Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 33 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 4674-12 болып тіркелді
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы К. Кульджанов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 4 наурыздағы
№ 33 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
1. Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін облыстық бюджетке аудару нормативі келесідей:
таза кіріс 3 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз
таза кіріс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 10 пайыз
таза кіріс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
4 850 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 15 пайыз
таза кіріс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
34 850 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 25 пайыз
2. Денсаулық сақтау саласында қызметті жүзеге асыратын облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі 5 пайыз мөлшерінде белгіленеді.
3. Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігі коммуналдық мемлекеттік басқару органымен келісілген нақты жобалар бойынша кәсіпорынның дамуына бағытталады.

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Мангистауской области от 4 марта 2024 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 марта 2024 года № 4674-12
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима Мангистауской области К. Кульджанов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 4 марта 2024 года № 33
Норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий
1. Норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий в областной бюджет следующий:
чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов от суммы чистого дохода
чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 3 000 000 тенге
чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 50 000 000 тенге
чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 250 000 000 тенге
2. Для областных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в области здравоохранения, норматив отчисления части чистого дохода устанавливается в размере 5 процентов.
3. Оставшуюся в распоряжении областных коммунальных государственных предприятий части чистого дохода направляется на развитие предприятия по конкретным проектам согласованным с органом коммунального государственного управления.