Қарақия ауданының Құрық ауылының шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23/196 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 қаңтарда № 4762-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес, Қарақия ауданының Құрық ауылының шекарасы өзгертілсін және белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі С. Төретаев
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия ауданының әкімдігі
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 23/196 мен Қарақия аудандық
мәслихатының 2024 жылғы 27
желтоқсандағы № 23/196
бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Қарақия ауданының Құрық ауылының шекарасының схемалық картасы
Шартты белгілер:
Құрық ауылының жерлері, жалпы ауданы 179283,5924 гектар
Каспий теңізі
Қарақия ауданының Құрық ауылының жерлерінің экспликациясы
Атауы
Ауданы, гектар
Жерлерді қосқанға дейінгі Құрық ауылының шекарасындағы жерлердің ауданы

Об изменении и установлении границ села Курык Каракиянского района
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 31 декабря 2024 года № 23/196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 января 2025 года № 4762-12
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы села Курык Каракиянского района, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района С. Төретаев
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение к совместному
постановлению и решению
акимата Каракиянского района
от 31 декабря 2024 года № 23/196
и Каракиянского районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 23/196
Схематическая карта границы села Курык Каракиянского района
Условные обозначения:
Земли села Курык, общая площадь 179283,5924 гектар
Каспийское море
Экспликация земель села Курык Каракиянского района
Наименование
Площадь, гектар
Площадь земель в границе села Курык до включения земель