Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 237 "Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 77 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 ақпанда № 4671-12 болып тіркелді
Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 237 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4529 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 - тармағына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген), Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулыға 1 қосымшада:
қазақ тіліндегі реттік нөмірі 24-жол жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"
24
Жаңаөзен қаласы, "Астана" шағын ауданы, Қашаған көшесі, №24 үйдің алдында
24
жоқ
бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
";
қазақ тіліндегі реттік нөмірі 33-жол жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"
33
Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы, Достық даңғылы, №15/2 құрылысының оң жағында
48
"Мерей" мини-маркеті
бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі Ж. Қайнарбаев

О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 14 февраля 2024 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 февраля 2024 года № 4671-12
Акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 6 мая 2021 года №237 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4529) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 24 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 33 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жанаозен.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Жанаозен Ж. Қайнарбаев