"Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 сәуірде № 8514-11 болып тіркелді
Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6505 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы реттік нөмірлері 3 және 5-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
№156
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№35 Иса Тоқтыбаев атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек кенті: Аманкелді Иманов, Нағи Ілиясов, Жылқыбай Құттыбаев, Рахым Алшынбаев, Серікбай Жәкеев, Жеңістің 50 жылдығы, 1 май, Серікбай Бедебеков, Ә.Тәжібаев, Нұрғали Сыздықов, Нәлқожа Ергешбаев, Төлеп Жарекеев, Нұрқасым Бердіқұлов, Ағайынды Бозжановтар, Зинадин Лекеров, Бақтияр Жақыпов көшелері, Қозытай Әбуов, Найзабаев Әбду, Дінмұхамед Қонаев тұйық көшелері, Д.А.Қонаев көшесінің №14-тен 60-ты қоса алғандығы аралықтағы үйлер, Абай Құнанбаев көшесінің №1-ден 30-ды қоса алғандағы үйлер аралығы, Азатбақыт Әлиакбаров көшесінің №1-ден 6-ны қоса алғандағы аралықтағы үйлер, Узтоп бөлімшесі, Алдаберген Бисенов, Зал Мырзахметов, Ыбырай Сейпулов, Садық Райымов, Қасымхан Ысмайлов, Әбдіхалық Байменов, Сәрсенбай Баяханов, Қаржаубай Жартенов, Уәлибек Әбдуов, Әсербай Айкөпешов, Шәкі Оспанов, Алмағанбет Дауылбаев, Зұлхар Үдербаев, Елтай Тыныштықбаев, Қожанбай Бекжанов көшелері
5
№158
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№131 Талғат Қозыбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек кенті: Бәкір Өтепов, Айтбай арық, Асан Көшербаев, Қасым Бөдеев, Қызылдихан, Оспан Мәлібаев, Арғынбай Сырғабаев көшелері, Әбіл Таңсықбаев, Талғат Қозыбаев тұйық көшелері
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Б. Сарменбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясымен

О внесении изменений в решение акима Сырдарьинского района от 8 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 18 апреля 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 апреля 2024 года № 8514-11
Аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сырдарьинского района от 8 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6505) следующие изменения:
строки, порядковые номера 3 и 5, в приложении к указанному решению изложить в новой редакции:
"
3
№156
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №35 имени Исы Токтыбаева" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Поселок Теренозек: улицы Амангельды Иманова, Наги Ильясова, Жылкыбай Куттыбаева, Рахим Алшинбаева, Серикбай Жакеева, 50-летие Победы, 1 мая, Серикбай Бедебекова, А.Тажибаева, Нургали Сыздыкова, Налькожа Ергешбаева, Толеп Жарекеева, Нуркасым Бердикулова, Братья Бозжановы, Зинадин Лекерова, Бактияр Жакыпова, переулки Козытай Абуова, Абду Найзабаева, Динмухамед Конаева, дома между №14 по 60 включительно улицы Д.А.Конаева, дома между №1 по 30 включительно улицы Абая Кунанбаева, дома между №1 по 6 включительно улицы Азатбакыт Алиакбарова, отделение Узтоп, улицы Алдаберген Бисенова, Зал Мырзахметова, Ыбырай Сейпулова, Садык Райымова, Касымхан Ысмайлова, Абдыхалык Байменова, Сарсенбай Баяханова, Каржаубай Жартенова, Уалибек Абдуова, Асербай Айкопешова, Шаки Оспанова, Алмаганбет Дауылбаева, Зулхар Удербаева, Елтай Тыныштыкбаева, Кожанбай Бекжанова
5
№158
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №131 имени Талгат Козыбаева" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Поселок Теренозек: улицы Бакир Утепова, Айтбай арык, Асан Кушербаева, Касым Бодеева, Кызылдихан, Оспан Малибаева, Аргынбай Сыргабаева, переулки Абиль Тансыкбаева, Талгата Козыбаева
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Б. Сарменбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Сырдарьинской районной
избирательной комиссией