Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 12/77 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Ақтау қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 17/107 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 желтоқсанда № 4754-12 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Ақтау қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі №12/77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4703-12 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов

О признании утратившим силу решения Актауского городского маслихата от 19 апреля 2024 года № 12/77 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Актау к 35–летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2024 года № 17/107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2024 года № 4754-12.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата от 19 апреля 2024 года № 12/77 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Актау к 35–летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4703-12).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов