Бейнеу ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 14/119 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 4680-12 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бейнеуском районе
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 марта 2024 года № 14/119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2024 года № 4680-12
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Бейнеускому району с 4 (четырех) процентов до 3 (трех) процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш