абая - № 28, 28а, 30, 32, 34а, 36;
улица Г. Муратбаева - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17;
улица Ш. Есенова - № 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18е, 19, 19а, 20, 20а, 20б;
улица Х. Бектурганова - № 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70;
улица Г. Мусрепова - № 18, 20;
улица Т. Аубакирова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Ш. Есетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
улица Тауке хана - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Ы. Жахаева - № 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172;
улица Желтоксан - № 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159а;

З. Шүкiров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
"Сырдария" шағын ауданы, Сейхун көшесi - № 2, 15, 17, 19, 21;
Е. Демесiнов көшесi - № 11, 13;
Байқоңыр көшесi - № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Мамыр көшесi - № 7;
Баянауыл көшесi - № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Отырар көшесi - № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 207 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Смағұл Ысқақов атындағы Қызылорда құрылыс және бизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай даңғылы № 35.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Абай даңғылы - № 33, 37, 39, 41, 44, 46, 48, 50;
П. Чайковский көшесі - № 1, 6, 7, 8;
2 ірілендірілген квартал - 1, 2, 3;
Х. Бектұрғанов көшесi - № 11, 13, 15, 17;
Ғ. Мұратбаев көшесi - № 18, 20, 32, 34, 36, 36а;
Ф. Скаткова көшесі - № 127;
А. Иманов көшесі - № 80, 82;
З. Шүкіров көшесі - № 29, 31;
Самал көшесi - № 1, 2, 3.
№ 208 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының "№ 7 арнайы түзету мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж. Баһадүр көшесi, № 8а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Иманов көшесi - № 95, 99, 109а;
Т. Жүргенов көшесi - № 92, 92а, 92б, 92в, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109а;
Е. Көшербаев көшесi - № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
Жеңiс көшесi - № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;
Ғ. Мұратбаев көшесi - № 33, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
У. Төралиев көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Ж. Бедiбеков көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Ә. Бердаулетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31;

улица З. Шукурова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
микрорайон "Сырдария", улица Сейхун - № 2, 15, 17, 19, 21;
улица Е. Демесинова - № 11, 13;
улица Байконыр - № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Мамыр - № 7;
улица Баянауыл - № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Отырар - № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 207
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж строительства и бизнеса имени Смагула Искакова управления образования Кызылординской области", проспект Абая № 35.
Границы: город Кызылорда:
проспект Абая - № 33, 37, 39, 41, 44, 46, 48, 50;
улица П. Чайковского - № 1, 6, 7, 8;
2 укрепленный квартал - № 1, 2, 3;
улица Х. Бектурганова - № 11, 13, 15, 17;
улица Г. Муратбаева - № 18, 20, 32, 34, 36, 36а;
улица Ф. Скаткова - № 127;
улица А. Иманова - № 80, 82;
улица З. Шукурова - № 29, 31;
улица Самал - № 1, 2, 3.
Избирательный участок № 208
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Специальная коррекционная школа-интернат № 7" управления образование Кызылординской области, улица Ж. Бахадура, № 8а.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Иманова - № 95, 99, 109а;
улица Т. Жургенова - № 92, 92а, 92б, 92в, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109а;
улица Е. Кошербаева - № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Женис - № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Г. Муратбаева - № 33, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица У. Торалиева - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Ж. Бедибекова - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица А. Бердаулетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31;

Ы. Тәжиев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Ж. Қизатов көшесi - № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
А. Пушкин көшесi - № 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109;
Ғ. Мүсiрепов көшесi - № 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 44б;
Ш. Есенов көшесi - № 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Ә. Бөкейхан көшесi - № 43, 45, 47, 49;
З. Шүкiров көшесi - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
И. Панфилов көшесi - № 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
Ж. Баһадүр көшесi - № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
З. Шүкіров тұйық көшесі - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
№ 209 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінің № 9 оқу ғимараты, А. Иманов көшесi, № 60.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Болашақ" университетiнiң жатақханасы;
Ф. Скатков көшесi - № 96, 96а, 96б, 98, 102, 104, 107, 107а, 109, 110, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127а, 129;
А. Иманов көшесi - № 54, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Т. Жүргенов көшесi - № 58, 58а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95;
А. Пушкин көшесi - № 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Ж. Баһадүр көшесi - № 1, 2, 2а, 3а;
Т. Дәуiтбаев тұйық көшесі - № 63, 65, 67, 67/1;
Ғ. Мүсiрепов көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 210 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Абай даңғылы, № 51.
Шекарасы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорнының ғимараты.
№ 211 сайлау учаскесi

улица Ы. Тажиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Ж. Кизатова - № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
улица А. Пушкина - № 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109;
улица Г. Мусрепова - № 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 44б;
улица Ш. Есенова - № 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица А. Бокейхана - № 43, 45, 47, 49;
улица З. Шукурова - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица И. Панфилова - № 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
улица Ж. Бахадура - № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
переулок З. Шукурова - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
Избирательный участок № 209
Местонахождение: Учебный корпус № 9 Кызылординского университета имени Коркыт Ата, улица А. Иманова, № 60.
Границы: город Кызылорда:
Общежитие университета "Болашак";
улица Ф. Скаткова - № 96, 96а, 96б, 98, 102, 104, 107, 107а, 109, 110, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127а, 129;
улица А. Иманова - № 54, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Т. Жургенова - № 58, 58а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95;
улица А. Пушкина - № 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Ж. Бахадура - № 1, 2, 2а, 3а;
переулок Т. Даутбаева - № 63, 65, 67, 67/1;
улица Г. Мусрепова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 210
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" управления здравоохранения Кызылординской области, проспект Абая № 51.
Граница: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок № 211

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Абылай хан атындағы № 140 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, № 56.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Желтоқсан көшесi - № 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186;
Ы. Жахаев көшесi - № 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 226а;
Тәуке хан көшесi - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85;
Ш. Есетов көшесi - № 39, 39а, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 82, 84, 86;
Т. Әубәкiров көшесi - № 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 102б;
Ә. Тыныбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
Х. Бектұрғанов көшесi - № 27/1, 29/1, 29/2, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Абай даңғылы - № 54/1, 80;
И. Панфилов көшесi - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 24, 25/1, 40, 67;
Ә. Бөкейхан көшесi - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41а/1 42, 44, 46;
А. Садуақасов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
П. Чайковский көшесi - № 3а;
Байқоңыр көшесi - № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 66а;
Байқоңыр тұйық көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Отырар көшесi - № 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
Е. Демесiнов көшесi - № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
Сейхун көшесi - № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа № 140 имени Абылай хана" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, проспект Абая, № 56.
Границы: город Кызылорда:
улица Желтоксан - № 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186;
улица Ы. Жахаева - № 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 226а;
улица Тауке хана - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Ш. Есетова - № 39, 39а, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 82, 84, 86;
улица Т. Аубакирова - № 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 102б;
улица А. Тыныбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Х. Бектурганова - № 27/1, 29/1, 29/2, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
проспект Абая - № 54/1, 80;
улица И. Панфилова - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 24, 25/1, 40, 67;
улица А. Бокейхана - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41а/1 42, 44, 46;
улица А. Садуакасова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
улица П. Чайковского - № 3а;
улица Байконур - № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 66а;
переулок Байконур - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Отырар - № 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Е. Демесинова - № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица Сейхун - № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

Мамыр көшесi - № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Баянауыл көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 212 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "І. Қабылов атындағы № 12 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Иманов көшесі, № 108а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
И. Панфилов көшесі - № 26, 28, 30, 32, 40;
И. Амангелді көшесі - № 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
Ә. Бөкейхан көшесі - № 37, 41;
Ф. Скаткова көшесі - № 120, 122, 143, 149, 151, 155;
Абай даңғылы - № 43, 47, 47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б;
"Сәулет" шағын ауданы - № 10, 11.
№ 213 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ж. Нұрсейітов атындағы № 233 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Иманов көшесi, № 108.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ә. Бөкейхан көшесі - № 62, 64, 66б, 72, 74;
А. Иманов көшесі - № 100, 101, 103, 107в, 111, 111а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 133;
Жеңіс көшесі - № 98, 107, 108, 108а, 137;
А. Дәулетбаев көшесі (толығымен);
"Сәулет" шағын ауданы - № 8, 12;
Ж. Әбдірахманов көшесі (толығымен);
Б. Уалиев-1 тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Б. Уалиев-2 тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Р. Бағланова көшесі (толығымен);
Ә. Ділманов көшесі (толығымен);
Қ. Абуов көшесі (толығымен);
Евгений хан көшесі - № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Б. Уалиев көшесі - № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68;
Ә. Пазылов көшесі - № 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;
Астана даңғылы - № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Е. Көшербаев көшесі - № 1а, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146.
№ 215 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "М. Шоқай атындағы № 187 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Шоқай көшесi, № 147.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ә. Бөкейхан көшесi - № 64а, 64б, 66а, 68, 70, 72а, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98а;

улица Мамыр - № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Баянауыл - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 212
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 12 имени И. Кабылова (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица А. Иманова, № 108а.
Границы: город Кызылорда:
улица И. Панфилова - № 26, 28, 30, 32, 40;
улица И.Амангелды - № 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица А. Бокейхана - № 37, 41;
улица Ф. Скаткова - № 120, 122, 143, 149, 151, 155;
проспект Абая - № 43, 47, 47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б;
микрорайон "Саулет" - № 10, 11.
Избирательный участок № 213
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 233 имени Ж. Нурсейтова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица А. Иманова, № 108.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Бокейхана - № 62, 64, 66б, 72, 74;
улица А. Иманова - № 100, 101, 103, 107в, 111, 111а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 133;
улица Женис - № 98, 107, 108, 108а, 137;
улица А. Даулетбаева (полностью);
микрорайон "Саулет" - № 8, 12;
улица Ж. Абдрахманова (полностью);
переулок Б. Уалиева-1 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Б. Уалиева-2 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица Р. Баглановой (полностью);
улица А. Дилмановой (полностью);
улица К. Абуова (полностью);
улица Евгений хан - № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Б. Уалиева - № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68;
улица А. Пазылова - № 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66;
проспект Астана - № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Е. Кошербаева - № 1а, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146.
Избирательный участок № 215
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 187 имени М. Шокая (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Шокай, № 147.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Бокейхана - № 64а, 64б, 66а, 68, 70, 72а, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98а;

Б. Мәтенова көшесi - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
Е. Көшербаев көшесi - № 103, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 147 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
Б. Ибраева көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Ә. Оразалиев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Ә. Науанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
О. Камардинов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Б. Уалиев көшесi - № 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 86, 88, 90, 92, 94, 98;
Шиелi көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Астана даңғылы - № 73, 75, 77, 79, 91, 97, 99, 101, 105, 107, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131;
М. Шоқай көшесi - № 143, 145, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215;
П. Абдрахманов көшесi - № 54, 56, 56б, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
А. Алтынбеков көшесi - № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Саулет-1 көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Саулет-2 көшесi - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35;
Саулет-3 көшесi - № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23.
№ 216 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№ 1 Қызылорда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесi, ғимарат № 60.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "№ 1 Қызылорда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№ 217 сайлау учаскесi

улица Б. Матеновой - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Е. Кошербаева - № 103, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 147 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
улица Б. Ибраевой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица А. Оразалиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица А. Науанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица О. Камардинова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Б. Уалиева - № 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 86, 88, 90, 92, 94, 98;
улица Шиели - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
проспект Астана - № 73, 75, 77, 79, 91, 97, 99, 101, 105, 107, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131;
улица М. Шокая - № 143, 145, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215;
улица П. Абдрахманова - № 54, 56, 56б, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
улица А. Алтынбекова - № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Саулет-1 - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
улица Саулет-2 - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35;
улица Саулет-3 - № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23.
Избирательный участок № 216
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский центр оказания специальных социальных услуг № 1" управления координации занятости и социальных программ Кызылординской области", улица Г. Муратбаева, здание № 60.
Граница: Здание коммунального государственного учреждения "Кызылординский центр оказания специальных социальных услуг № 1" управления координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок № 217

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша бөлімінің "Көмекбай Қаракөзов атындағы № 235 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесі № 47.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Шұғыла" шағын ауданы - № 1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23.
№ 218 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесі, № 78.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Шұғыла" шағын ауданы - № 24а, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 32а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 219 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Көмекбай Қаракөзов атындағы № 235 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесі № 47.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Төле би көшесi - № 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 140, 142, 144, 146;
М. Ибраев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ж. Бәкiшов көшесi - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Ж. Сақтағанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
Қ. Яссауи тұйық көшесі - № 4, 5, 6, 7;
Қ. Яссауи көшесi - № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 71, 73;
Төле би тұйық көшесі (толығымен);
Төле би-3 тұйық көшесі (толығымен);
Н. Төреқұлов көшесi - № 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 89а, 89б;
А. Садуақасов көшесi - № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
Ы. Алтынсарин көшесi - № 107, 109, 111, 113, 120, 122, 124;
Ғ. Мүсiрепов көшесi - № 52, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70;
Бұқарбай батыр көшесi - № 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
"Шұғыла" шағын ауданы - № 3, 5, 6, 7.
№ 220 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ғ. Мүсiрепов көшесi, № 75.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 221 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 189 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Белкөл кентi, "Жаңа" шағын ауданы № 14.
Шекаралары: Белкөл кенті:

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 235 имени Комекбая Каракозова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Г. Муратбаева № 47.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Шугыла" - № 1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 218
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 7" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Г. Муратбаева, № 78.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Шугыла" - № 24а, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 32а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 219
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 235 имени Комекбая Каракозова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Г. Муратбаева № 47.
Границы: город Кызылорда:
улица Толе би - № 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 140, 142, 144, 146;
улица М. Ибраева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ж. Бакишова - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Ж. Сактаганова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
переулок К. Яссауи - № 4, 5, 6, 7;
улица К. Яссауи - № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 71, 73;
переулок Толе би (полностью);
переулок Толе би-3 (полностью);
улица Н. Торекулова - № 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 89а, 89б;
улица А. Садуакасова - № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Ы. Алтынсарина - № 107, 109, 111, 113, 120, 122, 124;
улица Г. Мусрепова - № 52, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70;
улица Бухарбай батыра - № 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
микрорайон "Шугыла" - № 3, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 220
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская областная инфекционная больница" управления здравоохранения Кызылординской области", улица Г. Мусрепова № 75.
Граница: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординская областная инфекционная больница" управления здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок № 221
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 189" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Белкуль, микрорайон "Жана" № 14.
Границы: поселок Белкуль:

М. Есмаханов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Т. Абуов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
3-линия көшесi - № 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
1-линия тұйық көшесі - № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Зеленая көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
К. Шахаманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
С. Ыбырайұлы көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Путейцев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қ. Әбдiқадiров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
№ 1 квартал (толығымен);
№ 2 квартал (толығымен);
№ 3 квартал (толығымен);
№ 4 квартал (толығымен);
№ 5 квартал (толығымен);
№ 6 квартал (толығымен).
№ 222 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының "Мұстахым Ықсанов атындағы Қызылорда политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Н. Назарбаев даңғылы № 16.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ш. Абдуллаев көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Сәулет-28 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32;
Ж. Сарыбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Сәулет-30 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Сәулет-31 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Сәулет-32 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Ы. Қалиев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Қ. Төреманов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;

улица М. Есмаханова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Т.Абуова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица 3-линия - № 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
переулок 1-линия - № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Зеленая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица К. Шахаманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица С. Ыбырайулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Путейцева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица К. Абдыкадирова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
№ 1 квартал (полностью);
№ 2 квартал (полностью);
№ 3 квартал (полностью);
№ 4 квартал (полностью);
№ 5 квартал (полностью);
№ 6 квартал (полностью).
Избирательный участок № 222
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский политехнический колледж имени Мустахыма Иксанова управления образования Кызылординский области, проспект Н. Назарбаева, № 16.
Границы: город Кызылорда:
улица Ш. Абдуллаева - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Саулет-28 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32;
улица Ж. Сарыбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Саулет-30 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
улица Саулет-31 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Саулет-32 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Ы. Калиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица К. Тореманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;

С. Сүйлейменов көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48;
Сәулет-36 көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
Сәулет-37 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Сәулет-38 көшесі - № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Н. Назарбаев даңғылы - № 2б;
Оңтүстік өндірістік аумақ көшесі - № 1, 3, 5, 7, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Е. Керейтбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
Ағайынды Қожықовтар көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
М. Исаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Ж. Өндiрбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
А. Сарынов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
С. Мақашева көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Ш. Жалғасбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;
Қойсары Батыр көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 45.
№ 223 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нәлқожа Ергешбаев атындағы № 172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кентi, О. Сейiтпенбетов көшесi, № 54.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
Қ. Исмаилов көшесi - № 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;

улица С. Сулейменова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48;
улица Саулет-36 - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Саулет-37 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Саулет-38 - № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
проспект Н. Назарбаева - № 2б;
улица Южной промышленной зоны - № 1, 3, 5, 7, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Е. Керейтбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
улица Братья Кожыковых - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица М. Исаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Ж. Ондырбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица А. Сарынова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица С. Макашевой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Ш. Жалгасбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;
улица Койсары батыра - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 45.
Избирательный участок № 223
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 172 имени Налхожа Ергешбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица О. Сейтпенбетова, № 54.
Границы: поселок Тасбугет:
улица К. Исмаилов - № 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;

А. Әбдібаев көшесi - № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153;
Е. Ертуғанов көшесi - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
С. Оразбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Сарыарқа көшесi - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37, 39;
Қ. Юсупов көшесi - № 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129;
Ә. Жалғасбаев көшесi - № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71;
С. Шажанбаев көшесi - № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94;

улица А. Абдибаев - № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153;
улица Е. Ертуганов - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
улица С. Оразбаев - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Сарыарка - № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37, 39;
улица К. Юсупов - № 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129;
улица А. Жалгасбаев - № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71;
улица С. Шажанбаев - № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94;

К. Байдаулетов көшесi - № 52, 63;
Қ. Тiлеубергенов көшесi - № 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Ж. Тәжімұлы көшесі (толығымен).
№ 224 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 176 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кентi, Ғ. Мұратбаев көшесi, № 29.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
С. Майқанова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Ш. Есенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 47, 49;
Тәуелсiздiк көшесi - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20;
Абай көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50;
С. Сейфуллин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72;
Ғ. Мұратбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
Ж. Махамбетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Ә. Молдағұлова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

улица К. Байдаулетов - № 52, 63;
улица К. Тилеубергенов - № 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Ж. Тажимович (полностью).
Избирательный участок № 224
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 176" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица Г. Муратбаева, № 29.
Границы: поселок Тасбугет:
улица С. Майкановой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Ш. Есенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 47, 49;
улица Тауелсиздик - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20;
улица Абая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50;
улица С. Сейфуллина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72;
улица Г. Муратбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
улица Ж.Махамбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица А. Молдагуловой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Н. Өткелбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Ә. Жанкелдин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 38а, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 57а;
А. Жанкин көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 47, 47а, 55, 55а, 57;
Ж. Әбiлқасымов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
Т. Батыршаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Қ. Исмаилов көшесi - № 1а, 3, 3а, 26а.
№ 225 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 11 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кентi, З. Шүкiров көшесi, № 8.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
З. Жүнiсбаев көшесi - № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
З. Шүкiров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
С. Мауленов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
А. Бекқоджаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
М. Маметова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
М. Шоқай көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181;

улица Н. Откелбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица А. Жанкелдина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 38а, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 57а;
улица А. Жанкина - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 47, 47а, 55, 55а, 57;
улица Ж. Абилкасымова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
улица Т. Батыршаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица К. Исмаилова - № 1а, 3, 3а, 26а.
Избирательный участок № 225
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 11" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица З. Шукурова, № 8.
Границы: поселок Тасбугет:
улица З. Жунусбаева - № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица З. Шукурова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица С. Мауленова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица А. Бекходжаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица М. Маметовой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица М. Шокая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181;

Тәуелсiздiк көшесi - № 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141;
Абай көшесi - № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225;
Жанқожа батыр көшесi - № 20, 22, 24;
Қ. Баймағанбетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Ә. Сапарбаев көшесi (толығымен);
Ж. Бәкiшев көшесi (толығымен);
Қ. Ешмаханов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 149;
Қ. Әбенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 25;
Абай тұйық көшесі - № 159, 165, 163, 167;
М. Абдыраманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 167, 169, 171, 172;
Ж. Дүйсенов көшесi - № 1, 3, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 22, 165;
Рахмет жырау көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Школьная көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
№ 226 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының Тасбөгет кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Сәбира Майқанова атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Тасбөгет кенті, Ш. Есенов көшесі, № 5.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
Е. Жүнісбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6;
А. Иманов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
С. Мықанов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

улица Тауелсиздик - № 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141;
улица Абая - № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225;
улица Жанкожа батыра - № 20, 22, 24;
улица К. Баймаганбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица А. Сапарбаева (полностью);
улица Ж. Бакишева (полностью);
улица К. Ешмаханова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 149;
улица К. Абенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 25;
переулок Абая - № 159, 165, 163, 167;
улица М. Абдраманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 167, 169, 171, 172;
улица Ж. Дуйсенова - № 1, 3, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 22, 165;
улица Рахмет жырау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Школьная - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 226
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры имени Сабиры Майкановой" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Тасбугет города Кызылорды" акимата города Кызылорда, поселок Тасбугет, улица Ш. Есенова, № 5.
Границы: поселок Тасбугет:
улица Е. Жунусбаева - № 1, 2, 3, 4, 6;
улица А. Иманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица С. Мыканова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

Ш. Есенов көшесі - № 40, 42, 44;
Жанқожа батыр көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24;
М. Көпірбаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
"Наурыз" шағын ауданы - № 7, 8, 9 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 78, 80;
"Мелиоратор", "Аэропорт", "Тепловик" саяжайлары.
№ 227 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 143 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксуат ауылдық округi, Ж. Махамбетов ауылы, Абай көшесi, № 48а.
Шекарасы: Ақсуат ауылдық округінің Ж. Махамбетов ауылы:
Тоқтамысов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
А. Найзағараев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
А. Найзағараев тұйық көшесі (толығымен)
Б. Жөкенов көшесі (толығымен);
И. Дауылбаев көшесі (толығымен);
Бажиев көшесі (толығымен);
Ө. Құлманов көшесі (толығымен);
М. Дүйсенбаев көшесі (толығымен);
Жүсіпбеков көшесі (толығымен);
Ә. Әбдиев көшесі (толығымен);
К. Иманбердиев көшесі - № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
А. Құнанбаев көшесі - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А;
Тоқмағанбетов көшесі - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
А. Иманов көшесі - № 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Б. Елеусізов көшесі - № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
1, 3, 8В, 10В, 11, 12В, 31, 43 көшелері (толығымен).
№ 228 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Ақжарма мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ақжарма ауылдық округi, Баймұрат батыр ауылы, Н. Тасымов көшесi, № 20А.
Шекаралары: Ақжарма ауылдық округінің Ақжарма ауылы және Гидроузел тұрғын алабы.
№ 229 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 215 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал елдi мекенi, Талдыарал-2 көшесі, № 15.
Шекаралары: Ақжарма ауылдық округінің Талдыарал, Қубас, Қалғандария елдi мекендерi.
№ 230 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ Республикалық лепрозорийі" мемлекеттік мекемесі, Ақжарма ауылдық округi, Баймұрат батыр ауылы, Сарыбай шатқалы № 2 құрылыс.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ Республикалық лепрозорийi" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 231 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қосшыңырау ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қосшыңырау ауылдық округi, Абай ауылы, Бейбiтшiлiк көшесi, № 12.
Шекаралары: Қосшыңырау ауылдық округінің Абай және Досан ауылдары.
№ 232 сайлау учаскесi

улица Ш. Есенова - № 40, 42, 44;
улица Жанкожа батыра - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24;
переулок М. Копирбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
микрорайон "Наурыз" - № 7, 8, 9 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 78, 80;
дачи "Мелиоратор", "Аэропорт", "Тепловик".
Избирательный участок № 227
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 143" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Аксуат, село Ж. Махамбетова, улица Абая, № 48а.
Граница: сельский округ Аксуат, село Ж. Махамбетова:
улица Токтамысова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица А. Найзагараева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок А. Найзагараева (полностью);
улица Б. Жукенов (полностью);
улица И. Дауылбаев (полностью);
улица Бажиева (полностью);
улица О. Кульманова (полностью);
улица М. Дүйсенбаева (полностью);
улица Жүсипбекова (полностью);
улица А. Абдиева (полностью);
улица К. Иманбердиева - № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица А. Кунанбаева - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А;
улица Токмаганбетова - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица А. Иманова - № 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Б. Елеусизова - № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
улицы 1, 3, 8В, 10В, 11, 12В, 31, 43 (полностью).
Избирательный участок № 228
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Акжарма", сельский округ Акжарма, село Баймурат батыра, улица Н. Тасымов, № 20А.
Границы: село Акжарма и жилой массив Гидроузел сельского округа Акжарма.
Избирательный участок № 229
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 215" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Акжарма, населенный пункт Талдыарал, улица Талдыарал-2, № 15.
Границы: населенные пункты Талдыарал, Кубас, Калгандария сельского округа Акжарма.
Избирательный участок № 230
Местонахождение: Государственное учреждение "Казахский Республиканский лепрозорий" Министерства здравоохранения Республики Казахстан, сельский округ Акжарма, село Баймурат батыра, урочище Сарыбай строение № 2.
Граница: Здание государственного учреждения "Казахский Республиканский лепрозорий" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 231
Местонахождение: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Абая" аппарата акима сельского окурга Косшынырау", сельский округ Косшынырау, село Абай, улица Бейбитшилик, № 12.
Границы: село Абай и Досан сельского округа Косшынырау.
Избирательный участок № 232

Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "А. Хангелдин атындағы № 179 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарауылтөбе ауылдық округi, А. Иманов көшесі құрылыс № 1А.
Шекарасы: Қарауылтөбе ауылдық округі.
№ 233 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 39 "Қызылөзек" орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы, Е. Дәуітбаев көшесi, № 2.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округінің Қараөзек ауылы.
№ 234 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 178 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талсуат ауылдық округi, Талсуат елдi мекенi, А. Құнанбаев көшесi, № 42.
Шекаралары: Талсуат ауылдық округінің Талсуат, Геолог, 11 разъезд елдi мекендерi және "Строитель", "Дружба", "Бозыарқаш", "Прудхоз-Жулдыз" саяжайлары.
№ 235 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЗК - № 169/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Төле би көшесi, № 136.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЗК - № 169/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 236 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 145 Бірқазан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Белкөл кенті, Көкжиде айырығы, Көкжиде көшесі, № 6 құрылыс.
Шекаралары: Белкөл кентінің Бiрқазан ауылы және Көкжиде айырығы.
№ 237 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 11 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кентi, З. Шүкiров көшесi № 8.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
Абай көшесi - № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
С. Сейфуллин көшесi - № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200;

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 179 имени А. Хангелдина" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Караултобе, улица А. Иманова строение № 1А.
Граница: сельский округ Караултобе.
Избирательный участок № 233
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 39 "Кызылозек" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Кызылозек, село Караозек, улица Е. Даутбаева, № 2.
Граница: село Караозек сельского округа Кызылозек.
Избирательный участок № 234
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 178" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Талсуат, населенный пункт Талсуат, улица А. Кунанбаева, № 42.
Границы: населенные пункты Талсуат, Геолог, 11 разъезд и дачи "Стройтель", "Дружба", "Бозыаркаш", "Прудхоз-Жулдыз" сельского округа Талсуат.
Избирательный участок № 235
Местонахождение: Республиканское государственное учреждение "Учреждение ЗК - № 169/1" комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, улица Толе би, № 136.
Граница: Здание республиканского государственного учреждения "Учреждение ЗК - № 169/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренных дел Республики Казахстан.
Избирательный участок № 236
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 145 "Бирказан" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Белкуль, разъезд Кокжиде, улица Кожиде, строение № 6.
Границы: село Бирказан и разъезд Кокжиде поселка Белкуль.
Избирательный участок № 237
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 11" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица З. Шукурова № 8.
Границы: поселок Тасбугет:
улица Абая - № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
улица С. Сейфуллина - № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200;

Ғ. Мұратбаев көшесi - № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 244а;
Ә. Молдағұлова көшесi - № 2, 3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 145;
Ж. Маханбетов көшесi - № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
Қ. Баймағанбетов көшесi - № 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
"Тасарық" шағын ауданы - № 2, 7, 7а, 8, 15, 23, 26/2, 28, 30, 31, 34а;
Жанқожа батыр көшесi - № 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
№ 238 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тасбөгет кентi, Ш. Есенов көшесi, № 19.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорны № 1 корпусының ғимараты.
№ 239 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 128 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек стансасы, Қараөзек бекеті -1 көшесі, ғимарат № 3.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округiнің Қараөзек стансасы.
№ 240 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 175 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кызылөзек ауылдық округi, Айнакөл ауылы, Айнакөл-1 көшесі, № 13.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округінің Айнакөл ауылы.
№ 242 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, З. Шүкiров көшесi, № 52.
Шекарасы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 243 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Сәулет" шағын ауданы, Түркiстан көшесi, № 54.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

улица Г. Муратбаева - № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 244а;
улица А. Молдагуловой - № 2, 3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 145;
улица Ж. Маханбетова - № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
улица К. Баймаганбетова - № 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
микрорайон "Тасарык" - № 2, 7, 7а, 8, 15, 23, 26/2, 28, 30, 31, 34а;
улица Жанкожа батыра - № 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Избирательный участок № 238
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области", поселок Тасбугет, улица Ш. Есенова, № 19.
Граница: Здание корпуса № 1 коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок № 239
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 128" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Кызылозек, станция Караозек, улица Караозек бекети-1, здание № 3.
Граница: станция Караозек сельского округа Кызылозек.
Избирательный участок № 240
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Оснавная школа № 175" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Кызылозек, село Айнаколь, улица Айнаколь-1, № 13.
Граница: село Айнаколь сельского округа Кызылозек.
Избирательный участок № 242
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский областной центр психического здоровья" управления здравоохранения Кызылординской области, улица З. Шукурова, № 52.
Граница: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординский областной центр психического здоровья" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок № 243
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа имени Абая со специализированными классами для одаренных детей с обучением на трех языках" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Саулет", улица Туркестан, № 54.
Границы: город Кызылорда:

Астана даңғылы - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
М. Шоқай көшесі - № 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277;
Ж. Әбдірашев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Е. Көшербаев көшесi - № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217;
Жеңiс көшесi - № 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
Ж. Бекқожаев көшесi - № 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150;
Х. Сыздықов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Б. Сарбасов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Т. Мырзабекұлы көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Ж. Түменбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37;
А. Иманов көшесi - № 124, 126, 128, 130, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173;
О. Нурхабаев көшесi - № 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135;
Түркiстан көшесi - № 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Сәулет көшесі - № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16;
Саулет-11 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
Ж. Бисариев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22.
№ 244 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "ҚуатАмлонМұнай" бiрлескен кәсiпорын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кенiш орталығы.
Шекарасы: "ҚуатАмлонМұнай" бiрлескен кәсiпорын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вахталық кенiш орталығы.
№ 245 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "СНПС-Ай Дан Мұнай" акционерлiк қоғамының кенiш орталығы.
Шекарасы: "СНПС-Ай Дан Мұнай" акционерлiк қоғамының вахталық кенiш орталығы.
№ 246 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қазгермұнай" бiрiккен кәсiпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кенiш орталығы.
Шекарасы: "Қазгермұнай" бiрiккен кәсiпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вахталық кенiш орталығы.
№ 247 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Петро Қазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамы № 1 кенiші орталығы.
Шекарасы: "Петро Қазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамының № 1 вахталық кенiшінің орталығы.
№ 248 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Петро Қазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамы № 2 "Арысқұм" кенiшi орталығы.
Шекарасы: "Петро Қазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамының № 2 "Арысқұм" вахталық кенiшінің орталығы.
№ 249 сайлау учаскесi

проспект Астана - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
улица М. Шокая - № 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277;
улица Ж. Абдрашева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Е. Кошербаева - № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217;
улица Женис - № 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица Ж. Беккожаева - № 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150;
улица Х. Сыздыкова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Б. Сарбасова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Т. Мырзабекулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ж. Туменбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37;
улица А. Иманова - № 124, 126, 128, 130, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173;
улица О. Нурхабаева - № 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135;
улица Туркестан - № 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Саулет - № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16;
улица Саулет-11 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Ж. Бисариева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22.
Избирательный участок № 244
Местонахождение: Центр рудника товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "КуатАмлонМунай".
Граница: Вахтовый центр рудника товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "КуатАмлонМунай".
Избирательный участок № 245
Местонахождение: Центр рудника акционерного общества "СНПС-Ай Дан Мунай".
Граница: Вахтовый центр рудника акционерного общества "СНПС-Ай Дан Мунай".
Избирательный участок № 246
Местонахождение: Центр рудника товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятия "Казгермунай".
Граница: Вахтовый центр рудника товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятия "Казгермунай".
Избирательный участок № 247
Местонахождение: Центр рудника № 1 акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Граница: Центр вахтового рудника № 1 акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Избирательный участок № 248
Местонахождение: Центр рудника № 2 "Арыскум" акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Граница: Центр вахтового рудника № 2 "Арыскум" акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Избирательный участок № 249

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Жамбыл атындағы № 120 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Қаржаубаев көшесi, № 20.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Б. Момышұлы көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
О. Исаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
М. Дулатов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
С. Лапин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
С. Боқаев тұйық көшесі - № 1, 3, 3а;
Б. Құлтекенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Қ. Шәкәрiм көшесi - № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 92а;
И. Тайманов көшесi - № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Б. Құлтекенов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
М. Қаржаубаев-1 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
М. Қаржаубаев-2 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Бейбiтшiлiк көшесi - № 19, 21, 21б;
М. Қаржаубаев тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
№ 250 сайлау учаскесi

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 120 имени Жамбыла" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Каржаубаева, № 20.
Границы: город Кызылорда:
улица Б. Момышулы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица О. Исаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
улица М. Дулатова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица С. Лапина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
переулок С. Бокаева - № 1, 3, 3а;
улица Б. Култекенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица К. Шакарима - № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 92а;
улица И. Тайманова - № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
переулок Б. Култекенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43;
улица М. Каржаубаева-1 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица М. Каржаубаева-2 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Бейбитшилик - № 19, 21, 21б;
переулок М. Каржаубаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок № 250

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Серәлі Лапин атындағы № 261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесi, құрылыс № 2.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Т. Тоқтаров көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Әл-Фараби көшесi - № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135;
Самал көшесi - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Көктем көшесi - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Т. Тұрлығұлов көшесi - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121;
А. Әшiрбеков көшесi - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
А. Төлеубаев көшесi - № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
Болашақ көшесi - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,105, 107;
Жұлдыз көшесi - № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Талап көшесi - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 261 имени Серали Лапина" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", улица Абу Насыр Аль-Фараби, строение № 2.
Границы: город Кызылорда:
улица Т. Токтарова - № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Аль-Фараби - № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135;
улица Самал - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица Коктем - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Т. Турлыгулова - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121;
улица А. Аширбекова - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
улица А. Тлеубаева - № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;,
улица Болашак - № 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,105, 107;
улица Жулдыз - № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Талап - № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;

Ақдала көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Ақжар көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Жиделі көшесi (толығымен);
Әл-Фараби-5 көшесi (толығымен);
Әл-Фараби-21 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Қуаңдария көшесi (толығымен).
№ 251 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "А. Байтұрсынов атындағы № 211 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Мерей" шағын ауданы, № 20Б ғимарат.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Мерей" шағын ауданы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Ә. Ыдырысов көшесi - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19;
Т. Рысқұлов көшесi - № 2, 2а, 2б,2в, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81;
Т. Рысқұлов тұйық көшесі - № 1, 3, 7, 9, 11, 13;
О. Жандосов тұйық көшесі - № 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14б, 15а, 16а, 25/2, 25/4, 29а, 33, 35, 37, 52, 85;
О. Жандосов көшесi - № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Д. Алисов көшесі - № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а;
С. Есқараев көшесі - № 1а, 1б, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.
№ 252 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Б. Шалғынбаев атындағы № 217 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қорқыт Ата көшесi, ғимарат № 113.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қорқыт Ата көшесi - № 134, 136, 136а, 136б, 138а, 138б, 140;
Төле би көшесi - № 141, 141а, 137, 137а, 139, 145.
№ 253 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қорқыт ата атындағы Қызылорда университетінің № 5 оқу ғимараты, Н. Назарбаев даңғылы, құрылыс № 15.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Н. Ергешбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 62б;
Абай даңғылы - № 53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64а, 66, 66а;
И. Тоқтыбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;

улица Акдала- № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Акжар - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Жидели (полностью);
улица Аль-Фараби-5 (полностью);
улица Аль-Фараби-21 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Куандария (полностью).
Избирательный участок № 251
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 211 имени А. Байтурсынова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Мерей", здание № 20Б.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Мерей" - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица А. Ыдырысова - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19;
улица Т. Рыскулова - № 2, 2а, 2б,2в, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81;
переулок Т. Рыскулова - № 1, 3, 7, 9, 11, 13;
переулок О. Жандосова - № 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14б, 15а, 16а, 25/2, 25/4, 29а, 33, 35, 37, 52, 85;
улица О. Жандосова - № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Д. Алисова - № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а;
улица С. Ескараева - № 1а, 1б, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 252
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 217 имени Б. Шалгынбаева (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Коркыт Ата, здание № 113.
Границы: город Кызылорда:
улица Коркыт Ата - № 134, 136, 136а, 136б, 138а, 138б, 140;
улица Толе би - № 141, 141а, 137, 137а, 139, 145.
Избирательный участок № 253
Местонахождение: Учебный корпус № 5 Кызылординского университета имени Коркыт ата, проспект Н. Назарбаева, строение № 15.
Границы: город Кызылорда:
улица Н. Ергешбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 62б;
проспект Абая - № 53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64а, 66, 66а;
улица И. Токтыбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;

И. Тоқтыбаев тұйық көшесі - № 2, 4, 6;
Ә. Тыныбаев көшесi - № 2, 4, 6, 36, 38, 40;
Желтоқсан көшесi - № 173, 175, 177, 179, 181;
Ы. Жахаев көшесi - № 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ,184, 185, 186, 187, 189, 191, 192, 193, 195, 197, 199, 201;
Тәуке хан көшесi - № 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Т. Есетов көшесi - № 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115;
Т. Әубәкiров көшесi - № 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а;
Табиғат тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 5.
№ 254 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылжарма мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қызылжарма ауылдық округi, Ә. Әубәкіров көшесі, № 25.
Шекаралары: Қызылжарма ауылдық округі:
Р. Батырбаев көшесі - № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Ж. Ұстабаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Ө. Махамбетов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Ә. Әубакиров көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Б. Дүйсенбиев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
Д. Сыздықов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Б. Нысанбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
Қ. Есахаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Ә. Досхожин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Абай тұйық көшесі (толығымен);
8-көше (толығымен);

переулок И. Токтыбаева - № 2, 4, 6;
улица А. Тыныбаева - № 2, 4, 6, 36, 38, 40;
улица Желтоксан - № 173, 175, 177, 179, 181;
улица Ы. Жахаева - № 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ,184, 185, 186, 187, 189, 191, 192, 193, 195, 197, 199, 201;
улица Тауке хана - № 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Т. Есетова - № 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115;
улица Т. Аубакирова - № 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а;
переулок Табигат - № 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 254
Местонахождение: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Кызылжарма", сельский округ Кызылжарма, улица А. Аубакирова, № 25.
Границы: сельский округ Кызылжарма:
улица Р. Батырбаева - № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Ж. Устабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица О. Махамбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица А. Аубакирова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Б. Дуйсенбиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Д. Сыздыкова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Б. Нысанбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
улица К. Есахаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица А. Досхожина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Абая (полностью);
улица-8 (полностью);

А. Меңлібаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Новая көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Д. Наурызбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Болашақ көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Достық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Ынтымақ көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ұлытау көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Қаратау көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Б. Нысанбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Новая тұйық көшесі (толығымен);
Б. Дүйсенбиев тұйық көшесі (толығымен);
Ғ. Мұратбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Н. Ильясов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
С. Айтбаев көшесі (толығымен).
№ 255 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Б. Момышұлы көшесi, № 49а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Б. Момышұлы көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
С. Асфендияров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
М. Дүйсенов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67;
С. Ишан көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17. 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59б, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;

улица А. Менлибаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Новая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Д. Наурызбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Болашак - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Достык - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ынтымак - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Улытау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Каратау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Б. Нысанбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. 18, 19, 20;
переулок Новая (полностью);
переулок Б. Дуйсенбиева (полностью);
улица Г. Муратбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Н. Ильясова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица С. Айтбаева (полностью).
Избирательный участок № 255
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" управления здравоохранения Кызылординской области, улица Б. Момышулы, № 49а.
Границы: город Кызылорда:
улица Б. Момышулы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
улица С. Асфендиярова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица М. Дуйсенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67;
улица С. Ишана - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59б, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;

Бейбiтшiлiк көшесi - № 13, 15, 17;
К. Шәкәрiм көшесi - № 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
И. Тайманов көшесi - № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
Б. Құлтекенов көшесi - № 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69;
М. Қаржаубаев көшесi - № 1, 2, 2а, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
Д. Тәжiбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5.
№ 256 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Серәлі Лапин атындағы № 261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесi, құрылыс № 2.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Жастар көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Ынтымақ көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Ынтымақ-1 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Ынтымақ-2 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Ынтымақ-3 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Жасыл өлке көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
А. Сағымбаев көшесi - № 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Ақжол көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Әл-Фараби көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50;
Т. Тоқтаров көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Болашақ көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;

улица Бейбитшилик - № 13, 15, 17;
улица К. Шакарима - № 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица И. Тайманова - № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
улица Б. Култекенова - № 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69;
улица М. Каржаубаева - № 1, 2, 2а, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
улица Д. Тажибаева - № 1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 256
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 261 имени Серали Лапина" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", улица Абу Насыр Аль-Фараби, строение № 2.
Границы: город Кызылорда:
улица Жастар - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Ынтымак - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Ынтымак-1 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ынтымак-2 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Ынтымак-3 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Жасыл олке - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица А. Сагымбаева - № 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Ак жол - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Аль-Фараби - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50;
улица Т. Токтарова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Болашак - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;

Жұлдыз көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Талап көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
А. Төлеубаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Бiрлiк көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Жаңарту көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Самал көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Т. Тұрлығұлов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
А. Әшiрбеков көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Нысанбай жырау көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Әл-Фараби-10 көшесi (толығымен);
Әл-Фараби-12 көшесi - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Әл-Фараби-13 көшесi - № 14;
Әл-Фараби-16 көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Кемеңгер көшесi (толығымен);
Қағанат көшесi (толығымен);
Құмкөл көшесi (толығымен);
Қарақұм көшесi (толығымен);
Жерұйық көшесi (толығымен);
Қаратау көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Жаңадария көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Қазанат көшесi (толығымен).
№ 257 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нұрбесік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, С. Мұқанов көшесі, ғимарат № 110г.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қазақстан көшесі - № 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205;
П. Артемов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;

улица Жулдыз - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Талап - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица А. Тлеубаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Бирлик - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Жанарту - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Самал - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Т. Турлыгулова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица А. Аширбекова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Нысанбай жырау - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Аль-Фараби-10 (полностью);
улица Аль-Фараби-12 - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Аль-Фараби-13 - № 14;
улица Аль-Фараби-16 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Кеменгера (полностью);
улица Каганата (полностью);
улица Кумколь (полностью);
улица Каракум (полностью);
улица Жеруйык (полностью);
улица Каратау - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Жанадария - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Казанат (полностью).
Избирательный участок № 257
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Нұрбесiк" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица С. Муканова, здание № 110г.
Границы: город Кызылорда:
улица Казахстан - № 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205;
улица П. Артемова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;

Тәуелсіздікке-20 жылдық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43;
Ә. Әлжанов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ақмаржан-11 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-12 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-13 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-14 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-15 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-21 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-22 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-23 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-24 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-25көшесі (толығымен);
Ақмаржан-26 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-27 көшесі (толығымен);
Ақмаржан-31 көшесі (толығымен);
Е. Қосжанов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
К. Көшекұлы көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Мұнайшы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2;
Есет батыр көшесі - № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
С. Ысқақов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
Н. Сатығұлов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Қ. Ибраев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
С. Мұқанов көшесі - № 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144;
М. Пірімбетов көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30;
А. Қарымсақов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№ 258 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы № 136 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақмешiт" шағын ауданы, құрылыс № 35.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Ақмешiт" шағын ауданы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12в.
№ 259 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда ашық университеті" білім мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесi, № 43.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

улица 20-летие Независимости - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43;
улица А. Альжанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Акмаржан-11 (полностью);
улица Акмаржан-12 (полностью);
улица Акмаржан-13 (полностью);
улица Акмаржан-14 (полностью);
улица Акмаржан-15 (полностью);
улица Акмаржан-21 (полностью);
улица Акмаржан-22 (полностью);
улица Акмаржан-23 (полностью);
улица Акмаржан-24 (полностью);
улица Акмаржан-25 (полностью);
улица Акмаржан-26 (полностью);
улица Акмаржан-27 (полностью);
улица Акмаржан-31 (полностью);
улица Е. Косжанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица К. Кошекулы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Мунайшы - № 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2;
улица Есет батыра - № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица С. Искакова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
улица Н. Сатыгулова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
улица К. Ибраева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица С. Муканова - № 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144;
улица М. Пиримбетова - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30;
улица А. Карымсакова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 258
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 136 имени Темирбека Жургенова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Акмешит", строение № 35.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Акмешит" - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12в.
Избирательный участок № 259
Местонахождение: Учреждение образования "Кызылординский открытый университет", улица Г. Муратбаева № 43.
Границы: город Кызылорда:

З. Шүкiров көшесi - № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 103, 105;
"Шұғыла" шағын ауданы - № 31, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53;
Бұхарбай батыр көшесi - № 34, 54, 58, 62, 62а, 62б, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124;
Ғ. Мұратбаев көшесi - № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 62, 64, 66, 68;
М. Шоқай көшесi - № 56, 58, 60, 61, 61а, 61б, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
Ә. Асаубаев көшесi - № 22, 24, 43, 45;
Төле би көшесi - № 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/а;
Қ. Баймағанбетов көшесi - № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
А. Хангельдин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
Ы. Алтынсарин көшесi - № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118;
Ғ. Мүсiрепов көшесi - № 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
Ш. Есенов көшесi - № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74;
Ж. Баһадүр көшесi - № 26, 28, 30, 32, 34, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Курчатов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
№ 260 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Тәкей Есетов атындағы № 264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Бейбарыс көшесi, ғимарат № 5.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Эдельвейс" саяжайы;
"Орбита" саяжайы;
"Еңбек" саяжайы;
Ақтөбе-1 көшесі (толығымен);
Ақтөбе-2 көшесі (толығымен);
Ақтөбе-3 көшесі (толығымен);
Каспий көшесі (толығымен);
Қызылжар-1 тұйық көшесі (толығымен);
Қызылжар-2 тұйық көшесі (толығымен);
Қызылжар-3 тұйық көшесі (толығымен);
Қызылжар көшесі (толығымен);
Тараз көшесі (толығымен);
Орал тұйық көшесі (толығымен);
Сыр-Сұлуы тұйық көшесі (толығымен);
Ақтау көшесі (толығымен);
Атырау көшесі (толығымен);
Сыр-Ана көшесі (толығымен);
Жайық көшесі (толығымен).
Б. Соқпақбаев көшесі (толығымен);
О. Бөкеев көшесі (толығымен);
І. Есенберлин көшесі (толығымен).
Қ. Аманжолов көшесі (толығымен);

улица З. Шукурова - № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 103, 105;
микрорайон "Шугыла" - № 31, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53;
улица Бухарбай батыра - № 34, 54, 58, 62, 62а, 62б, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124;
улица Г. Муратбаева - № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 62, 64, 66, 68;
улица М. Шокая - № 56, 58, 60, 61, 61а, 61б, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
улица А. Асаубаева - № 22, 24, 43, 45;
улица Толе би - № 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/а;
улица К. Баймаганбетова - № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица А. Хангельдина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Ы. Алтынсарина - № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118;
улица Г. Мусрепова - № 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
улица Ш. Есенова - № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Ж. Бахадура - № 26, 28, 30, 32, 34, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
переулок Курчатова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 260
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 264 имени Такея Есетова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица С.Бейбарыс, здание № 5.
Границы: город Кызылорда:
дача "Эдельвейс";
дача "Орбита";
дача "Енбек";
улица Актобе-1 (полностью);
улица Актобе-2 (полностью);
улица Актобе-3 (полностью);
улица Каспий (полностью);
переулок Кызылжар-1 (полностью);
переулок Кызылжар-2 (полностью);
переулок Кызылжар-3 (полностью);
улица Кызылжар (полностью);
улица Тараз (полностью);
переулок Орал (полностью);
переулок Сыр-Сулуы (полностью);
улица Актау (полностью);
улица Атырау (полностью);
улица Сыр-Ана (полностью);
улица Жайык (полностью).
улица Б. Сокпакбаева (полностью);
улица О. Бокеева (полностью);
улица И. Есенберлина (полностью).
улица К. Аманжолова (полностью);

Талап көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Мәуелі көшесі (толығымен);
Арай-4 көшесі (толығымен);
Арай-5 көшесі (толығымен);
Арай-6 көшесі (толығымен);
Арай-18 көшесі (толығымен);
К. Шөкенов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
Береке көшесі (толығымен).
№ 261 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 257 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кентi, Ә. Сапарбаев көшесi, ғимарат № 42.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
Ш. Есенов көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Н. Өткелбаев көшесі - № 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
Ә. Жангелдин көшесі - № 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 183;
Ж. Жанкин көшесі - № 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185;
Ж. Әбілқасымов көшесі - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120;

улица Талап - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Мауели (полностью);
улица Арай-4 (полностью);
улица Арай-5 (полностью);
улица Арай-6 (полностью);
улица Арай-18 (полностью);
улица К. Шокенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Береке (полностью).
Избирательный участок № 261
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 257" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица А. Сапарбаева, здание № 42.
Границы: поселок Тасбугет:
улица Ш. Есенова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Н. Уткелбаева - № 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
улица А. Жангельдина - № 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 183;
улица Ж. Жанкина - № 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185;
улица Ж. Абылкасымова - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120;

Т. Батыршаев көшесі - № 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119;
Ә. Сапарбаев көшесі - № 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
Жанқожа батыр көшесі - № 39, 50, 52, 54;
Қ. Баймағамбетов көшесі - № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 99, 101;
Қ. Исмайлов көшесі - № 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
Б. Уәлиев көшесі - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Е. Ертуғанов көшесі - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Сарыарқа көшесі - № 3, 6.
№ 262 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы № 10 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т. Камалов көшесi, ғимарат № 39а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
М. Көкенов көшесi - № 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Әлшекей күйшi көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б;
М. Байдiлдаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Жұмысшы көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31;
С. Есова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
"Ю. Гагарин" шағын ауданы (толығымен);
Қ. Ерiмбет тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Т. Камалов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
Бұдабай ақын көшесi - № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Бұдабай ақын тұйық көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35г;

улица Т. Батыршаева - № 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119;
улица А .Сапарбаева - № 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
улица Жанкожа батыра - № 39, 50, 52, 54;
улица К. Баймагамбетова - № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 99, 101;
улица К. Исмаилова - № 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
улица Б. Уалиева - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Е. Ертуганова - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Сарыарка - № 3, 6.
Избирательный участок № 262
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 10 имени Ы. Алтынсарина" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Т. Камалова здание № 39а.
Границы: город Кызылорда:
улица М. Кокенова - № 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Альшекей куйши - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б;
улица М. Байдильдаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица Жумысшы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31;
улица С. Есова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
микрорайон "Ю. Гагарин" (полностью);
переулок К. Еримбета - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
переулок Т. Камалова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Будабая акына - № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Будабая акына - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35г;

Дүр Оңғар көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
Ә. Қашаубаев көшесi - № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Н. Шәменұлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
Балқы базар көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Т. Камалов көшесi - № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 76а, 76б, 76в, 76г, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 100, 102.
№ 263 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Әли Мүсілімов атындағы № 101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н. Назарбаев даңғылы, ғимарат № 60.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ш. Абдуллаев көшесі - № 31, 35;
Түркiстан көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Жетiсу көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80;
С. Жүнiсов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
О. Нұрхабаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Ж. Бекқожаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Қ. Ажаров көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Астана көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
И. Құтпанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Ш. Ермағанбетова көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
М. Мақатаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;

улица Дур Онгара - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
улица А. Кашаубаева - № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Н. Шаменулы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
улица Балкы базара - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Т. Камалова - № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 76а, 76б, 76в, 76г, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 100, 102.
Избирательный участок № 263
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 101 имени Али Муслимова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, проспект Н. Назарбаева, здание № 60.
Границы: город Кызылорда:
улица Ш. Абдуллаева - № 31, 35;
улица Туркестан - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Жетысу - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80;
улица С. Жунусова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
улица О. Нурхабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Ж. Бекхожаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица К. Ажарова - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Астана - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица И. Кутпанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Ш. Ермаганбетовой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица М. Макатаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;

Г. Кавтунов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Б. Жүсiпов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
М. Сапарғалиев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
М. Исаев көшесi - № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Е. Керейтбаев көшесi - № 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
Ағайынды Қожықовтар көшесi - № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Е. Нұрымов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
М. Әжiқожа көшесi - № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
Яксарт көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Аттилла көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ш. Рабат көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
М. Әбдiразақов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12а, 12б, 12в, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 52, 54, 56, 115а;
Е. Нұрымов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Қасым хан тұйық көшесі - № 40, 44, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 61, 63;
М. Әбдiразақов тұйық көшесі - № 1, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17а, 15а, 41;
Т. Елемесов көшесi - № 8, 9, 11, 13, 41;
Ә. Мүсiлiмов көшесi - № 42, 54;
Алты алаш көшесi - № 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 43а, 46;
Хорасан ата көшесi - № 51, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 74, 101, 104, 121.
№ 264 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Тәкей Есетов атындағы № 264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Бейбарыс көшесi, ғимарат № 5.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Сырдария" шағын ауданы - № 1, 1а, 2, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 30;
Қасым хан көшесі - № 1б.
№ 265 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 268 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсуат ауылдық округi, Ж. Махамбетов ауылы, Б. Жөнбаев көшесi, құрылыс № 49.
Шекарасы: Ақсуат ауылдық округі:

улица Г. Кавтунова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Б. Жусупова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица М. Сапаргалиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица М. Исаева - № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Е. Керейтбаева - № 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица Братья Кожыковых - № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Е. Нурымова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица М. Ажикожи - № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
улица Яксарт - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Аттилла - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Ш. Рабат - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица М. Абдразакова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12а, 12б, 12в, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 52, 54, 56, 115а;
улица Е. Нурымова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
переулок Касым хана - № 40, 44, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 61, 63;
переулок М. Абдразакова - № 1, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17а, 15а, 41;
улица Т. Елемесова - № 8, 9, 11, 13, 41;
улица А. Мусилимова - № 42, 54;
улица Алты алаш - № 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 43а, 46;
улица Хорасан ата - № 51, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 74, 101, 104, 121.
Избирательный участок № 264
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 264 имени Такея Есетова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица С. Бейбарыс, здание № 5.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Сырдария" - № 1, 1а, 2, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 30;
улица Касым хана - № 1б.
Избирательный участок № 265
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 268" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Аксуат, село Ж. Махамбетова, улица Б. Жонбаева, строение № 49.
Граница: сельский округ Аксуат:

А. Найзағараев көшесі - № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А;
Ә. Құдабаев көшесі - № 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Д. Ақмырзаева көшесі - № 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
Б. Жонбаев көшесі - № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Т. Бекмұратов көшесі (толығымен);
Жүсіпбеков көшесі (толығымен);
С. Мырзабеков көшесі (толығымен);
Б. Бекбаев көшесі (толығымен);
Т. Шырдаев көшесі (толығымен);
Ш. Беркінов көшесі (толығымен);
Т. Қаратаев көшесі (толығымен);
Ж. Әбубәкіров көшесі (толығымен);
Е. Боранқұлов көшесі (толығымен);
М. Ерімбетов көшесі (толығымен);
Ш. Атеев көшесі (толығымен);
А. Арысбаев көшесі (толығымен);
Б. Епенов көшесі (толығымен);
Қ Үсенбаев көшесі (толығымен);
Е. Адыранов көшесі (толығымен);
Құрманбаев көшесі (толығымен);
О. Наурызбаев көшесі (толығымен);
Н. Төребаев көшесі (толығымен);
И. Исаев көшесі (толығымен);
М. Тұрғанбаев көшесі (толығымен);
М. Махмұтов көшесі (толығымен);
А. Найзағараев көшесі (толығымен);
Қ. Жұмаев көшесі (толығымен);
А. Байтенов көшесі (толығымен);
Д. Мамбетов көшесі (толығымен);
М. Стамбеков көшесі (толығымен);
1А, 2А, 3А, 5А, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 34, 35, 36 көшелері (толығымен).
№ 266 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қазақстан Республикасының Ұлттық Ұланы № 5547 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, Р. Батырбаев көшесi, № 5.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланы № 5547 әскери бөлiмi" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 344 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Мүгедектігі бар адамдарға арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талсуат ауылдық округi, Талсуат ауылы, Орынбор көшесi, ғимарат № 3.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Мүгедектігі бар адамдарға арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 345 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, С. Бейбарыс көшесi ғимарат № 12.
Шекарасы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсiпорнының ғимараты.
№ 346 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ер төстік" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, Әбу Насыр Әл Фараби көшесі, құрылыс № 224.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

улица А. Найзагараева - № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А;
улица А. Кудабаева - № 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Д. Акмырзаева - № 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
улица Б. Жонбаева - № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Т. Бекмуратова (полностью);
улица Жусипбекова (полностью);
улица С. Мырзабекова (полностью);
улица Б. Бекбаева (полностью);
улица Т. Шырдаева (полностью);
улица Ш. Беркинова (полностью);
улица Т. Каратаева (полностью);
улица Ж. Абубакирова (полностью);
улица Е. Боранкулова (полностью);
улица М. Еримбетова (полностью);
улица Ш. Атеева (полностью);
улица А. Арысбаева (полностью);
улица Б. Епенова (полностью);
улица К Усенбаева (полностью);
улица Е. Адыранова (полностью);
улица Курманбаева (полностью);
улица О. Наурызбаева (полностью);
улица Н. Туребаева (полностью);
улица И. Исаева (полностью);
улица М. Турганбаева (полностью);
улица М. Махмутова (полностью);
улица А. Найзагараева (полностью);
улица К. Жумаева (полностью);
улица А. Байтенова (полностью);
улица Д. Мамбетова (полностью);
улица М. Стамбекова (полностью);
улицы 1А, 2А, 3А, 5А, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 34, 35, 36 (полностью).
Избирательный участок № 266
Местонахождение: Республиканское государственное учреждение "Войнская часть № 5547 Национальной гвардии Республики Казахстан", сельский округ Кызылжарма, улица Р. Батырбаева, № 5.
Граница: Здание республиканского государственного учреждения "Войнская часть № 5547 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 344
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Реабилитационный центр для лиц с инвалидностью" управления координации занятости и социальных программ Кызылординской области", сельский округ Талсуат, село Талсуат, улица Орынбор, здание № 3.
Граница: Здание коммунального государственного учреждения "Реабилитационный центр для лиц с инвалидностью" управления координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок № 345
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области, улица С. Бейбарыса, здание № 12.
Граница: Здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок № 346
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ер төстік" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", улица Абу Насыр Аль-Фараби, строение № 224.
Границы: город Кызылорда:

Қызылжарма-3, 1-көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
Қызылжарма-3, 3-көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93;
Қызылжарма-3, 5-көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
Қызылжарма-3, 7-көшесi - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Қызылжарма-3, 9-көшесi - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Әл-Фараби көшесi - № 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195;
Самал көшесi - № 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144;
Көктем көшесi - № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
Т. Тұрлығұлов көшесi - № 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178;
А. Әшiрбеков көшесi - № 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181;

Кызылжарма-3, 1- улица - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
Кызылжарма-3, 3- улица - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93;
Кызылжарма-3, 5- улица - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
Кызылжарма-3, 7- улица - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Кызылжарма-3, 9- улица - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
улица Аль-Фараби - № 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195;
улица Самал - № 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144;
улица Коктем - № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
улица Т. Турлыгулов - № 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178;
улица А. Аширбеков - № 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181;

А. Төлеубаев көшесi - № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
Болашақ көшесi - № 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
Жұлдыз көшесi - № 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117;
5-көше - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
7-көше - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
9-көше - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
11-көше - № 20, 51.
№ 347 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Байұзақ Ермекбаев атындағы № 271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қорқыт Ата" шағын ауданы, Ш. Қалдаяқов көшесі, құрылыс № 10а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Жастар көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52;
Жас Алаш көшесі - № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Қаратал көшесі - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88;
Бәйгеқұм көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Тұмарөткел көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;

улица А. Толеубаев - № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
улица Болашак - № 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица Жулдыз - № 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117;
5- улица - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
7- улица - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
9- улица - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
11- улица - № 20, 51.
Избирательный участок № 347
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 271 имени Байузака Ермекбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Коркыт Ата", улица Ш. Калдаякова, строение № 10а.
Границы: город Кызылорда:
улица Жастар - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52;
улица Жас Алаш - № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Каратал - № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88;
улица Байгакум - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Тумароткел - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;

Қосасар көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
Қорқыт Ата көшесі - № 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 284, 286, 288, 290;
Е. Шілдебаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;
Қарағайлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99;
Ж. Құлымбетов көшесі - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93;
А. Шорағазы көшесі - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79;
Ақшабұлақ көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;

улица Косасар - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
улица Коркыт Ата - № 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 284, 286, 288, 290;
улица Е. Шилдебаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;
улица Карагайлы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99;
улица Ж. Кулумбетова - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93;
улица А. Шорагазы - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79;
улица Акшабулак - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;

Көкбөрі көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Тұран көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Күлтегін көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72.
№ 348 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сыр бөбегі" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Саяхат" шағын ауданы А. Айдосов көшесi, құрылыс № 34.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Айдосов көшесі 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
А. Өтегенов көшесi (толығымен);
Саяхат көшесі - № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 24, 26, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39;
Сұлтан Бейбарыс көшесі (толығымен);
Бақытжан Серимбетов көшесі (толығымен);
Базарбек Қашқынбаев көшесі (толығымен);
Бибажар Қалымбетова көшесі (толығымен);
Әбдікерім Тажмағамбетов көшесі (толығымен);
Иманғали Сеитов көшесі (толығымен);
Қазақ радиосы көшесі (толығымен);
Оспан Оразов көшесі (толығымен);
Тәтімбет Бұлғақұлы көшесі (толығымен);
Шолпан Бакирова көшесі (толығымен);
Адилбек Кайруллаев көшесі (толығымен);
Анес Утегенов көшесі (толығымен).
№ 349 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Б. Момынбаев атындағы № 278 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Есім хан көшесі, құрылыс № 19б.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Кетебай би көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141;

улица Кокбори - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Туран - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Култегин - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72.
Избирательный участок № 348
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сыр бөбегі" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Саяхат", улица А. Айдосова, строение № 34.
Границы: город Кызылорда:
улица А.Айдосова № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;;
улица А.Утегенова (полностью);
улица Саяхат - № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 24, 26, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39;
улица Султан Бейбарыс (полностью);
улица Бакытжана Серимбетова (полностью);
улица Базарбека Кашкынбаева (полностью);
улица Бибажара Калымбетова (полностью);
улица Абдикерим Тажмагамбетова (полностью);
улица Имангали Сеитова (полностью);
улица Казак радио (полностью);
улица Оспана Оразова (полностью);
улица Татимбета Булгакулова (полностью);
улица Шолпана Бакирова (полностью);
улица Адилбека Кайруллаева (полностью);
улица Анеса Утегенова (полностью).
Избирательный участок № 349
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий № 278 имени Б. Момынбаева (ІТ-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Есим хана, строение № 19б.
Границы: город Кызылорда:
улица Кетебай би - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141;

Т. Айбергенов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Т. Айнақұлов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Ү. Аяпов көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Т. Елемесов көшесі - № 4а, 4б, 4в, 4г;
Есім хан көшесі (толығымен);
Ә. Мүсілімов көшесі (толығымен);
Қасым хан көшесі - № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Хорасан ата көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
С. Бекшораұлы көшесі - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
С. Сапарбеков көшесі (толығымен);
К. Шөкенов көшесі - № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140;
Талап көшесі - № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
№ 351 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тасбөгет кентi, Амангелдi көшесi, құрылыс № 5г.
Шекарасы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорнының ғимараты.
№ 352 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Бегім Ана" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Б. Баймаханов көшесi, құрылыс № 39.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Астана" шағын ауданы - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Б. Баймаханов көшесі (толығымен);
Б. Баймаханов тұйық көшесі (толығымен);
Қараша көшесі (толығымен);
А. Тайманов көшесі (толығымен);
Бәйтерек көшесі (толығымен);
Ақирек көшесі (толығымен).
№ 353 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Сәулет" шағын ауданы, Түркiстан көшесi, № 54.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

улица Т. Айбергенова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Т. Айнакулова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица У. Аяпова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Т. Елемесова - № 4а, 4б, 4в, 4г;
улица Есим хана (полностью);
улица А. Муслимова (полностью);
улица Касым хана - № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Хорасан ата - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица С. Бекшораулы - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица С. Сапарбекова (полностью);
улица К. Шокенов - № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140;
улица Талап - № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Избирательный участок № 351
Местонахождение: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная детская больница" управление здравоохранения Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица Амангелди, строение № 5г.
Граница: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная детская больница" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок № 352
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Бегим Ана" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Б. Баймаханов, строение № 39.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Астана" - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Б. Баймаханова (полностью);
переулок Б. Баймаханова (полностью);
улица Караша (полностью);
улица А. Тайманова (полностью);
улица Байтерек (полностью);
улица Акирек (полностью).
Избирательный участок № 353
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа имени Абая со специализированными классами для одаренных детей со обучением на трех языках" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Саулет", улица Туркестан, № 54.
Границы: город Кызылорда:

Астана даңғылы - № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Жеңiс көшесi - № 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154;
Ж. Түменбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37;
А. Иманов көшесi - № 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171;
С. Боханов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
Ә. Ибраев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
Қ. Ажаров көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Ж. Бекқожаев көшесi - № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Б. Нұрпейсов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
О. Нұрхабаев көшесi - № 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106;
С. Жүнiсов көшесi - № 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117;
Қойсары батыр көшесi - № 51, 53, 55;
Түркiстан көшесi - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Сәулет-19 көшесі (толығымен);
Сәулет-20 көшесі (толығымен);
Сәулет-21 көшесі (толығымен);
Ағайынды Бозжановтар көшесі (толығымен);
Ш. Абдуллаев көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Қ. Жарқымбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
С. Қараманов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;

проспект Астана - № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Женис - № 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154;
улица Ж. Туменбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37;
улица А. Иманова - № 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171;
улица С. Боханова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
улица А. Ибраева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица К. Ажарова - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Ж. Беккожаева - № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Б. Нурпейсова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица О. Нурхабаева - № 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106;
улица С. Жунусова - № 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117;
улица Койсары батыра - № 51, 53, 55;
улица Туркестан - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Саулет-19 (полностью);
улица Саулет-20 (полностью);
улица Саулет-21 (полностью);
улица Братья Бозжановых (полностью);
улица Ш. Абдуллаева - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица К. Жаркимбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
улица С. Караманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;

Ә. Дәуiтбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
С. Айтуаров көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47;
С. Бейбарыс көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 69, 97, 99;
Қарабура көшесi (толығымен).
№ 354 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Б. Момынбаев атындағы № 278 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Есім хан көшесі, құрылыс № 19б.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Ж. Әбдіреев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
О. Әбдімомынов көшесі (толығымен);
№ 1 көшесі (толығымен);
№ 2 көшесі (толығымен);
№ 3 көшесі (толығымен);
Аққайың көшесі (толығымен);
Алпамыс көшесі (толығымен);
Арай-10 көшесі (толығымен);
Арай-11 көшесі (толығымен);
Арай-13 көшесі (толығымен);
Арай-16 көшесі (толығымен);
А. Әбдібаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;
Жауқазын көшесі (толығымен);
Абай көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Гүлдала көшесі - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
Жастілек көшесі (толығымен);
Алдаспан көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Қ. Баймағамбетов көшесі (толығымен);
Текей батыр көшесі (толығымен);
Д. Алисов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Қ. Иманбердиев көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 355 сайлау учаскесi

улица А. Даутбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица С. Айтуарова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47;
улица С. Бейбарыса - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 69, 97, 99;
улица Карабура (полностью).
Избирательный участок № 354
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 278 имени Б. Момынбаева (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Есим хана, строение № 19б.
Границы: город Кызылорда:
улица Ж. Абдреева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица О. Абдимомынова (полностью);
улица № 1 (полностью);
улица № 2 (полностью);
улица № 3 (полностью);
улица Аккайын (полностью);
улица Алпамыс (полностью);
улица Арай-10 (полностью);
улица Арай-11 (полностью);
улица Арай-13 (полностью);
улица Арай-16 (полностью);
улица А. Абдибаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;
улица Жауказын (полностью);
улица Абая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Гулдала - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
улица Жастилек (полностью);
улица Алдаспан - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица К. Баймагамбетова (полностью);
улица Текей батыра (полностью);
улица Д. Алисова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица К. Иманбердиева - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 355

Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "І. Қабылов атындағы № 12 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Иманов көшесі, № 108а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Иманов көшесі - № 2, 3, 102, 109, 110;
Р. Бағланова көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
Б. Уалиев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Евгений хан көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Ә. Пазылов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
Қ. Абуов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38;
Ә. Ділманов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
Астана даңғылы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
Дәрігерлер үйі;
Ж. Әбдірахманов тұйық көшесі - № 1, 2;
Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінің № 5 студенттік жатақханасы.
№ 356 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "М. Шоқай атындағы № 187 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Шоқай көшесi, № 147.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Е. Көшербаев көшесi - № 93, 97, 99, 101;
А. Бердаулетов көшесi - № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
И. Панфилов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
И. Панфилов көшесi - № 60, 62, 64, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78в, 93, 95;
З. Шүкiров көшесi - № 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54б, 58, 60, 70, 72;
"Бәйтерек" шағын ауданы - № 100а, 100б, 100в, 100г;
Бұқарбай батыр көшесi - № 115, 117, 123, 125, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138;
"Шұғыла" шағын ауданы - № 6а, 7а;
М. Шоқай көшесi - № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 141а, 141б, 144, 145а, 146, 147, 148, 148а, 151, 155;
Ә. Бөкейхан көшесi - № 53, 53а, 55, 55а, 57, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 97а, 97, 99, 101, 103, 105;
Қ. Яссауи көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
№ 357 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 282 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақмаржан" шағын ауданы, Жаппасбай батыр көшесі, № 72 Г ғимарат.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 12 имени И. Кабылова (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица А. Иманова, № 108а.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Иманова - № 2, 3, 102, 109, 110;
улица Р. Баглановой - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
улица Б. Уалиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Евгений хана - № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица А. Пазылова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
улица К. Абуова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38;
улица А. Дилманова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
проспект Астаны - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
Дом медработников;
переулок Ж. Абдрахманова - № 1, 2;
студенческое общежитие № 5 Кызылординского университета имени Коркыт Ата.
Избирательный участок № 356
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 187 имени М. Шокая (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Шокай, № 147.
Границы: город Кызылорда:
улица Е. Кошербаева - № 93, 97, 99, 101;
улица А. Бердаулетова - № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
переулок И. Панфилова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица И. Панфилова - № 60, 62, 64, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78в, 93, 95;
улица З. Шукурова - № 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54б, 58, 60, 70, 72;
микрорайон "Байтерек" - № 100а, 100б, 100в, 100г;
улица Бухарбай батыра – № 115, 117, 123, 125, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138;
микрорайон "Шугыла" - № 6а, 7а;
улица М. Шокая - № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 141а, 141б, 144, 145а, 146, 147, 148, 148а, 151, 155;
улица А. Бокейхана - № 53, 53а, 55, 55а, 57, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 97а, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Қ. Яссауи - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 357
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 282" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Акмаржан", улица Жаппасбай батыра, здание № 72Г.
Границы: город Кызылорда:

Ақбидай көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Ақсеңгір көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Ақтасты көшесi - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Ақтоған көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Алтай көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Арасан көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Аршалы көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
К. Көшекұлы көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11;
Балауса көшесi - № 9, 10;
Жосалы көшесi - № 2;
Егемен көшесi - № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Жуалы көшесi - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Жаппасбай батыр көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
"Жаппасбай батыр" шағын ауданы - № 2, 3, 6, 8, 10, 15, 16, 70к, 70л, 70м, 70е, 70п, 72в, 72е.
№ 358 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Байұзақ Ермекбаев атындағы № 271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш. Қалдаяқов көшесі, құрылыс № 10а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қорқыт Ата-1 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Қорқыт Ата-2 көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Қорқыт Ата-3 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Қорқыт Ата-4 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Қорқыт Ата-5 көшесі - № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Қорқыт Ата-6 көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;
Қорқыт Ата-7 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Қорқыт Ата-8 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;

улица Акбидай - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Аксенгир - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Актасты - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Актоган - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Алтай - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Арасан - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Аршалы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица К. Кошекулы - № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11;
улица Балауса - № 9, 10;
улица Жосалы - № 2;
улица Егемен - № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Жуалы - № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Жаппасбай батыра - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
микрорайон "Жаппасбай батыр" - № 2, 3, 6, 8, 10, 15, 16, 70к, 70л, 70м, 70е, 70п, 72в, 72е.
Избирательный участок № 358
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 271 имени Байузака Ермекбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Ш. Калдаякова, строение № 10а.
Границы: город Кызылорда:
улица Коркыт Ата-1 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Коркыт Ата-2 - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Коркыт Ата-3 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Коркыт Ата-4 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Коркыт Ата-5 - № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Коркыт Ата-6 - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;
улица Коркыт Ата-7 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Коркыт Ата-8 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;

Қорқыт Ата-9 көшесі - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Қорқыт Ата-10 көшесі - № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
Қорқыт Ата-11 көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Қорқыт Ата-12 көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Қорқыт Ата-13 көшесі - № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Қорқыт Ата-14 көшесі (толығымен);
Қорқыт Ата-15 көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Қорқыт Ата-16 көшесі (толығымен);
Қорқыт Ата-17 көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Қорқыт Ата-18 көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
Қорқыт Ата-19 көшесі (толығымен);
Достық көшесі - № 21, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Ынтымақ көшесі (толығымен);
"Бәйтерек" шағын ауданы (толығымен).
№ 359 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 267 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж. Баласағұн көшесі, № 5.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Оразбаева көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Т. Жароков көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
А. Герцен көшесi - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Д. Алашаев көшесi - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Е. Ерназаров көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31;
Ақтүбек көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
М. Қажымұхан көшесi - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
С. Рыспаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34;
Дәулет көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Ә. Ахметов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Ә. Жангелдин көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;

улица Коркыт Ата-9 - № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Коркыт Ата-10 - № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Коркыт Ата-11 - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Коркыт Ата-12 - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Коркыт Ата-13 - № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Коркыт Ата-14 (полностью);
улица Коркыт Ата-15 - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Коркыт Ата-16 (полностью);
улица Коркыт Ата-17 - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Коркыт Ата-18 - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Коркыт Ата-19 (полностью);
улица Достык - № 21, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Ынтымак (полностью);
микрорайон "Байтерек" (полностью).
Избирательный участок № 359
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 267" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Ж. Баласагуна № 5.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Оразбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Т. Жарокова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица А. Герцена - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
улица Д. Алашаева - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Е. Ерназарова - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31;
улица Актубек - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица М. Кажимухана - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица С. Рыспаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34;
улица Даулет - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица А. Ахметова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица А. Жангелдина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;

Ә. Жангелдин тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
Ж. Маханбетов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
А. Сағымбаев көшесi - № 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
Ге Бон У көшесi - № 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Кенесары хан көшесi - № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;
Б. Майлин көшесi - № 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
С. Торайғыров көшесi - № 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 181, 183, 184, 186, 188, 190, 192;
Қайнар көшесi - № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 360 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы № 173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Көкенов көшесі, ғимарат № 2б.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Қ. Данабаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Қоғалы көшесі - № 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а;
К. Рүстембеков көшесі (толығымен);
К. Рүстембеков тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Т. Бокин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Т. Бокин тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Дүр Оңғар көшесі - № 2, 4, 6;
Жетікөл көшесі - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Ә. Қашаубаев көшесі - № 23, 25, 27, 29, 31.
№ 361 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нағи Ильиясов атындағы № 9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақмешiт" шағын ауданы, ғимарат № 34.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

переулок А. Жангелдина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
переулок Ж. Маханбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица А. Сагимбаева - № 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Ге Бон У - № 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Кенесары хана - № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;
улица Б. Майлина - № 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица С. Торайгырова - № 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 181, 183, 184, 186, 188, 190, 192;
улица Кайнар - № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
Избирательный участок № 360
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 173 имени Алии Молдагуловой" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица М. Кокенова, здание № 2б.
Границы: город Кызылорда:
улица К. Данабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Когалы - № 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а;
улица К. Рустембекова (полностью);
переулок К. Рустембекова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Т. Бокина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
переулок Т. Бокина - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Дур Онгара - № 2, 4, 6;
улица Жетикол - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица А. Кашаубаева - № 23, 25, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 361
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 9 имени Наги Ильясова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Акмешит", здание № 34.
Границы: город Кызылорда:

"Ақмешiт" шағын ауданы - № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32.
№ 366 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ. Мұратбаев көшесi, № 1д.
Шекарасы: Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "С. Толыбеков атындағы № 3 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицейі)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа батыр көшесi, № 5д.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
А. Байтұрсынов көшесi - № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Жанқожа батыр көшесi - № 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
А. Тоқмағамбетов көшесi - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, "Ер-Ару-2" және "Ер-Ару-3" тұрғын үй комплекстері;
Ғ. Мұстафин көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б;
Н. Төреқұлов көшесi - № 1а, 1б, 2, 2б;
Ш. Уалиханов көшесі - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а;
Әйтеке би көшесi - № 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Т. Дәуiтбаев көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Ф. Скатков көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
М. Шоқай көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Қорқыт Ата көшесi - № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69;
Бұхарбай батыр көшесi - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
М. Янышин көшесi - № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 16, 18, "Ақ ерке", "Ер –ару" және "Құралай" тұрғын үй комплекстері.
№ 370 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сыр дидары" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қызылжарма ауылдық округі, А. Әбенов көшесi, құрылыс № 32.
Шекаралары: Қызылжарма ауылдық округі:
Қызылжарма-1, 16-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 17-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 18-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 19-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 20-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 21-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 22-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 23-көшесі (толығымен);

микрорайон "Акмешит" - № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32.
Избирательный участок № 366
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кызылорда, улица Г. Муратбаева, № 1д.
Граница: Здание коммунального государственного учреждения "Городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кызылорда.
Избирательный участок № 369
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей информационных технологий № 3 имени С. Толыбекова (IT-школа-лицей)" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Жанкожа батыра, № 5д.
Границы: город Кызылорда:
улица А. Байтурсынова - № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Жанкожа батыра - № 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
улица А. Токмагамбетова - № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, жилые комплексы "Ер-Ару-2" и "Ер-Ару-3";
улица Г. Мустафина - № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б;
улица Н. Торекулова - № 1а, 1б, 2, 2б;
улица Ш. Уалиханова - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а;
улица Айтеке би - № 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
улица Т. Даутбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Ф. Скаткова - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица М. Шокая - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Коркыт Ата - № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69;
улица Бухарбай батыра - № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица М. Янышина - № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 16, 18, жилые комплексы "Ак ерке", "Ер-Ару" и "Куралай".
Избирательный участок № 370
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сыр дидары" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Кызылжарма, улица А. Абенова, строение № 32.
Границы: сельский округ Кызылжарма:
улица-16, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-17, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-18, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-19, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-20, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-21, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-22, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-23, Кызылжарма-1 (полностью);

Қызылжарма-1, 24-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 25-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 26-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 27-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 28-көшесі (толығымен);
Қызылжарма-1, 29-көшесі (толығымен);
Ө. Махамбетов көшесі (толығымен);
Қ. Сексенбаев көшесі (толығымен);
Қ. Әбенов көшесі (толығымен);
Н. Ильясов көшесі (толығымен);
И. Амангелді көшесі (толығымен);
Ш. Уалиханов тұйық көшесі (толығымен);
М. Әуезов көшесі (толығымен);
М. Фрунзо көшесі (толығымен);
Ә. Әлімов көшесі (толығымен);
Ә. Әлімов тұйық көшесі № 1 (толығымен);
Ә. Әлімов тұйық көшесі № 2 (толығымен);
Ы. Жахаев көшесі (толығымен);
Ы. Жахаев тұйық көшесі (толығымен);
Р. Батырбаев тұйық көшесі (толығымен);
Қызылжарма-5 көшесі (толығымен);
Қызылжарма-6 көшесі (толығымен);
4б көшесі (толығымен);
5а көшесі (толығымен);
2а көшесі (толығымен);
13 көшесі (толығымен).
№ 371 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ж. Қизатов атындағы № 23 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбілқайыр хан көшесі, № 36а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
И. Журба көшесi - № 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а;
Қазбек би көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Шымкент көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Н. Алмағанбетов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;
С. Қожанов көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Ғ. Тоқай көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
М. Төлебаев көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Әбiлқайыр хан көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 41а;
К. Байсейiтова көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Төле би көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
М. Сужикова көшесi - № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 25б;
Цай Ден Хан көшесi - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 1а, 1б, 1в, 1г;
Е. Демесiнов көшесi - № 32, 44, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, № 77, 77а, 77б, 77в;
Тәуелсіздік даңғылы - № 1;
Ы. Алтынсарин көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22.
№ 372 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының қоғамдық даму басқармасының "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Сырдария өзенінің сол жағалауы" шағын ауданы № 15а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

улица-24, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-25, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-26, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-27, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-28, Кызылжарма-1 (полностью);
улица-29, Кызылжарма-1 (полностью);
улица О. Махамбетова (полностью);
улица К. Сексенбаева (полностью);
улица К. Абенова (полностью);
улица Н. Ильясова (полностью);
улица И. Амангелды (полностью);
переулок Ш. Уалиханова (полностью);
улица М. Ауезова (полностью);
улица М. Фрунзо (полностью);
улица А. Алимова (полностью);
переулок А. Алимова № 1 (полностью);
переулок А. Алимова № 2 (полностью);
улица Ы. Жахаева (полностью);
переулок Ы. Жахаева (полностью);
переулок Р. Батырбаева (полностью);
улица Кызылжарма-5 (полностью);
улица Кызылжарма-6 (полностью);
улица 4б (полностью);
улица 5а (полностью);
улица 2а (полностью);
улица 13 (полностью).
Избирательный участок № 371
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 23 имени Ж. Кизатова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Абулхаир хана, № 36а.
Границы: город Кызылорда:
улица И. Журбы - № 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а;
улица Казыбек би - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Чимкент - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Н. Алмаганбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;
улица С. Кожанова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Г. Токая - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица М. Тулебаева - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Абулхаир хана - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 41а;
улица К. Байсеитовой - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Толе би - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица М. Сужикова - № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 25б;
улица Цай Ден Хана - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 1а, 1б, 1в, 1г;
улица Е. Демесинова - № 32, 44, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, № 77, 77а, 77б, 77в;
проспект Независимости - № 1;
улица Ы.Алтынсарина - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22.
Избирательный участок № 372
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Молодежный ресурсный центр" управления общественного развитя Кызылординской области, микрорайон "Левый берег реки Сырдарья" № 15а.
Границы: город Кызылорда:

Қызылорда қаласының сол жағалауы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 51, 52, 53, 54, 55.
№ 373 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Күнекей" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Тасбөгет кенті, А. Иманов көшесі, № 29.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
Е. Бозғұлов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
А. Иманов көшесі - № 60, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 70а;
М. Шоқай көшесі (толығымен);
"Наурыз" шағын ауданы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6а;
"Обоводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК-52", "СПМК-66", "Иіркөл" саяжайлары.
№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Ер Тарғын" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жанкент көшесі, құрылыс № 1.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Г. Титов-1 көшесі (толығымен);
Жаңақұрылыс көшесі - № 14, 14а, 14б, 19а, 30а;
Жаңа құрылыс-3 көшесі - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Жаңақұрылыс-4 көшесі - № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; 22, 24, 24а, 27, 33, 33а;
Жанкент көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Даңқ көшесі - № 31;
Қоғалы көшесі - № 1, 3, 5, 7.
№ 375 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сыр еркесі" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Есім хан көшесі, құрылыс № 21.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Нұр-Орда" шағын ауданы - № 1, 2, 3, 4, 5, 54, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 76, 78а, 79а, 79б, 80, 80а, 80б, 80в, 82, 84а, 88б, 88в, 100, 102, 103, 104, 106.
№ 379 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Baiterek school KZ" мекемесі, А.Шәменов көшесі, № 21 ғимарат.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
"Астана-2" шағын ауданы (толығымен);
"Астана-3" шағын ауданы (толығымен);
"Астана-4" шағын ауданы (толығымен).
№ 380 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Oрда school" мекемесі, "Сырдария өзенінің сол жағалауы" шағын ауданы, № 52 ғимарат.
Шекаралары: Қызылорда қаласының сол жағалауы - № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Oрда school" мекемесі, Тасбөгет кенті, Сабалақ қоныс, № 3 ғимарат.
Шекаралары: Қызылорда қаласының "Сабалақ" саяжайы.
№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сыр бөбегі" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Саяхат" шағын ауданы А. Айдосов көшесi, құрылыс № 34.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:

Левый берег города Кызылорды - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 51, 52, 53, 54, 55.
Избирательный участок № 373
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Күнекей" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбугет, улица А. Иманова, № 29.
Границы: поселок Тасбугет:
улица Е. Бозгулова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица А. Иманова - № 60, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 70а;
улица М. Шокая (полностью);
микрорайон "Наурыз" - № 1, 2, 3, 4, 5, 6а.
дачи "Обоводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК-52", "СПМК-66", "Ирколь".
Избирательный участок № 374
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Ер Тарғын" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Жанкент, строение № 1.
Границы: город Кызылорда:
улица Г. Титова-1 (полностью);
улица Жанакурылыс - № 14, 14а, 14б, 19а, 30а;
улица Жанакурылыс-3 - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Жанакурылыс-4 - № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; 22, 24, 24а, 27, 33, 33а;
улица Жанкент - № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Данк - № 31;
улица Когалы - № 1, 3, 5, 7.
Избирательный участок № 375
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сыр еркесі" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, улица Есим хана, строение № 21.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Нур-Орда" - № 1, 2, 3, 4, 5, 54, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 76, 78а, 79а, 79б, 80, 80а, 80б, 80в, 82, 84а, 88б, 88в, 100, 102, 103, 104, 106.
Избирательный участок № 379
Местонахождение: Учреждение "Baiterek school KZ", улица А. Шаменова, здание № 21.
Границы: город Кызылорда:
микрорайон "Астана-2" (полностью);
микрорайон "Астана-3" (полностью);
микрорайон "Астана-4" (полностью).
Избирательный участок № 380
Местонахождение: Учреждение "Орда school", микрорайон "Левый берег реки Сырдарья", здание № 52.
Границы: Левый берег города Кызылорды - № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
Избирательный участок № 381
Местонахождение: Учреждение "Орда school", поселок Тасбогет, поселение Сабалак, здание № 3.
Границы: Дача "Сабалак" города Кызылорда.
Избирательный участок № 383
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сыр бөбегі" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон "Саяхат", улица А. Айдосова, строение № 34.
Границы: город Кызылорда:

А. Айдосов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Саяхат - № 15,16,17,18,19,20,23,25,29,30 көшелері (толығымен);
Меней батыр көшесі (толығымен);
Мәмбет Аталық көшесі (толығымен);
Серік Шотықов көшесі (толығымен);
Хамит Әбенов көшесі (толығымен).
№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сыр жұлдызы" бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Әбу Насыр Әл-Фараби шағын ауданы, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесі, №327а.
Шекаралары: Қызылорда қаласы:
Хон Бен До көшесi - № 22, 26а, 26б, 26в, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
Ш. Құндызбаев тұйық көшесі - № 2, 4, 5, 6, 7;
Әл-Фараби көшесi - № 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 341а;
А. Төлебаев көшесi - № 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
А. Әшiрбеков көшесi - № 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261;
Т. Тұрлығұлов көшесi - № 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

улица А. Айдосов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Саяхат- № 15,16,17,18,19,20,23,25,29,30 (полностью);
улица Меней батыр (полностью);
улица М. Аталык (полностью);
улица С. Шотыков (полностью);
улица Х. Абенов (полностью).
Избирательный участок № 384
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сыр жұлдызы" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон Абу Насыр Аль-Фараби, улица Абу Насыр Аль-Фараби, №327а.
Границы: город Кызылорда:
улица Хон Бен До - № 22, 26а, 26б, 26в, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
переулок Ш. Кундызбаева - № 2, 4, 5, 6, 7;
улица Аль-Фараби - № 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 341а;
улица А. Тулебаева - № 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
улица А. Аширбекова - № 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261;
улица Т. Турлыгулова - № 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

Әл-Фараби-23 көшесi - № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Әл-Фараби-24 көшесi - № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Әл-Фараби-25 көшесi - № 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
Көктем көшесi - № 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Құлагер көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Аманат көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Ғарышкер көшесi - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Каментирна көшесi - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Б. Майлин көшесi - № 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
Қызылжарма тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Екпінді тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Кеншiмбай ақын көшесi - № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
С. Торайғыров көшесi - № 287, 287а, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 305а, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334.
№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нұр Орда" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Тасбөгет кентi, Ж. Махамбетов көшесi, № 195.
Шекаралары: Тасбөгет кенті:
О. Сейiтпенбетов көшесi - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Қ. Әбенов көшесi - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
А. Құнанбаев көшесi - № 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256;
С. Сейфуллин көшесi - № 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

улица Аль-Фараби-23 - № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Аль-Фараби-24 - № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Аль-Фараби-25 - № 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Коктем - № 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
улица Кулагер - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Аманат - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Гарышкер - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Каментирна - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Б. Майлина - № 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
переулок Кызылжарма - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
переулок Екпинди - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Кеншимбай акын - № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица С. Торайгырова - № 287, 287а, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 305а, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334.
Избирательный участок № 385
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Нур Орда" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, поселок Тасбогет, улица Ж. Махамбетова, № 195.
Границы: поселок Тасбогет:
улица О. Сейтпенбетова - № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица К. Абенова - № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
улица А. Кунанбаева - № 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256;
улица С. Сейфуллина - № 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

Ғ. Мұратбаев көшесi - № 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306;
Ж. Махамбетов көшесi - № 91, 91а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194;
Ә. Молдағұлова көшесi - № 1/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 227;
Н. Өткелбаев көшесi - № 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 230;
Ә. Жангелдин көшесi - № 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

улица Г. Муратбаева - № 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306;
улица Ж. Махамбетова - № 91, 91а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194;
улица А. Молдагулова - № 1/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 227;
улица Н. Уткелбаева - № 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 230;
улица А. Жангелдина - № 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;

А. Жанкин көшесi - № 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242;
Ж. Әбiлхасымов көшесi - № 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187;
Т. Батыршаев көшесi - № 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150.
№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Асыл-ай" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ақсуат ауылдық округі., Ж. Махамбетов ауылы, А. Найзағараев көшесі, 19 ғимарат.
Шекаралары: Ақсуат ауылдық округі:
Тоқтамысов көшесі - № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
К. Иманбердиев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
А. Құнанбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Тоқмағанбетов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
А. Иманов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Ә. Құдабаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24;
Д. Ақмырзаева көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;

улица А. Жанкина - № 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242;
улица Ж. Абилхасымова - № 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187;
улица Т. Батыршаева - № 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150.
Избирательный участок № 386
Местонахождение: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Асыл-ай" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, сельский округ Аксуат, село Ж. Махамбетов, улица А. Найзагараева, здание 19.
Границы: сельский округ Аксуат:
улица Токтамысова - № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
улица К. Иманбердиева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица А. Кунанбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Токмаганбетова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица А. Иманов - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица А. Кудабаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Д. Акмырзаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;

Б. Жонбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Н. Өткелбаев көшесі (толығымен);
Ә. Иманбердиев көшесі (толығымен);
Қырымбайтақ көшесі (толығымен);
Жаңатұрмыс көшесі (толығымен);
Ойшенгел көшесі (толығымен);
О. Жакенов көшесі (толығымен);
Орманбаевтар көшесі (толығымен);
Гараж-2 көшесі (толығымен);
Гараж-3 көшесі (толығымен);
№ 1, 3, 5, 7, 11, 13 көшелері (толығымен).
№ 387 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 287 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтерек 1 шағын ауданы, 1 даңғылы, № 3 ғимараты.
Шекаралары: Қызылорда қаласы, "Бәйтерек" шағын ауданы (толығымен).

улица Б. Жонбаева - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Н. Уткелбаева (полностью);
улица А. Иманбердиева (полностью);
улица Кырымбайтак (полностью);
улица Жанатурмыс (полностью);
улица Ойшенгель (полностью);
улица О. Жакенова (полностью);
улица Орманбаевых (полностью);
улица Гараж-2 (полностью);
улица Гараж-3 (полностью);
улицы № 1, 3, 5, 7, 11, 13 (полностью).
Избирательный участок № 387
Местонахождение: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 287" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области, микрорайон Байтерек 1, проспект 1, здание № 3.
Границы: город Кызылорда, микрорайон "Байтерек" (полностью).