"Сайлау учаскелерiн құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2024 жылғы 5 тамыздағы № 2-ш шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 тамызда № 8539-11 болып тіркелді
Арал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
осы шешімнің қосымшасындағы № 8 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 228, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аралқұм, Мойнақ ауылдары;
осы шешімнің қосымшасындағы № 9 сайлау учаскесі алынып тасталсын;
осы шешімнің қосымшасындағы № 13, 16 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы: Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Жақсығұл Жалғасбаев көшесі № 16, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 81 орта мектебі"" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылжар ауылы;
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 30, "Жетес би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Райым ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Райым ауылы;
осы шешімнің қосымшасы № 388 сайлау учаскесімен толықтырылсын:
№ 388 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетес би ауылдық округі, Ескіұра ауылы, Ескіұра көшесі № 9, "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 281 негізгі мектебі"" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ескіұра ауылы.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі А. Оңғарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Арал аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменений и дополнение в решение акима Аральского района от 24 октября 2018 года № 28-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 5 августа 2024 года № 2-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 августа 2024 года № 8539-11
Аким Аральского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аральского района от 24 октября 2018 года № 28-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6480) следующие изменения и дополнение:
в приложении указанного решения избирательный участок № 8 изложить в новой редакции:
Избирательный участок № 8
Центр: Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 228, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 61" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области.
Граница: село Аралкум, Мойнак;
в приложении указанного решения исключить избирательный участок № 9;
в приложении указанного решения избирательные участки № 13, 16 изложить в новой редакции:
Избирательный участок № 13
Центр: сельский округ Райым, село Кызылжар, улица Жаксыгул Жалгасбаев № 16, коммунальное государственное учреждение ""Средняя школа № 81" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области".
Граница: Село Кызылжар;
Избирательный участок № 16
Центр: Сельский округ Жетес би, село Райым, улица Райым № 30, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Райым" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жетес би".
Граница: село Райым;
в приложении указанного решения дополнить избирательным участком № 388:
Избирательный участок № 388
Центр: сельский округ Жетес би, село Ескиура, улица Ескиура № 9, коммунальное государственное учреждение ""Основная школа № 281" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области".
Граница: село Ескиура.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аральского района А. Оңғарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аральская районная территориальная
избирательная комиссия