Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1073 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 11-07-1948 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 тамызда № 4722-12
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы №1073 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3891 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2 қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі А. Байпаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақтау қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 30 шілдедегі
№ 11-07-1948 қаулысына
қосымша
Ақтау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 20 мамырдағы
№1073 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ақтау қаласы
2 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау жоғары педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3 шағын аудан, №145 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3А шағын аудан, №12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3 шағын аудан, №10 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4 шағын аудан, №7 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
5 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының оң жағында
6 шағын аудан, №19 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
6 шағын аудан, №36 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7 шағын аудан, №12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
8 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту, архив ісі басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық – драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
8 шағын аудан, №20 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
9 шағын аудан, №39 ғимараттың алдындағы аялдаманың сол жағында

О внесении изменения в постановление акимата города Актау от 20 мая 2019 года № 1073 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 30 июля 2024 года № 11-07-1948. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 августа 2024 года № 4722-12
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 20 мая 2019 года №1073 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3891) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау А. Байпаков
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к
постановлению
акимата города Актау
от 30 июля 2024 года
№ 11-07-1948
Приложение 2
к постановлению акимата
города Актау от 20 мая
2019 года №1073
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Актау
2 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский высший педагогический колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области
3 микрорайон, справа от остановки за домом №145
3А микрорайон, справа от остановки за домом №12
3 микрорайон, справа от остановки за домом №10
4 микрорайон, справа от остановки перед домом
№ 7
5 микрорайон, справа от здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
6 микрорайон, слева от остановки за домом №19
6 микрорайон, справа от остановки за домом №36
7 микрорайон, справа от остановки за домом №12
8 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально – драматический театр имени Нурмухана Жантурина" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
8 микрорайон, справа от остановки за домом №20
9 микрорайон, слева от остановки перед зданием №39

11 шағын аудан, №23 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
11 шағын аудан, №38 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
12 шағын аудан, №83 ғимараттың сол жағында
12А шағын аудан, "Мечта" сауда үйінің алдында
13 шағын аудан, №42 Б үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
15 шағын аудан, №35 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
16 шағын аудан, №42 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
17 шағын аудан, №104 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
19 шағын аудан, №43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
26 шағын аудан, "Достық" сауда орталығының алдында
27 шағын аудан, №25 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
28 шағын аудан, №47 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
29 шағын аудан №24 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
30 шағын аудан, №169 үй алдындағы аялдаманың сол жағында
31А шағын аудан, №14 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32А шағын аудан, №9 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32В шағын аудан, №8 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
34 шағын аудан, №1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
Өмірзақ ауылы
Өмірзақ ауылы, №59 ғимараттың алдында

11 микрорайон, слева от остановки перед домом №23
11 микрорайон, справа от остановки перед домом №38
12 микрорайон, слева от здания №83
12А микрорайон, перед торговым домом "Мечта"
13 микрорайон, справа от остановки перед домом № 42 Б
15 микрорайон, справа от остановки за домом №35
16 микрорайон, слева от остановки перед домом № 42
17 микрорайон, справа от остановки за домом №104
19 микрорайон, слева от остановки за домом № 43
26 микрорайон, перед торговым центром "Достык"
27 микрорайон, слева от остановки за домом №25
28 микрорайон, справа от остановки за домом №47
29 микрорайон справа от остановки за домом №24
30 микрорайон, слева от остановки перед домом №169
31А микрорайон, справа от остановки за домом №14
32А микрорайон, справа от остановки за домом № 9
32В микрорайон, справа от остановки за домом № 8
34 микрорайон, справа от остановки за домом №1
село Умирзак
село Умирзак, перед зданием №59