Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8/90 "Ақтау қаласы бойынша 2024 - 2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 15/156 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қазанда № 4731-12 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8/90 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4662-12 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2024 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 15/156 шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 8/90 шешіміне қосымша

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8/90 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по городу Актау"
Решение Мангистауского областного маслихата от 30 сентября 2024 года № 15/156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 октября 2024 года № 4731-12
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8/90 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4662-12) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 30 сентября 2024 года № 15/156
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 28 декабря 2023 года № 8/90