"Жаңақорған ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 125 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 ақпандағы № 29 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 ақпанда № 8493-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақорған ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 125 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5048 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района от 19 июня 2015 года № 125 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте Жанакорганского района"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 23 февраля 2024 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 февраля 2024 года № 8493-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 19 июня 2015 года № 125 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5048).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов