Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Төменарық ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 06 ақпандағы № 04-Ш шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Төменарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төменарық ауылдық округі, Төменарық ауылындағы "Елтай" көшесі "Ермахан Сүттібайұлы" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төменарық ауылдық округінің әкімі Б. Аймбетов

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Төменарык Жанакорганского района Кызылординской области от 6 февраля 2024 года № 04-Ш
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года, аким сельского округа Томенарык РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Елтай" в селе Томенарык, сельского округа Томенарык с именем "Ермахан Сүттібайұлы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Томенарык Б. Аймбетов